Nie róbcie tego swoim dzieciom

Wiele bachorów narzeka, że musi wszystko sama robić. Posprzątać, ugotować zupę, wynieść śmieci, wyjść z psem, wypełnić jakiś papierek do szkoły. I co z tego? W dorosłym życiu będziecie robić to do usranej dupy i to sami, bo nikt wam nie pomoże. Z własnego doświadczenia powiem wam: uczcie się samodzielności bo dorosłość was wykończy. To samo apeluje do rodziców, nie róbcie wszystkiego za swoich szczylów.
Można się uczyć na moim przykładzie.Mam 22 lata, mieszkam z rodzicami i mam wszystko. Kasę na zawołanie, nowy komputer, ubrania a nawet załatwioną robotę i śniadanie/obiad/kolację prosto pod nos. Ja w domu nigdy nie musiałam i nie muszę robić absolutnie nic. Wydaje się wam pewnie,że „ooo taka to pożyje, takiej to dobrze”. Otóż nie. Mnie to osobiście wkurwia. Nawet nie wiecie jak bardzo takie wychowywanie okalecza dziecko. Powiecie,że sama sobie na to pozwoliłam. Otóż nie. Wielokrotnie próbowałam samodzielnie czegokolwiek się nauczyć, coś zrobić przez co od razu miałam awanturę,bo po co się dotykam czegoś, czego nie umiem. Za kilka miesięcy wyprowadzam się do swojego chłopaka i boję się,że to mnie zweryfikuje po całości. Nie umiem koło swojej dupy zrobić nic. Zdajecie sobie sprawę jakie to jest kalectwo? Nie umiem gotować, nie umiem włączyć pralki, nie umiem nawet się zapisać sama na badania do lekarza. Już nie mówiąc o opłacaniu rachunków za prąd, gaz i wodę. I tu mój apel do rodziców, to że robicie wszystko za swoich gówniaków, wcale nie oznacza że jesteście dobrymi rodzicami. Jesteście bandą debili, która świadomie kaleczy własne dziecko.

41
3

Komentarze do "Nie róbcie tego swoim dzieciom"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Umiejętności gotowania, prania ,wynoszenia śmieci i sprzątania -zaiste to umiejętności których nie można nabyć po ukończeniu 18 roku życia… Jak ty sobie w życiu poradzisz? Kurwa te chujnie są coraz bardziej żałosne ,biedactwo żyjące pod kloszem boi się obowiązków domowych, wyżej typiara chce pomocy socjalnej od państwa ,bo tylko stówa jej zostaje z pensji ,a ona przecież nie jest patologią ,na głównej jakiś typ cytuje Korwina i ma się za elitę narodu. Chujanie czyście ochujali?

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Czytaj ze zrozumieniem kaczorowy debilu.

   1

   3
   Odpowiedz
 3. Nie obwiniaj rodziców za swoje nieudacznictwo , ja się gotować nauczyłam patrząc jak robi to matka albo czytałam w Internecie , jak chciałam wypełnić jakiś dokument patrzyłam w Internecie wzory , ps . Głupiego papierka nie umiesz zanieść w jedno miejsce ??? Jaja sobie robisz ??? Nawet jak czegoś nie wiesz pytaj ludzi , no chyba że tobie wygodniej powiedzieć , że rodzice ci wyrzadzili wielka krzywdę … idąc twoim tropem to ludzie z domów dziecka to rośliny które giną zaraz po opuszczeniu ośrodka

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Sama gimbaza na tej chujni. To dopiero chujnia… Swoim dzieciom zablokuję stronę w routerze zanim popadną w depresję jakiej można się tu nabawić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobra chujnia. Okaleczyć kogoś można na wiele sposobów i to jest jeden z nich. Ale im szybciej „weryfikacja” nastąpi, tym lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz