Nie wytrzymuję !!!!

No k…. właśnie dzisiaj media przekroczyły moją dotychczas nieograniczoną tolerancję. Na stronie dla studentów trafiłem na ranking najbardziej rozpoznawalnych na Świecie, Polskich produktów – Poloników. Na pierwszym miejscu, jakiś „pudelek” czy też insza CELEBRYTKA o której usłyszałem jako żywo PO RAZ PIERWSZY. Trzecie miejsce, Wódka Wyborowa. A kto po środku? Inż. Jacek Karpiński twórca PIERWSZEGO MINIKOMPUTERA na Świecie (1969-71) niszczony przez Komunę i niszczony PO komunie. LUDZIE!!! Skąd biorą się TACY KRETYNI, którzy ustawili takie zestawienie. KTO GŁOSOWAŁ w TAKIM RANKINGU!!! To jest jakiś „pijany sen chorego idioty”. Chyba śnię i mam koszmary!!! P. Jacka znałem osobiście, stanowił dla mnie wzór POLAKA i NAUKOWCA POLSKIEGO. Umieszczenie Go w TAKIM zestawieniu uważam za OBELGĘ najgorszego rodzaju. To jest chujnia i śrut jak melon. Miał rację Lem kiedy napisał:
– Gdyby nie było internetu, nigdy bym się nie domyślił, ze jest tylu IDIOTÓW na świecie. Chyba obalę jakąś flaszkę na uspokojenie bo jak nie, to wykopię pepeszę, wiadro naboi i polecę do tej „studenckiej” redakcji.

54
53

Komentarze do "Nie wytrzymuję !!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. już dzwonię do ABW. spodziewaj się ich jutro o 6 rano

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kałach lepszy od pepeszy. Znacznie większa siła pocisku i niezawodność 😉 Ale mówiąc na poważnie. Niestety jak sam zauważyłeś słowa Lema. Głupota pcha się do przodu aby być widoczna. Mądrość pozostaje na tyłach aby widzieć. Pozdrawiam Cię 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 4. O co w ogole chodzi ?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie histeryzuj, wyklułeś się z jaja dwa dni temu, że nagle dostrzegasz pełno debilizmu dookoła?
  Przywyknij, olej, będziesz zdrowszy, spokojniejszy.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. gdyby lem zobaczył twój wpis tutaj to dla niego tez pewnie był byś idiotą.a tak poza tym to.kupy pod siebie ni zrób

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiem że sprzeciwiasz się takim rankingom/listom itp. I chciałbyś na to zwrócić innyum uwagę. Tylko robisz to w dziwny, pokrętny sposób. I, nie rozumiem po co to robisz tutaj? A, z tą znajomością z Karpińskim to już przesadziłeś po całości. Może inni stąd*, w ogóle na to nie zwrócą szczególnej uwagi, bo to przeważnie matoły, ale nie ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. masz 100% racji. Media lansują swoich świętych którzy są znani z tego że są znani a ludzi wartościowych i ich dokonań się nie docenia

  0

  0
  Odpowiedz
 9. … to puść!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nr1. Dzwoń, dzwoń a zdrowie do ABW, może cię przyjmą do pracy. Tam potrzebują młodych bezkompromisowych agentów.
  nr2. Dzięki ! Kałach to słuszny argument, czasami człowiek sobie pomarzy (-:, ze zyje w Wolnym i Demokratycznym Świecie, gdzie broń sprzedają w sklepach „na dowód”.
  A tak ogólnie to widać „przekrój”.
  Parafrazując piosenkę :
  – Nic nie robić, puszczać bąki,
  ………
  Nabardziej mnie wk…… bezsilność i to, że złodziejstwo, chamstwo i bydło ze świeczników, działa dalej jak działało za komuny, w drugim pokoleniu. Nawet nazwisk nie zmienili. A prawo zabrania publicznego ujawniania danych osobowych ….. ble,ble,ble.

  0

  0
  Odpowiedz