Nie mogę się wyspać

Moją chujnią jest to, że nie mogę się od 2 lat wyspać. Nie mam żadnego problemu z zasypianiem – mam problem z codziennym budzeniem się o 4:00 – 4:30… przebudzam się, zasypiam i wstaje o 7 „przytrzymany” (czuje to po oczach, po mózgowym lagu i przyćmieniu). Próbowałem meatoninę (po 2 tyg brania wziąłem 4 na raz i nic, znów pobudka 4 rano). Chujnia 🙁

57
57

Komentarze do "Nie mogę się wyspać"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja też nie mogę się wyspać, a dlatego że sąsiad napierdala wiertarą codziennie od rana. Chuj ci w parasol złamasie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Miałem dokładnie to samo i dokładnie o 4. Lekarz przepisał mi zolpic 0,5 tabletki. I śpię jak dziecko:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. a jak się najebiesz, to też tak masz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idź do psychiatry. Nie ma co się śmiać, bo on lub ona przepiszą Ci coś dobrego na spanie. Bezsenność jest związana z podłożem psychicznym, ale nie oznacza to, że jesteś wariatem. Z resztą nikt z Twojego otoczenia o tym nie musi wiedzieć, że byłeś. Ja byłam i śpię lepiej. Mówię poważnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. co to jest mózgowy lag?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. depresja? to typowy symptom.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Miałem to samo. Kimałem po 5 godzin na dobę i po południu byłem jak zombie. Rada – zacznij uprawiać sport. Pewnie masz za mało ruchu. Pamiętam, że od kiedy zacząłem intensywnie jeździć na rowerze, przestałem się budzić nad ranem i spałem luzem po 8-10 godzin.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Od 2 lat?Ja nie mogę się wyspać od zawsze! Wyspany się budzę może z raz na miesiąc,a tak to zawsze budzę się śpiący…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jakby ci się chciało spać, tobyś spał. Jedna gwiazdka dawidowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wyjedź na Florydę, tam o czwartej nad ranem jest dopiero dziesiąta na wieczór.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A spróbuj zrobić tak, jeżeli budzisz się o 4 – 4:30 to znaczy że nie potrzebujesz więcej snu i powinieneś wtedy wstać i coś robić, nie ma co spać na silę, a jak mówisz że po dosypianiu wstajesz niedorobiony to znaczy za dużo snu. Ja bym się cieszył bo śpię po 13 na dobę i tragedia ze mną, natomiast jeśli uda mi się spać 7-8 to rześkim niczym młody bóg.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Jeśli zostaniesz przyjęty i potyrasz przez tydzień, to jak uda ci się po wszystkim doczołgać do domu, to będziesz spał przez 2 doby i srał pod siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @7 lag=opóźnienie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zamiast meatoniny spróbuj brać melatonine, pozdrawiam dr n. med. jon krowiwąs aka dawid kawaler jakubowy z d. kali robak masa śrut jamochłon floryda nastolatka gimbus rysiek klan bozenka.
  Ps. Wafel masz wpierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. habilituj się

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Tak, diagnoza moze byc tylko jedna STRES !Wal konia czesto i gesto

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Porwali cię obcy i wszczepili chipa. Nie żartuje, też tak mam. poszukaj za uchem albo w nadgarstku. Zimą budziłem się o piątej a teraz okazało się, że żłoby jebane nie uwzględniły zmiany czasu i codziennie o czwartej pyk pyk, pobudka, kurwa jeich mać…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Wal konia przed snem.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Na sen najlepsze jest mleko. Zasłoń rolety, pozbądź się czynników, które mogłyby zakłócać Twój sens, 2 godziny przed snem unikaj światła niebieskiego emitowanego przez ekrany monitorów i co najważniejsze zasięgnij porady lekarza ponownie. Trzymaj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Panie kolego zacznij chodzić później spać 1 lub 2 w nocy codziennie, a za tydzień góra dwa nie będziesz mógł o 7 rano nawet dupy przewrócić na bok. Zobaczysz pomoże 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @16 Dawid tęsknię za Tobą. Dlaczego jesteśmy tak popierdoleni, że nam nie wyszło. Uprzedzam zastanowienie: tak Ty też jesteś popierdolony. Mimo to kocham Cię.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @3 Zolpic zajebiście zwala z nóg. Rano człowiek wypoczęty i nieotumaniony. Od wczoraj nie biorę i niestety znowu bezsenność. To jest chyba tylko zapychacz, a nie stabilizator snu. I to mnie w nim wkurwiło. Nie wiem co dalej robić, bo spać znów nie mogę, a nie chcę się uzależnić.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. @16. „Ps. Wafel masz wpierdol.” Sam się wpierdol /Wafel

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Problem ze snem. Ok – cztery razy w tygodniu po 10 km biegiem. Zapewniam, że zaczniesz sypiać niczym niemowlę, a i zdrowie się znacząco poprawi. Przypływ endorfin, fizyczne zmęczenie zrobią swoje. Tabletki, papierosy i trawę wyjeb na śmietnik. Pozdr.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. masz przesrane ;(( wspolczuje… ;C

  0

  0
  Odpowiedz