Niekompetentni kierowcy autobusów miejskich

Witam. Otóż wkurzają mnie j.w. kierowcy autobusów. Na początku dodam, że nie wrzucam w żadnym wypadku wszystkich do jednego wora. Po prostu coraz częściej spotykam takich oto ludzi bez umiejętności prowadzenia. Ja rozumiem wszystko, warunki pogodowe, korki, opoźnienia, w Warszawie dwa ostatnie to standard. Aczkolwiek to chyba nie upoważnia kierowców do traktowania pasażerów jako worek jebanych kartofli :’)
Byłam x razy świadkiem i nie tylko ja, jak starsi ludzie w komunikacji miejskiej brzydko mówiąc „latają” z początku na koniec, bo kierowca nie zważa w ogóle na obecność starszych lub chorych. Lub to i to. Wkurwiam się i jest mi szkoda staruszków, którzy ledwo zdążą złapać się poręczy, a kierowca rusza i to dość gwałtownie. Drodzy kierowcy autobusów miejskich-pomyślcie czasem o innych, a nie tylko o tym, żeby zdążyć jeszcze na zielone.

36
16

Komentarze do "Niekompetentni kierowcy autobusów miejskich"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz rację po co w ogóle zwracać sobie głowę starszymi osobami i tym czy ktoś sobie przez przypadek zębów nie wyjebie grunt to zdążyć i nie stać w korku…Niektórzy kierowcy naprawdę mają nasrane.

  3

  1
  Odpowiedz
 3. Kurwa mać zamówcie sobie taksówke i chuj po problemie.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Tak kurwa jest… Kolejna królewna ze strzeżonego osiedla. Tak jak ta lampucera we Francji, mówią jej – lud nie ma chleba!. Odpowiada – zatem niech jedzą ciastka.

   3

   1
   Odpowiedz
   1. No nie, nie masz racji. takiego chuja bym dojechal I mu wpierdolil, niech spierdala pyry wozic po wsiach jak mu sie nie chce szanowac ludzi. I jeszcze jedno – to przez takich debili I skurwieli jak wy w tym kraju sie nie szanuje ludzi, jebie kazdego I tyracie za miche zarcia. Sami sobie krecicie ten polski barlog przez wasze gowno we lbie. dziewczyna mowi o patologii a tepe skurwysynstwo siada I pisze, kurwa taksowke se zamow… jebac was smieci I zebycie sie w tym wlasnym gownie potopili pierdolone, w kraju gdzie mieszkam kierowca czeka az osoba USIADZIE zanim ruszy…

    3

    2
    Odpowiedz
 4. Ciesz się kurwa że robią im jednak jakieś badania najpierw, nie ma jak w towarówce, że często wystarczy karta polaka z bazaru i śmigasz tirem i robisz co chcesz na trasie…

  1

  2
  Odpowiedz
 5. Jesteście cebulakami więc nie dziwcie się, że kierowca jedzie z wami jak z workiem kartofli. Powinniście się cieszyć, że on was w ogóle wpuścił do autobusu i nie musicie biegać za autobusem.

  5

  3
  Odpowiedz
 6. Niestety Solarisy tak mają i trzeba mistrza, który potrafi sprawić, by wóz nie szarpał. Kierowcy, potwierdzi któryś?

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Nie prawda naprawiam te autobusy i to tylko wina posełdo kierowców.

   0

   0
   Odpowiedz
 7. No ale nie bardzo rozumiem, kierowca ma patrzeć na kamery po wpuszczeniu ludzi do autobusu, czekając aż wszyscy zdążą zająć miejsca albo łaskawie się złapać za poręcz (!) i dopiero wtedy ruszać? Ludzie, spróbujcie czasem spojrzeć na sprawy z innego wymiaru – tu nie musi wcale chodzić o to że kierowcy może spieszyć się na przerwę, tylko o fakt że klienci usługi komunikacji czyli pasażerowie zwykle chcą dojechać konkretnym kursem o określonej godzinie, a temat mniejszej wygody niż we własnym samochodzie chyba jest oczywisty…

  3

  2
  Odpowiedz
 8. Szczerze mówiąc, to biorąc pod uwagę politykę płacową w tym kraju, czyli:” Zapłacić jak najmniej i wycisnąć człowieka jak cytrynę” – to dziwię się, że jeszcze komukolwiek się chce. Że w ogóle ktoś jest kompetentny. Dziwię się, że autobusy dojeżdżają na czas, kurierzy dostarczają przesyłki bez opóźnień i w całości, że ludzie na setkach, albo i tysiącach podłych, niewdzięcznych, niewolniczych posad, generalnie robią swoje i ten burdel nadwiślański jakoś funkcjonuje. Widać dobre operowanie batem sprawia, że marchewka staje się zbędna.

  8

  0
  Odpowiedz
 9. solarisy tak nie maja ze szarpią,jestem mechanikiem wiec wiem co mówie,to wina tych pseudo kierowców bo to nie kierowcy tylko tępe małpy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Sporo komentarzy zajebanych psełdo kierowców, takich to trzeba lać po mordzie żeby krwią się zalali może się w końcu nauczą

  0

  0
  Odpowiedz