Nie chcę bachorów

Jak w tytule. Nie cierpię tych małych (i trochę większych), wstrętnych, wiecznie drących ryja pasożytów. Nigdy nie będę mieć własnych! Żaden argument mnie nie przekona! Tyle w temacie. Grzybnia i śrut.

86
94

Komentarze do "Nie chcę bachorów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie miej, ja pierdolę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. to się zabezpieczaj. zapis na chujni to nie rodzaj antykoncepcji…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lepiej nie przenos swoich porytych genow dalej haha

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Kali radzić Twoja przemyśleć ponownie ten lekkomyślny deklaracja.
  Duży liczba napoczęć przyczyniać się do bezprecedensowa boom gospodarcza w Kongo. Liczne dziecka szwendające się po ulicach podkręcać wskaźnik PKB (Produkt Kradziona Brutto) który rosnąć w nieubłagana sposób, bez względu na drut kolczasta i potykacze na straganach. Dziecka stanowić także doskonały lokata kapitału, lepszy od euro i zbliżony rentownością do mrówkojada. Kali pilnie śledzić kursy giełdy w Timbuktu i zależnie od trendu korzystnie sprzedawać lub kupować małe czarnuchy. Pronatalistyczna murzyn wzywać również Twoja do pilne mnożenie biały rasa. Kali ogromnie lubić biała człowiek i życzyć go sobie jak najwięcej, zwłaszcza z przysmażony cebulka i jasny sos pieczeniowa.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Ja też ich niecierpie, gowniarze kłamią pyskuja ciągną kase od rodziców i nic nie robią calymi dniami oprócz grania na komputerze oczywiscie. Moi sąsiedzi mają dzieci w wieku od 6 do 15 lat i jeszcze nigdy ale to nigdy kurwa nie widzialem zeby ktores znich rrobiło cos pozytecznego.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. No i dobrze. Nie każdy musi mieć dzieci, niektórzy nie chcą, inni się nie nadają, a mają i potem patologia się tworzy. Jesteś male czy female?

  1

  1
  Odpowiedz
 8. przybij pione! ja tez!

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ale nikt cię nie zmusza nikt cię nie przekonuje i nikt cię nie chce, każdy ma cie w huju, więc o co chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Moja mam też nie chciała mieć dzieci i tak oto jestem…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Więc twoi starzy powinni cię wyskrobać jako pasożyta.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Najlepsza chemiczna kastracja i bzykasz do końca życia bezkarnie, jeśli wogóle to czynisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dobry wybór, przynajmniej nie będziesz mieć kogoś kto całe życie będzie musiał się za ciebie wstydzić

  0

  3
  Odpowiedz
 14. dzieci są chujowe, zreszta 90% ludzi ma je tylko po to zeby poczuc sie spelnionym alfa chujem, a pozniej udaja troske ze to dla dobra ludzkosci bylo i chuj i leń ten co nie chce dzieci. dzieci są chujowe.

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Kali przyjmij moje wyrazy uznania za zabawny komentarz

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Ale wy jesteście durnowaci. Szczególnie ta panna co napisała ten wpis. Każdy ma takie dziecko jakie wychowa, nie rozumiecie? Daj dziecku konputer i nie zajmuj sie nim i potem sie dziw że bachor… Ehhh żal mi tych waszych „a ja nie bd mieć dziecka dzieci są głupie” nie tak nie jest

  0

  4
  Odpowiedz
 17. Myślę, że żaden potencjalny bachor też nie chciałby Ciebie za swoją starą/swojego starego. Luz.

  0

  3
  Odpowiedz
 18. Wyjdź za mnie!

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Coś mi mówi, że jesteś tak brzydka, że nikt by ich nie chciał z Tobą płodzić i stąd Twój manifest.

  0

  2
  Odpowiedz
 20. I dobrze. Nie kazdy musi miec dzieci.Twoj wybor.I nie daj sobie wmowic, ze TRZEBA miec potomstwo. Bo nie trzeba.

  2

  0
  Odpowiedz
 21. musisz sie wysterylizować

  0

  0
  Odpowiedz
 22. ŚWIĘTA PRAWDA! DZIECI TO ZŁO! Jednak chciałbym mieć wpływ na przyszłe pokolenia, aby nie wyrastali sami dresiarze. Dlatego myślę o nauczaniu innych.

