Niedorozwoje umysłowe

Od pewnego czasu zaczełąm się poważnie zastanawiać, czy są jeszcze na tym świecie normalni ludzie. No debil debila debilem pogania. Staram się swojemu chłopakowi wytłumaczyć swoją rację, i oboje wiemy że tą rację mam. I tłumaczę tak godzine, dwie on niby słucha, popiera, zauważa swój błąd, następnie przeprasza, postanawia sie zmienić i co? kurwa na drugi dzień wgl zapomina że rozmalwialiśmy i że mnie przeprosił i znowu usiłuje mi wytłumaczyć swoją rację. I znowu to samo ja się otłumacze jak głupia, i znowu niby zrozumie, a potem znowu to samo. I to nie tylko z nim mam taki problem, każdemu debilowi z osobna muszę tłumaczyć i tłumaczyć i przyjdzie co do czego to wychodzi ze nagadalam się jak głupia a tu znowuu jak grochem o ściane. Nie uważam się za jakąś wszechwiedzącą, ale to są sprawy w większości co wydawałoby się że są oczywiste, a jednak większość pospulstwa tego nie rozumie. Nie mam siły do tych zjebanych ludzi . Samemu źle a z ludzmi jeszcze gorzej .

42
76

Komentarze do "Niedorozwoje umysłowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja loszka jest bardzo dobrze rozwinięta umysłowo. Jej umysł podpowiada jej codziennie, w jaki sposób ma ssać mojego fiuta, by było mi jak najlepiej. Z kolei mój intelekt mówi mi, jak mam ją tym fiutem jebać, aby darła się z rozkoszy jak jakaś kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Taki z niego POjebe jak z mojego starego moja mamusia też się użera z moim starym a jest jeszcze gorszy bo ma masę 120kg i jeszcze jej grozi że jej przypierdoli a nawet nią szarpie KURWA CO ZA CHUJ ZAJEBIĘ GO NA ŚNIE NOŻEM !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skoro twój chłopak ma problemy z przyjęciem twojej argumentacji, to albo zgadza się z tobą tylko po to żebyś się „odwaliła” albo tylko z twojego punktu widzenia masz rację. Przypominasz mi tego polityka z filmu „Dzień Świra” który mówił: „Moja racja jest mojsza niż twojsza”. Inną sprawą pozostaje fakt iż 80% współczesnego społeczeństwa to debile. Twoja chujnia jednak brzmi mi jak wypociny osoby co to wyżej sra niż dupę ma.
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. „Od pewnego czasu zaczełąm się poważnie zastanawiać, czy są jeszcze na tym świecie normalni ludzie. No debil debila debilem pogania.” Patałachu płci odmiennej. Pan twój, Mesio, z ubolewaniem przyznaje ci rację co do tego smutnego faktu. Niestety gatunek Homo sapiens jest zdegenerowany oraz ma pewne braki wynikające z wadliwego zaprojektowania. W efekcie wg. badań jeszcze z wczesnych lat 90-tych w Polsce ponad 80% nie rozumiało dziennika telewizyjnego. Dzisiaj w tym kraju ponad 60% w ciągu roku nie przeczytało tekstu dłuższego niż 3 kartki A4. Degenerujące bydło domaga się coraz głupszej i prostackiej rozrywki, stąd jej jakość choćby w programach TV. W efekcie ogłupiałe bydło, zewsząd tym karmione przez 24 godziny na dobę, degeneruje coraz bardziej i koło się zamyka. Na świecie jest pod tym względem nie lepiej, a średnia światowa IQ to zaledwie 79 punktów. Przy czym warto zauważyć, że przedział od 70 do 89 punktów to tzw. „inteligencja niższa niż przeciętna” Poniżej 70 punktów to już niedorozwój. I teraz zwróć uwagę patałachu, jak nisko stoi populacja Homo sapiens skoro średnie IQ jest o kilkanaście procent niższe od IQ uważanego za przeciętną inteligencję. /Mesio. PS. Pan twój, Mesio, doradza rzucenie patałachem-debilem w diabły i przyjazd do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Zgłoś się, patałachu płci przeciwnej, do naszego Działu Kadr. W najgorszym wypadku proponujemy pracę w naszym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym w Sosnowcu pod Łodzią jako dawczynię materiału genetycznego o parametrach lepszych niż większość cebulaków, lub też, jeśli masz rozum i umiesz z niego korzystać, znajdziemy ci odpowiednie zajęcie na lepszym stanowisku. Zaś wymarzonym przez wielu patałachów płci przeciwnej szczytem twojej kariery może być to, że jak spodobasz się intelektualnie Panu twojemu, Mesiowi, to zostaniesz jego osobistą loszką, a wtedy świat stoi przed tobą otworem (ściśle: otworem prężnej pały Pana twojego, Mesia) i nie będziesz musiała użerać się z patałachami-debilami.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA.
  Majster do czeladnika: -Tu jest zawór. O 20.00 go odkręcasz, a o 6.00 zakręcasz, kapujesz? -Nie. -Kuźwa. To zawór. O 20.00 odkręcasz, a o 6.00 zakręcasz, rozumiesz? -Nie. -O żesz w mordę kopany… To jest zawór. O 20.00 go odkręcasz, a o 6.00 zakręcasz, pojmujesz? -Panie majster, czy pan jesteś debilem?! Trzeci raz mówię, że NIE ROZUMIEM!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Moja była dziewczyna, zostawiła mnie argumentując to, że „naprawdę mnie kochała, ale uczucie wygasło”. Na pytanie co robiła, żeby nie wygasło, odpowiedziała: nie wiem.Mało tego, wszyscy razem ze mną byli w szoku, bo to ja miałem powody żeby zrywać nie Ona. „Musiałam Cię zranić, zebyś Ty mnie nie zranił”
  -a dawałem Ci powody zebys sie mogla na mnie przejechać?
  -nie
  Więc nie mów mi o kobiecej logice.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak mawiał Piłsudski: Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. bo właśnie pierdolisz pewnie jak głupia że się słuchać nie da. Wszystkich masz za debili to i ciebie traktują tak samo

