Nie ma już ludzi uczciwych?

O chujnio! Niby wszystko jest ok, pracowałem we Francji pól roku, miałem kasę. Na końcu pożyczyłem jednemu „kumplowi” 30 euro, a drugiemu 300. A bo wcześniej wielokrotnie zasłużyli na moje zaufanie. I co? I kurwa nie mam teraz 330 euro. Piszę sms, dzwonię – cisza. Pieniądze poszły się pewnie jebać. A ja myślałem, że są na tym świecie ludzie uczciwi i nie każdy chce cię zrobić w chuja. Widać myliłem się. Siedzę teraz wkurwiony bo straciłem prawie 1500 zł. A jeszcze niedawno z dumą twierdziłem, że ludziom warto ufać. Ale ja byłem naiwny! I co, mam teraz patrzeć na każdego jak na potencjalnego wroga? Pierdole takie coś! Na chuj ja to piszę, wcale mi nie jest lepiej. Jebać zaufanie!

19
46

Komentarze do "Nie ma już ludzi uczciwych?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Stary wiesz, że miałem podobną sytuację? Jakieś ze 4 lata temu. Pożyczyłem troche mniej niż Ty bo zasłużyli wcześniej na zaufanie a i nie raz pomogli finansowo jak byłem w dołku, bez kasy. Długo mnie to męczyło. Aż poznałem na swojej drodze jednego dość mądrego Słowaka i mi powiedzial jedno zdanie: „może i straciłeś 100?, ale to nie była zbyt wysoka cena za pozbycie się ze swego życia takiego osobnika”. Pomyśl jakby oddał teraz 300 a za pare lat pożyczył powiedzmy 10000? A czy ufać? Zdecydowanie tak, ale stosując zasadę ograniczonego zaufania sporo zaoszczędzisz. Nie musisz sprawdzać swego zaufania na każdym – żyj i nie pożyczaj!!! Poza tym zainteresuj się serialem dr House – nie trzeba mieć nikogo bliskiego przy sobie by żyć i dawać soboe radę. Np taki ja żyję i mam się lepiej niż kiedykolwiek. Nie łam się stary.
  Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 3. gość powiedział ci świetne słowa. Poza tym, 1500 to znów nie majątek. Pazura też kiedyś za jedną babę by sobie dał rękę uciąć i co? I dziś by kurwa nie miał ręki…

  0

  0
  Odpowiedz