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Ciekawe kto ci będzie dupe wycierał jak sie pochorujesz lub będziesz stary!

  0

  4
  Odpowiedz
 24. Masz takie pojęcie jak ślepy o kolorach. Chuj to kogo to obchodzi czy chcesz dzieci czy nie poza toją mamusią, ciotkami babciami i resztą rodziny. Każdy jest czyimś dzieckiem więc jesteś pasożytem.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @5+Autor, Nie każdy miał takie szczęście jak wy że się staro urodził, większość ludzi rodzi się jako noworodki i w drodze ku dorosłości przechodzą różne etapy dzieciństwa i młodości.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. @22 będzie miał/a zajebistą emeryturę z zusu to sobie opłaci dom starców ! do autorki: widzisz, ja chciałbym mieć żonę i dzieci, niestety w tym zafajdanym kraju to nie jest takie proste, bo dzieci powietrzem nie wyżywisz !

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Kiedyś doszło sporu między matką mojego kolegi a mną. Zaczęło się od tego że ja powiedziałem: „nigdy nie będę miał dzieci”, ona odpaliła: „to żałuj, bo to jest szczęście” potem kolega powiedział: „nawet ty byłeś dzieckiem”. No cóż co miałem tłumaczyć każdy ma swoje zdanie. Uważam że wydawanie potomstwa na świat jest bardzo złe ze względu na różne choroby, zespoły (downa itp.), ślepotę, głuchość, zmutowanie ciała – to wszystkie te powody a przytrafić może się coś wcześniej czy później 5/5.

  2

  0
  Odpowiedz
 28. Trudno mi okreslic plec osoby dodajacej wpis i pozostale komentarze,wiec zwroce sie ogolnikowo.Raczej male grono ludzi pozytywnie myslacych to obchodzi.Dobry komentarz jest o Tobie ze sam jestes pasozytem.

  0

  2
  Odpowiedz
 29. Grzybnie i srut to masz w glowie.Jezeli myslisz o przyszlosci i pracujesz to moja trojka ma pracowac na Twoja emeryture.To sie nazywa cwaniactwo. I CHUJ.

  0

  1
  Odpowiedz
 30. Też nienawidzę obrzydliwych, rozbrykanych bachorów. Jak wsiada do tramwaju hałastra jadąca na jakąś wycieczkę, to wysiadam i czekam na następny. To wrzeszczenie, pierdolenie o pierdołach, nie do wytrzymania. Sześć gwiazdek dawidowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. @22 A ci będzie ktoś ją wycierał? Myślisz trochę? Po jakimś czasie dzieci idą na swoje, zakładają swe rodziny itd. Dziecko nie wychowuje się na pielęgniarkę. No chyba, że ty tak robisz/będziesz robił. Zdarzają się przypadki, że dzieci są z rodzicem do śmierci. Też jest tak. Ale to są tylko nieliczne przypadki. Także ogarnij się trochę z tą opieką na starość przez dzieci.

  1

  0
  Odpowiedz
 32. KALI – i oto dzisiaj ja też – pokochałam Cię:)

  1

  0
  Odpowiedz
 33. głupia jesteś. Przez takich ludzi jak Ty, ja, niania, nie mam pracy

  0

  1
  Odpowiedz
 34. Ej a wiesz że sama taka byłaś?

  0

  1
  Odpowiedz
 35. @33 I co z tego? Ty też taka byłaś, ja też itd

  0

  0
  Odpowiedz
 36. to powinieneś zjebie płacić bykowe… dlaczego moje dzieci mają cię utrzymywać pedale

  0

  2
  Odpowiedz
 37. @35 Twoje dzieci mnie utrzymują cepie? Jeśli tak myślisz to nie zapominaj, że ja też utrzymuję obecnych emerytów i rencistów z mych podatków (jestem bezdzietny). Tylko nie mów mi tu, że byłeś taki mądry i przemyślny myśląc o tym gdy robiłeś swoje dzieci, mongole. Znalazł mi się tu – dobry, w d*** j****y.

  2

  0
  Odpowiedz