Nie zdałem prawka

Pierdolić skrzyżowania równorzędne! Zdawałem dzisiaj egzamin praktyczny na prawo jazdy, wszystko szło piękne, zawróć tu, skręć tam, zrób to zrób tamto i w pewnym momencie równorzędne. Jeszcze takie chamskie, którego nie było widać zza samochodów stojących na parkingu przy bloku. No i po hamulcach, egzamin negatywny przesiadka i chuj, kolejne 130zl w plecy, a egzamin wyznaczony na prawie za miesiąc! Paranoja!

24
60

Komentarze do "Nie zdałem prawka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na chuj Ci samochód?Strata kasy,skarbonka bez dna.Rower-to jest przyszłość.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Muszą sobie złodzieje jakoś radzić z niżem demograficznym, żeby im redukcji etatów nie zrobili.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. kurwa nie pierdol ja już osiem razy podchodziłam i co mam powiedzieć…

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Dlatego wolę nie przystępować do egzaminu, podróżuję tylko koleją.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Łącze się w bólu. Ja ojebałem dzisiaj na motocykl. Kurwa mać.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Spoko, ja zdałam za 5 razem na B. Dodam że od 2 lat miałam już własny motocykl( no i oczywiście prawko na A), a samochodem też ze 2 lata jeździłam -bez prawka. W pewnym momencie nie liczą się umiejętności tylko cierpliwość… ja 4 razy uwaliłam na łuku bo pan egzaminator z kijem mierzył te 40 cm odległości na zatrzymanie. Pomyśl sobie że jak już raz zdasz, to bedziesz mial spokój do końca świata 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A ja zdałem za 12nastym razem, i egzaminator powiedział że nigdy nie miał tak bezbłędnego kierowcy na egzaminie praktycznym co ja. Ale miał poker face gdy spytał które to podejście otrzymując odpowiedź.. za każdym razem oblewałem na jakimś totalnym gównie. Czuje Twój ból, i nie poddawaj się aż do skutku.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. za 5 razem? za 12 razem? 8 podejść? ludzie, kim wy jesteście? trzeba być naprawdę ułomnym, żeby zdać za 3-4, a co dopiero za którymś z kolejnych podejść.

  0

  0
  Odpowiedz