Nie cierpię Reggae

Ja pierdolę, jak ja nie cierpię tej muzyki nawet jeśli można to nazwać muzyką. Wiem, że każdy ma inny gust ale jak słyszę te bezsensownie poukładane dźwięki, co chwile coś o gandzi i o tym jak jest chujowo albo zajebiście. No kurwa mać. Jak tylko słyszę ten rodzaj hmmmm muzyki to już jestem wkurwiony. Chujnia i śrut!!!

33
45

Komentarze do "Nie cierpię Reggae"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. są różne rodzaje regge polskie przeważnie jest o marihuanie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. hip hop ,reggae,rap itp to pseudo muzyka wykonywana przez chuliganów – dla chuliganów,łysych bezmózgów.Bezsensowne pierdolenie „jak mi źle,policja jest zła bo mi nie pozwala ćpać i kraść itp”.Zero podkładu samo gadanie,to nie muzyka.To jest dno i namawianie do zła i ćpania.Zresztą popatrzcie na polskich raperów np.Peję ,co sobą reprezentuje.I niech nikt nie pieprzy o przekazie w takiej muzyce.Bo ten przekaz jest widoczny w postaci chuliganów oblegających klatki schodowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Najpierw poczytaj zanim coś napiszesz. Reggae to jeden z lepszych gatunków muzycznych jakich słucham, bo odważę się powiedzieć, że reggae ma w sobie przekaz o ogromnym znaczeniu niemalże moralnym – teksty są moim zdaniem odzwierciedleniem Starego Testamentu w postaci fali dźwiękowej(poza oczywiście Selasie, Jah itp, ale przecież rastamani czerpią bardzo dużo ze S.T.). Wejdź sobie na youtube i posłuchaj sobie Boba, Damiana Marleya, Maxa Romeo, Buju Bantona. Ci ludzie tak naprawdę stworzyli ten gatunek i twierdzenie, że to są bezsensownie poukładane dźwięki to chyba nie jest najlepszy pomysł. To o co Ci chodzi to chyba raczej pseudo reggae, jakie słyszymy od niektórych wokalistów w Polsce(nie każdy jeden kawałek, ale jest dużo takich), a pierdolenie że jest źle i coś o gandzi już bardziej mi przypomina hip hop. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dokładnie tak jak mówisz.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Masz prawo no…mnie najbardziej rzygać się chce jak słyszę chujhop czy jakiś inny rap,szczególnie w polskim wydaniu…
  A co do reggae-niektóre kawałki są naprawdę dobre…ale sporo też 10 metrów mułu niestety:(

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Właśnie widać jakie macie pojęcie o rapie. Owszem jest i hip hop z przekazem są również pseudo raperzy jak w każdym gatunku… A jeżeli mowisz tu o peji to nic dziwnego że do tego wniosku doszedłeś gdyż to zwykły cham i prostak. A mowa o tych chuliganach to właśnie fałszywy obraz polskich MC .

  0

  0
  Odpowiedz
 8. JP na 100% ;D ;D ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 9. że rap bez przekazu jest? jak się słucha takich wacków jak peja firma o których dużo się mówi to ma się takie wrażenie. Posłuchaj sobie płyty Jurasa i Korasa „pokój z widokiem na wojnę” i zobacz gdzie tam jest ćpaniu i jebaniu policji cała płytka z dużym przekazem, która daje do myślenia.
  http://www.youtube.com/watch?v=Iuhtd2X7FdI

