Nie umiem pływać

Moja chujnia polega na tym że nie umiem pływać. No jeśli nie liczyć na plecach, bo na plecach jakoś potrafię. A stary menel już ze mnie mam 31 lat i jak chcę coś popróbować na basenie i się „poduczyć” to się ludzie gapią, nabijają, albo ich mina wyraża żałość w moim kierunku. Kurwa jak chciałbym umieć pływać. Chujnia i śrut.

72
75

Komentarze do "Nie umiem pływać"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol ludzi ! rób to na co masz ochotę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słuchaj to jest Polska cokolwiek i kiedykolwiek będziesz próbował zrobić będzie to na ustach Polaków. Każdy progres który chcesz uczynić będzie wyśmiany. Ja mam 16 lat i biegam, ludzie się krzywo patrzą no bo przecież to jakiś pajac odstaje od szarości, ale się nie przejmuję. Wiesz co? Myśl pozytywnie, żyj każdym dziem, pierdol skurwysynów i nie usuwaj się w cień.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Jeb innych. Robisz to dla nich, czy dla siebie? Zapisz się na jakiś kurs, to tam Cię nauczą od podstaw i dużo szybciej, niż sam to zrobisz. Powodzenia chujowcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja mam już prawie 40 lat i pół roku temu nauczyłem się pływać, a zaczynałem od zanurzenia głowy w wodzie! Zapisujesz się na basen z grupą innych uczących się pływać i 100% nauczysz się pływać. Zapewniam Cię, że nawet „na starość” można się nauczyć. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ej, nie przejmuj się tym xd ja mam 20 lat, wszyscy znajomi potrafią tylko ja nie. I tak samo siara z nauką przy wszystkich. Musimy razem nauczyć się pływać, ale zimą nad jeziorem xd

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ja 22 lata pływać również nie potrafię , ale chuj z tym jak nad wodą czy na basenie jestem i tak się dobrze bawię 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. skoro umiesz na plecach , tzn potrafisz utrzymac się na wodzie , odwróć się na brzuch i rób to samo co na plecach i bedzie dobrze .pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ja kurna NIE UMIEM NA PLECACH a jedynie kraulem lub pieskiem 🙂 Daj spokój, bo w ogóle umiesz… Są gorsze problemy to sie uśmiechnij ! Pzdr

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Twój problem nie polega na tym, że nie umiesz pływać. Nie chcesz pływać! Niechęć szuka wymówki, chęć szuka sposobu!

  0

  1
  Odpowiedz
 11. też nie umiem, ale boję się wody od kiedy mało się nie utopiłem…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja chce z Tobą!!! Jak będą gapić się na dwie osoby to już się da przeżyć 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Chcesz mojej rady – oto moja rada: Zwiększ Masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jak mnie wkurwia ten kraj.Ci co się z ciebie śmiali zapomnieli jakich upokorzeń doznali przy nauce pływania.Ale nie oni ci powiedzą że od razu umieli.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Po co ci pływanie niby, na głębokości 1-1,5m się nie utopisz…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak jak ja, miałbyś do dyspozycji kilka własnych torów na basenie i osobistego trenera o wysportowanej sylwetce i zgrabnej , jędrnen pupie, której mógłbyś dotykać niby przypadkiem. Twoje oralne i analne usługi byłyby wspaniałą nagrodą dla instruktora. W ten sppsób nauczyłem się pływać już wieki temu, ale wciąż czuję smak wspaniale umięśnionego członka mojego ślicznego partnera. Staszku, jeśli to czytasz, buziaki, świntuszku.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Przejmujesz się ludźmi? Niech się „tempa/tempy” śmieją, Ty jutro będziesz umiał już pływać, a oni dalej będą „tempakami”!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. To zapisz się na kurs pływania i się naucz.

  Matko.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Faktycznie, zwiększenie masy może ci pomóc, tłuszcz ma dobrą wyporność.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Kurs pływania. Ja byłem – działa

  0

  0
  Odpowiedz
 21. poprzez czesta penetracje analna zwiekszysz objetosc jelita grubego i mozesz wykozystac to jako balon wypierajacy dupe w wodzie:D. Napewno ulatwi plywanie:D Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Zabieraj na basen pompkę do penisa.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Pierdol ludzi. Zamiast uczyć się pływać, to ich zaskocz i zrób coś w zupełnie innym temacie. Trzy stówy do łapy i złóż CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Tam nikt nie umie pływać, bo nikt nie ma czasu na takie rzeczy. Jak tam będziesz pracował, to wodę będziesz oglądał tylko przy umywalce. W dodatku za darmo do końca sierpnia. W związku z falą upałów przedłużyliśmy promocję darmowego korzystania z toalety. Można pić za darmo, ile wlezie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 24. To chujniawo

  0

  0
  Odpowiedz
 25. ad 20 raja, a dodatkowe śmigło z turbiną na pierdy osadzone głęboko w kiszce stolcowej zrobi wrażenie na wszystkich.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Tacy już są ci zajebani w dupe Polacy. Nic tylko wpieprzać się w czyjeś sprawy. Ja nie wiem czemu ci ludzie nie zajmą się sobą tylko gapią się wszędzie. Jak widze takich ludzi ( a spotykam ich często bo z dwoma kolegami ćwiczymy street workout ) to mam im ochotę wydłubać ślepia jakimś patykiem. Apel do Polaczków: zajmijcie sie kurwa sobą!

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Kolesia od @15 totalnie pojebało hahahahaha

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Prawie NA kazdym basenie jest nauka plywania.zapisz sie I miej ludzi Co sie gapia w chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Te pływanie to jest mocno przereklamowane, ja umiem pływać a do wody nie wchodziłem 10 lat albo i lepiej, zastanów się kurwa, niby jakie by miały być korzyści z wymachiwania kończynami górnymi i jednocześnie dolnymi w całkiem mokrej wodzie ?

  0

  1
  Odpowiedz
 30. Ja mam 38 lat i niby umiem a w sumie to tylko na plecach. Jak byłem mały zapisano mnie na kurs z bratem i owszem nauczyłem się do tego stopnia że trener pchał mnie na środkowy tor basenu ale po latach braku treningu to czego się nauczyłem poszło w zapomnienie. Teraz mam żonę która pływa i córeczkę dla której jak każdy tata chcę być wzorem. Ogólnie pływanie nigdy nie było mi potrzebne, mam cyka nawet przy kąpieli pod prysznicem, może nie pisane mi umieć pływać… swoją drogą obserwuję ludzi na jeziorach, 90% pluska się przy brzegu, a pływają tylko kozacy. Toną również Ci drudzy.

  1

  0
  Odpowiedz