Nieciekawy zapaszek i mlask gratis

Od dawien dawna miałam swoje samodzielne i tylko moje pomieszczonko biurowe w pracy. Nie doceniałam tego. Do czasu. Od niedawna zaszczycił mnie zaszczyt dzielenia pokoju z koleżanką … Tak zaszczyt, ehh… Wcześniej kiedy chciałam mogłam się skupić, kiedy chciałam ciszy – miałam ciszę, kiedy miałam luźniejszą pracę słuchałam radia. Wszystko tak jak ja tego chciałam. Wszystko do czasu zawitania w mym progu współpracowniczki. Chce się dogadać, żeby mieć klarowną sytuację więc większość zasad ustaliłyśmy na początku. Zapomniałam jednak powiedzieć jej, że nie znoszę mlaskania, ciamkania, siorbania i innych dźwięków wydawanych przy jedzeniu. I teraz jest już za późno. Ja jestem wegetarianką a moja siedząca naprzeciw koleżanka wpiernicza wszystko. Wciąga co godzinę jakieś żarcie. Nie żebym jej żałowała, boje się o to, że w końcu pęknie. No dobra niech sobie je co chce i ile chce, tylko dlaczego ja muszę słyszeć każdy mlask, każde przemieszanie pasztetowej, bułki i śliny. Jakieś mielonki, pasztety, pomidory, cebula i do tego mega mlask. Nie dość, że nawet radio nie zagłusza odgłosów spożywającej to jeszcze zapachów nie da się inaczej pozbyć niż przez totalne wietrzenie, a idzie zima. Zwariuje z nią, potrzebuje psychoterapeuty …

48
108

Komentarze do "Nieciekawy zapaszek i mlask gratis"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zapchaj sobie uszy w tym pustym łbie swoim wegetariańskim jedzeniem i wypierdalaj stąd

  1

  1
  Odpowiedz
 3. TEZ mnie to wkurwia ostro, az mam ochote zajebac. rozumiem

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zdarza się, że niektórzy ludzie pasują do siebie choć mają pełno wad oraz że inni są toksyczni choć nic złego nie robią. Oddzielenie osób od siebie tylko tak. Innego ratunku nie ma. Tak myslę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też uważam ze ktoś taki jak ty zasługuje na osobne pomieszczenie i drzwi bez klamek.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. potrzebujesz kopa w ryj

  1

  1
  Odpowiedz
 7. ha ha ha lecz się!

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Strasznie delikatna jesteś…

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Wegetarianka? To kwalifikuje automatycznie chujnię na 1/5.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jesteś wegetarianką (z wyboru) = jesteś w mniejszości = podporządkuj się do kurwy nędzy = masz rację, lecz się

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Wszystkie komentarze powyżej są żałosne!

  1

  1
  Odpowiedz
 12. te komentarze udowadniają, że mieszkam w kraju idiotów

  1

  1
  Odpowiedz
 13. To ty kurwa pierdzieć w stołek i radyjka posłuchać przychodzisz do pracy?

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Cool story. Miałem gorsze problemy w życiu ale ten też jest poważny.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. ew. w kraju w którym na każdego, kto zakłada ze przysłowiowym „szwagrem” swoją „mniejszość” i wymaga żeby wszyscy dookoła się do nich przystosowali, reaguje się odpowiednio = przez zjebe.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Wystarczyłoby, żebyś nie pisała, że jesteś wegetarianką i odzew na chujnię byłby zupełnie inny 😉
  Po za tym składam wyrazy współczucia, mnie również wkurwia przebywanie w jednym pomieszczeniu z wieprzem przebranym za człowieka.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Hmm… widać koleżanka idzie w masę. Ciesz się, że po takim żarciu nie musisz słuchać jej pierdów i odgłosów srania. Pamiętaj, zawsze może być gorzej.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. nie płacz
  (ale tej cebuli to współczuję, ja też uwielbiam ale do pracy nie biorę, brak kultury i buractwo)

  0

  0
  Odpowiedz
 19. wam coś przetłumaczyć, tak żebyście zrozumieli, to trzeba jebnąć prosto z mostu… założe sie, że większość z was nie lubi mieć gówna na ryju, ale jakby wam ktoś nasrał na niego, to też byście byli wkurwieni, bo nie lubicie jak wam sie sra na ryj, bo strasznie jebie i nieprzyjemny zapach, prawda?? tak samo inni mogą czuć sie niekomfortowo w innych sytuacjach jak mlaskanie, ćwierkanie, prykanie, mnie na przykład wkurwia jak ktoś oblizując palce musi przy tym głośno ćwierkać łeee! to jest tak samo „kulturalne” jak prykanie przy stole…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Do @10 i @11 – no i racja!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Powinnaś wystartować w castingu na odludka roku całej galaktyki.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @11 oraz autorko chujni – mieszkacie między ludźmi a nie kurwa robotami! Więc się przyzwyczajcie że istoty żywe pierdzą, bekają, mlaskają i burczy im w brzuchu. Do lasu, do lepianki precz, jak nie akceptujecie tego. Bo oczywiście tacy jak Wy to nie wydają żadnych takich odgłosów, nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Widać ze bydło mlaszcze jak świnie

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @21 no pewnie,ze wyadją, tylko,ze do lepianek to powinni isc ci,ktorzy nie czaja,ze bekanie pierdzenie, mlaskanie, siorbanie, dlubanie w kinolu ma prawo obrzydzać innych, tam w lepiance beda mogli robic co im sie podoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Ja mam rozwiązanie na twój problem! Solidny kop w ryj! po prostu rozbiegnę się i sprzedam ci chodaka na żuchwę! Ot tak bo jesteś wegetariańską kurwą.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Bo jesteś pojebaną egoistką.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. nie autorko nie mieszkasz w kraju idiotów. to ty jesteś idiotką podążającą za hamerykańskim trendem. Niech zgadne jesteś starą panną? 😀 to co z tym kopem na ryj? Nadal służę hodakiem jakby co.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. ty, hodak, żebyś się nie zesrał…

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Do 27. Japa kapciu

  0

  0
  Odpowiedz
 30. do @28 Kapeć to cię zrobił!!!! a komentarze piszemy jakie chcemy,wolność Tomku w swoim domku 😉 Mamy Demokrację!!! tak??? A w Demokracji nie Ma Sprawiedliwości!!! Co do wpisu: Masz kochana coś z głową. Tyle że Kultura Musi być!!! pzdr.Chujanów, Moderatora i całą ekipę Chujni.pl Tych co też puszczają gazy etc. śrut i Chujnia w tej Tuskolandii 😀

  0

  0
  Odpowiedz