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tylko Metal!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Co Ty stary pierdolisz, reggae jest zajebist 🙂 i co do komentarza nr 2, chuja wiesz więc nie pierdol 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. 2) Ale z Ciebie idiota ograniczony, niewiedza kipi Ci uszami.
  Jeżeli dla Ciebie hiphop to muzyka o policji, siedzeniu na osiedlu to gratulacje horyzontów nie wybiegających poza MTV.
  Posłuchaj sobie Paktofonika, Endefis, Grammatik, Fisz, Leszek Kaźmierczak czy OSTR, który np. jest absolwentem Akademii Muzycznej i gra na skrzypcach.
  Faktycznie wielki z niego cham, dres i jebie policje.
  Dopiero się wypowiadaj jak wiesz o czym mówisz, bo póki co to jesteś wychowany przez ulice i MTV, które kładą Ci do głowy gówno, ktore przyjmujesz jako własne wartości nie mają o niczym bladego pojęcia.
  Ja akurat słucham szeroko pojętego rocka i metalu, ale znam polską lirykę i szanuje wyżej wymienione osoby, nie raz wracam do ich teksów i utworów, które są nie tylko dobre pod względem tekstu i zawartego przekazu, ale także mają ciekawą muzykę.
  tak więc narazie idź do szkoły i ucz się rozwiązywać równania 2 stopnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jest zajebisty rock i pseudo-rock. jest zajebisty metal i pseudo-metal. jest zajebiste techno i pseudo-techno. jest zajebisty rap i pseudo-rap.
  jest zajebisty hip-hop i pseudo-hip-hop.
  jest zajebiste reggae i pseudo-reggae.
  jest zajebiste elektro i pseudo-elektro.
  Ludzie, ogarnijcie się. Wyrażacie swoje zdanie o całym gatunku na podstawie kilku marnych piosenek…to pojebane podejście do sprawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Polskie reggae-fakt, ssie… Jest do dupy itd. Ale zagraniczne jest pro;P Wolę osobiście rocka, jazz, blues, flamenco, ale dobre zagraniczne reggae nie jest złe;P. Reggae można jeszcze nazwać muzyką-spełnia wszystkie wymagania, ale już np. „tekno” oczywiście, że nie…
  Co do bezsensownie poukładanych dźwięków-to ty chyba nie słyszałeś tzw. Muzyki XXw. Był koleś, który w ciągu półtoragodzinnego koncertu siedział przed fortepianem nic nie robiąc i nazywane to było muzyką… A inne „utwory”… Nie stroi, nie brzmi… Kierunek muzyczny zwany… Cholera, sry, nie pamiętam. Cośtam z punktami xD. Brzmiało (i w nutach wyglądało) jakby pisał to naćpany świr po imprezie, który bawił się w stawianie kropek w zeszycie do nut xD

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 2, 5, 7. Setki razy pisałem sprostowania o tym, że polski rap to nie tylko prostaki typu peja czy firma. Niestety, nie mam już ochoty tego robić ponownie, bo uważam to za walkę z wiatrakami. Wklejam więc 1 link, który powinniście sprawdzić. Więcej nie wymagam. I od razu mówię, że to nie jest wyjątek. Właśnie takiej muzyki jest więcej w polskim rapie, niż „je*ać policję”. Tylko nie wiem czemu o tych drugich jest zawsze najgłośniej. Oto i link: http://www.youtube.com/watch?v=LgWM7scX6qk . Nie proszę o zmiany zdania o 180 stopni czy wychwalanie pod niebiosa, ale o trochę szacunku, gdyż w np. rocku są Johnas Brothers i inne cioty, a ja nie postrzegam tego gatunku muzyki przez pryzmat tych kolesi, choć rocka nie słucham.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. JPII na -100%

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zanim zaczniesz sie wypowiadać o jakimkolwiek rodzaju muzyki zagłęb się w jego historię, bo Twój post jest żałosny i odsłania tylko jak płytkim człowiekiem jesteś. pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. O gustach się nie dyskutuje, komuś odpowiada a komuś nie więc po co zdzierać literki na klawiaturze?

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Hip-Hop to kultura, rap to jej jeden z wielu elementów. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 20. mi się rzygać chce jak słyszę reggae, kurwa, to jest tak zjebane, że nie da się określić słowami

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A odczepcie się od Peji miał tylko jeden kawałek najeżdżający na policję i to w dodatku bardzo stary a mianowicie 997. Rozumiem, że można go nie lubić, ale wkurwia mnie to obrażanie go. Słuchał z was ktoś płyty Na legalu, Na serio albo Redukacje? ma wiele kawałków z przekazem, ale wszyscy po nim jadą z powodu tego incydentu w ZG.

  0

  0
  Odpowiedz