Nie warto pomagać

Mam dość niby mam super znajomych często o coś proszą potrafią dzwonić nawet kilka razy w ciągu dnia, choć informuje że jestem w pracy. Niestety jeżeli ja o coś proszę nie potrafią nawet odpisać na SMS .Mija kilka dni a oni z uśmiechem pytają cześć co słychać? I nagle potrafią dzwonić nonstop oczywiście z prośbą informując jakie mają duże problemy i że muszę wynająć im mieszkanie na co się zgadzam ,bo nie są to obce osoby. Mija parę miesięcy otrzymuje jedno pismo z administracji później następne pismo za prąd . Mija trochę czasu dostaje klucze z mieszkania wchodzę zastaje ruinę w dosłownym tego znaczeniu ruinę a nie mieszkanie , syf odór starego jedzenia na stole przyprawia o wymioty, Próbuje otworzyć okno które jest uszkodzone. Mija kilka dni nagle dzwonią rodzice pytając kiedy zwrócę kaucję znajomym???? Oczywiście bo obejrzeniu zdjęć mieszkania zmieniają zdanie ale na koniec robią wykład jakim jestem kretynem . Mijają kolejne dni czuję spojrzenia i szepty , najwieksza Plotkara informuje jakim jestem gnojem ,jak mogłem wywalić rodzinę z małym dzieckiem które musiało wrócić do rodziców. Tak życie jest okrutne nie ważne co powiesz i tak zawsze winny jesteś ty .

106
4

Komentarze do "Nie warto pomagać"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wynajem mieszkania takim syfom to strzał w kolano, młodzi ludzie to gnoje

  8

  2
  Odpowiedz
 3. Zjebałeś sprawę. Bierz przykład ze mnie.Nie mam znajomych.

  17

  0
  Odpowiedz
 4. Walić ludzi i chuj im w dupę,patrz na siebie i dbaj o swoje potrzeby,pamiętaj słuchawki na uszy jak ktoś cię wkurwia to pomaga.

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Pokonaj wszystkich Groksów. Tak jak Ja.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Poznałes życie dude. Ludzie to szydercze hieny.

  7

  0
  Odpowiedz
 8. Jestes kretyn niewnajmowal bym mieszkania brudasom rospostnikom

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś frajerem i tyle. A ci twoi „znajomi” znaleźli sobie frajera i cię doją ile mogą 😀 urwij wszelkie kontakty bo zaraz o nerkę któryś poprosi a ty frajer dasz im ją za darmo…

  11

  1
  Odpowiedz
 10. Prezes EURO Mebel powie Ci, że barany są po to, żeby je strzyc. I Ty tym baranem jesteś. Znajomi Twoi to wyczaili, a teraz Cię wykorzystują. Prezes powie Ci w tajemnicy, że żadnych jakichkolwiek usług, handlów i tym podobnych ze znajomymi. Tergo się nie robi, bo później są z takich układów tylko problemy. Sam widzisz po sobie. Prezes nie będzie się rozpisywał, bo sam widzisz efekty swojej pomocy, swego nadstawiania łba. Możesz też przywlec się z kwitem własności mieszkania w ręku pod bramę EURO Mebel. Kwitem się zaopiekujemy, a Ty zyskasz w zamian półroczny wikt i opierunek. Spokój, harmonia i całe stado szwaczek. Po tym okresie wyjdziesz oczyszczony i gotów na nie robienie z siebie barana. Kwit na norę zostanie u nas, Tobie nie będzie już potrzebny….Dziękować nie musisz, Prezes jak wiadomo, ma gest.

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Pomagaj tylko zaufanym ludziom. Szanuj się, spraw by na Twoją pomoc trzeba było zasłużyć. Nie wyciągaj ręki do byle kundla, bo Cię ugryzie.

  9

  0
  Odpowiedz
 12. Wal chuja altruistycznie

  2

  1
  Odpowiedz
 13. Bo jesteś samcem omega, frajerze. Ja miałem tak samo ale już nie daję się tak jebać w dupę. To nie są znajomi, to pasożyty. Nie umiesz się od nich odciąć, bo boisz się samotności i wmawiasz sobie, że masz „super” znajomych. Z drugiej strony nie piszesz o nich przyjaciele, koledzy, a właśnie znajomi. Boisz się jednak użyć słowa kurwy i pasożyty.
  Zasadnicza różnica między Tobą a mną jest taka, że ja jestem gołodupcem z kredytem na norę bo jestem z biednej rodziny. Stawiam każde pieniądze, że Ty masz kasę i mieszkanie na wynajem dzięki rodzinie. Gdybyś tego od nich tego nie dostał byłbyś gołodupcem wynajmującym pokój i zapierdalającym w gównotyrze za 3 tys.
  Jesteś totalnym stulejarzem, na 100% prawiczkiem, rżną cię w odbyt i jeszcze ty wychodzisz na tego złego – hahaha, skąd ja to znam… No, ale ja potrafiłem się w końcu postawić i zerwać kontakty z takim bydłem. Czytaj i słuchaj Kotońskiego.

  13

  0
  Odpowiedz
 14. Jedna z najważniejszych zasad. Eliminuj frajerów, roszczeniowych gołodupców, samotne bezrobotne maDki bez szkoły itp śmieci ze swojego otoczenia. Bez zbędnej zwłoki i bezapelacyjnie. Nie przejmuj się plotkami, ich zdanie jest tak istotne jak cichy pierd po grochówce na wietrze. To nie są ludzie, to nic nie warty nawóz bez przyszłości.

  12

  0
  Odpowiedz
 15. Lewaruj wajchą

  3

  0
  Odpowiedz
 16. Kręć lufą

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Obdzieraj gnata

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Nastawiaj lunetę

  4

  0
  Odpowiedz
 19. Wysuwaj antenę

  4

  0
  Odpowiedz
 20. Docieraj tuleję

  3

  0
  Odpowiedz
 21. Chlastaj pałką

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Gumuj solidnie

  2

  0
  Odpowiedz
 23. Trykaj bizona

  2

  1
  Odpowiedz
 24. Prowokuj bawoła

  3

  1
  Odpowiedz
 25. Ujeździj byka

  2

  1
  Odpowiedz
 26. Rozzłaszczaj żubra

  3

  0
  Odpowiedz
 27. Piłuj sosnę

  2

  1
  Odpowiedz
 28. Rozkurwiaj gaśnicę

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Coż za kreatywność. Skąd Ty te teksty bierzesz?

   0

   0
   Odpowiedz
 29. Tak się kończy jak się człowiek zadaje z polskim robactwem jakby ci twoi znajomi próbowali Jankesa tak wyrolować to skończyli by w kartonach pod mostem.

  6

  0
  Odpowiedz
 30. Po kilku zdaniach
  – współczuje.

  2

  0
  Odpowiedz