Nie znoszę gości

nie znoszę mieć gości, wpada ci takie bydło do domu, wykręcić się nie ma jak bo rodzina, zawracają gitarę, w czasie gdy ty chcesz spać oni już na śniadanko czekają, chodzą ci po domu nie umiejąc obchodzić się z rzeczami często coś psują…najgorzej jak do tego jest jeszcze banda gówniaków któraż to już w ogóle nie ma szacunku do niczego, skacze po wszystkim, brudzą i śmiecą a do tego drą mordy…naprawdę ten kto wymyślił odwiedziny rodziny to musi być kurwa szatan we własnej osobie. śrut

72
5

Komentarze do "Nie znoszę gości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja nie lubię ludzi nieszczerych, którzy zamiast prosto w oczy kulturalnie i dosadnie powiedzieć co i jak brną dalej w fikcje kłamstwa, pływają w szambie toksycznych ludzi, sytuacji, myśli, plotek…..

  10

  2
  Odpowiedz
 3. Znam twój ból. Też tego nienawidzę i wiele moich znajomych też, więc sam nie jesteś. Najgorzej jak ci zaczynają kąty przeglądać, albo głupie uwagi robić typu: a tu możesz mieć to, tam postawić tamto, a to ci się przypaliło itp. Mam ochotę taką debilną
  osobę za kudly wywlec! Niech żrą ci im pod nos się stawia a nie kretyńskie uwagi! Albo wode na stół tylko postawić. A nastepnym razem drzwi na klucz zamknąć i nie wpuścić.

  9

  0
  Odpowiedz
 4. Niech się kurwa zapowiedzą, a jak nie to wymyślono coś takiego jak zamykanie drzwi na klucz, ewentualnie na zasuwę.

  8

  0
  Odpowiedz
 5. Szanowna Jebana pizdo, zamknij mordę. Jesteś pipeczką a pipeczki w tym świecie nie mają prawa głosu. Albo zmień swój status społeczny na człowieka a potem mężczyznę albo nie narzekaj bo wpadnę i Ci lodówkę opierdolę że lód i światło zostanie. A do koca nasram.

  3

  10
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj. >:(

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Jeśli jest tak jak piszesz, to masz chujową rodzinę

  0

  0
  Odpowiedz