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I znowu żeś napierdoliła pełnom czopke i huj z tego jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No ale o co dokładnie chodzi? Co mu próbowałaś tłumaczyć? „Samemu źle a z ludzmi jeszcze gorzej” hmmm, całkiem fajne zdanie, ale może za bardzo się tym przejmujesz?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Trochę za mało napisałaś o co chodziło, nie wiadomo czy miałaś rację. Szczególnie że nasz naród że każdy uważa że ma rację. Ale zgadzam się, że wszędzie się tyle mówi że powinno się rozmawiać i tak dalej, a tak naprawdę chuj z tego wielki wychodzi. Ja też byłem w kilku związkach i nawet nie chodzi o kłótnie. Tylko na przykład prosisz drugą osobę żeby czegoś nie robiła (na przykład nie trzaskała drzwiami) i prosisz kurwa 100 razy i chuj. Tak jakby nie docierało. I potem o taką bzdurę robi się kwas i kłótnia. Przejebane to.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pospólstwa, profesorko pospólstwa. Jak piszesz taką chujnię, to chociaz bez blędów, bo wiemy jak to wyglada. Chyba że ci muszę wytłumaczyć?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja ci wytłumaczę pewną rację i skoro nie jesteś debilką to może zrozumiesz. Pomyśl lalunio, że on po prostu mówi ci to co chcesz usłyszeć, a tak naprawdę ma na ciebie wyczesane, potrzebuje cię tylko do dymania, a widzi, że go nie zostawisz bo wystarczy ci tylko poprzytakiwać i udać skruszonego, a potem dalej można robić swoje. Po co ma się starać, co nie zrobił, to i tak potem dziewczyna naga dała się jak głupia. Fajnie się ustawiłaś, masz faceta którego uważasz za debila, i którego musisz wychowywać, ech, baby. I nauczyłabyś się pisać, skoroś taka rozumna.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Bo wy zawsze wiecie najlepiej i do was należy ostatnie zdanie. Twój chłopak działa na zasadzie „a niech baba się wygada”…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. jesteś głupią pizdą. facet ma zawsze rację

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zerwij z nim i zacznij się umawiać z kimś z olejem w głowie

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Tak oczywiście dziewczyna zawsze musi mieć racje, nawet gdy jej nie ma. To ty sie ogarnij kurwiszonie.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Moze prawda jest taka ze pierdolisz od rzeczy wiec facet daje ci sie wygadac a jak wreszcie skinczysz jadaczyc to wreszcie moze odpiczac i zapomniec o tym twoim pitoleniu. I tak w kolko. Biedny gosc

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Haha, 80% ludzi twierdzi,że jest bardziej inteligentna niż pozostałem 80%. To znaczy, że jest duże prawdopodobieństwo tego, że jesteś debilką dla części ludzi których uważasz ze debili. A to, ze facet, często mając rację, woli odpuścić, przeprosić by mieć święty spokój, to ci ludzie w komentarzach wytłumaczą.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Tak naprawdę to sama jesteś niedorozwinięta umysłowo. Jakim prawem w ogóle wciskasz komuś swoje zdanie na siłę? to już nikt nie ma prawa mieć własnego? jebnięta spacjo przed kropką.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Hm. Debil, debilowi tłumaczył i debil zdebilowiały nie zrozumiał. Kurczę pogmatwane to… Fajnie tam u siebie musicie mieć 😀 P.S trafił swój na swego, uśmiałem się, dzięki za poprawę humoru. Bey 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 23. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na priv

  0

  0
  Odpowiedz
 26. nuudzisz

  i dlatego nikt cię nie słucha…

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Skoro większość „pospulstwa” robi coś tak, a nie inaczej, to może coś z tobą jest nie tak. Co myśli twój chłopak: znowu ta idiotka przyczepiła się do czegoś, ale zamiast doprowadzać do kłótni woli po prostu olać twoje gadanie. Może podzielisz się z nami, co mu tak zawzięcie tłumaczysz.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. no dobra, ale ło co chłodzi ??

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Napisz co mu tak tłumaczysz!!!! 😀 będzie ubaw;)

  0

  0
  Odpowiedz
 30. bo tylko moja racja jest mojsza i nawet jeśli twoja racja jest tojsza to i tak moja racja jest najmojsza!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Może ty za dużo tą kłapaczką kłapiesz i dlatego wszyscy oni mają wyjebane na to co tam kłapiesz…Może ogranicz kłapanie a mów konkretnie..Może pomoże..

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Pewnie kurwa tylko robi wrazenie ze jest obecny i przytomny jak zaczynasz swoje kazanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 33. zadzwoń do Wołoszańskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 34. A niech to chuj zapali,następna która chciałaby rządzić.To może z tobą problem,że inni robią po swojemu.Chłopy nie dajcie się.

  0

  0
  Odpowiedz
 35. wkurwia mnie ten cenzor przydupas tych czarnuchów zboczonych chodzących w tych czarnych kieckach.polska to ładny kraj tylko ludzie głupie wredne i ciemne niedługo to będziemy dostawać kartki pozwalające na sypianie z naszymi kobietami

  0

  0
  Odpowiedz