Nie jest dobrze. Wdała się ostra chujnia!

Chujnia krótka i konkretna. Mam małe dziecko. Ma ono kłopot z przyjmowaniem pokarmu. Karmione jest sztucznym gównolitem, bo nie ma innej możliwości. Każde karmienie to jakiś dramat. Mała wydziera się wniebogłosy. Łeb pęka. Jak się nie drze w trakcie posiłku, robi to przed. Jeżeli nie zdąży przed, drze się po. W zasadzie drze się przez 20 godzin na dobę. Pozostałe cztery jest pogodna albo śpi. Żona dostaje już kurwicy. Ja też. Pokarmy były testowane różne. Znikąd pomocy. Pracuję w domu, więc często ryk ten odrywa mnie od pracy. Z drugiej strony nie mam sumienia zostawiać tak żony z tym problemem. Wszyscy są wkurwieni na wszystkich. Koło się zamyka. Śrut i przechuj Proszę Państwa!

38
47

Komentarze do "Nie jest dobrze. Wdała się ostra chujnia!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dzieci to udręka

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Było sobie robić dzieciaka? A lekarze co na to? może czas znaleźć jakiegoś dobrego

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzymaj się, Stary! Cierpliwości!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To akurat jest poważny problem. Ale przede wszystkim powinniście się trzymać razem i iść z maleństwem do lekarza. Zresztą może juz byliście ale nie możecie sie poddać dla dobra dziecka i Waszego oczywiście. Na pewno z czasem będzie przełom i sie poprawi…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zostawiajac żonę w takiej sytuacji okazałbyś się wyjątkowym skurwysynem. Teraz jesteś ojcem, kiedyś mała będzie Cię za to kochać, jak prawdziwego faceta. Trzymaj się stary i nie zawiedź swoich bliskich. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 7. trzeba przeczekać

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mojej siostry dziecko też było niejadkiem – bo moja siostra też. Żyje jakoś, choć nie raz płakała, bo albo mała nie chciała jeść a to kupy nie mogła zrobić itd. Cierpliwości. Poproście może o pomoc teściowe?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To i tak dajesz radę , dobrze że zony i dzieciaka nie olewasz

  0

  0
  Odpowiedz
 10. czy to może nietolerancja laktozy? To maleństwo bardzo się męczy, są to bardzo silne bóle kurczowe jelit i są bardzo uciążliwe. rodzicw wówczas są jednym wielkim kłębkiem nerwów, matki często czują się winne, że źle karmią dzieci i boją się, że będą osądzane o nieumiejętność pielęgnacji dziecka. A to wielka nie jest prawda! Ci rodzice niesamowicie dbają o swoje maluchy, a takie sytuacje są b. trudne. trzymajcie się!!! pediatra kliniczny alergolog-gastroenterolog to dobre rozwiązanie jeśli macie możliwość dotarcia do dużego miasta. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ma kolkę jelitową – odstawcie mleko !
  Kupcie Enfamil lub NAN mleko dla alergików
  Ciepłe okłady na brzuszek – ciepłe to tak do 38’C a nie 60’c. Możecie też kąpiel mu zrobić max 38’C

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Kurwa, jak jest głodna to się drze, jak by była większa to by po prostu zajebała ci portfel i poszła coś opierdolić na miasto – weź się jebnij w łeb i zajmij dzieckiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. all i can say is 😀 kawaler 🙂 chujnia to jest jak ludzie się kochają i przy pierwszym większym problemie któreś odpuszcza. nie łam się, pomyśl że ktoś ma trojaczki i ten sam problem co ty. twardy bądź.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kurwa mać, stary zajebiscie cie podziwiam. sytuacja w jakiej jesteś jest zjabana, nie jeden kutas by zwiał. A Ty przejmujesz sie żoną, dzieckiem. Kurwa, jak bym miała takiego chłopa to na rekach bym go nosiła. Przykro jest mi z powodu Twojego dziecka, bo to chyba ono najbardziej cierpi. Współczucia dla ciebie i żony, mam nadzieje ze uda sie wam wyjsc na prosta i tego wam zycze.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. minie z wiekiem – nieraz tak jest, byle do 1 urodzin

  0

  0
  Odpowiedz
 16. bez kitu masz chujnie!

  0

  0
  Odpowiedz