Nienawidzę religii

Większość moich znajomych uważa się za wierzących… do kościoła nie chodzi prawie nikt. Pojęcie o czymkolwiek związanym z religią też ma mało kto, ale akurat o to nie mam żadnych pretensji, każdy niech się interesuje tym czym lubi. Ja natomiast pojęcie na te sprawy mam, a tak mi się przynajmniej wydaje. Niezliczone godziny przemyśleń, spora ilość przeczytanych książek i tysiące artykułów oraz filmów, pomogły mi dojrzeć do decyzji którą dusiłem w sobie całą młodość ze względu na strach przed rodzicami, i już na studiach twardo za każdym razem im mówiłem że nie chodzę do kościoła, nie wierzę, a zorganizowaną religię uważam za źródło wszelkiego zła na świecie. Właściwie przestałem chodzić w podstawówce, ze względu na lenistwo, i plątalismy się gdzieś ze znajomymi, potem w gimbazie już zacząłem się tymi sprawami interesować, w Liceum twardo stawiałem się nauczycielom i byłem jedyną osobą która nie przyjęła sakramentu przed maturą (bardzo katolickie liceum), oczywiście spotkało mnie za to wiele przykrych słów i opinii. Od dobrych 7-8 lat starałem się wmówić rodzicom ze jestem niewierzący, a oni jak cyborgi powtarzali „nie popisuj się tylko marsz do kościoła”, „nie bądź taki nowoczesny”, wiecznie zero argumentów, tylko oklepane formułki i strzelanie fochów. Dzisiaj jak był ksiądz po kolędzie, gdy zapytał dlaczego nie pocałowałem krzyża, powiedziałem wprost o mojej postawie. Na kozaka powiedział że to odnotuje, bla bla, z czego ja byłem rad, bo od dawna myślę o apostazji i czytałem o wielu księżach którzy ten proces skutecznie utrudniają. Ale sam proboszcz był spokojny i łagodnie podszedł do sprawy, a moi rodzice teraz strzelają focha i udają że to dla nich coś nowego. Kurwa lada moment kończe studia i wypierdalam kilka tysięcy km stąd gdzie już mam zaklepaną robotę i mieszkanie, nie chciałem robić żadnych przykrości nikomu i mówiłem im o tym od kilku lat, a oni zachowują się jak pierdolone roboty. Zero argumentów, masz wierzyć i chuj, bo mama i tata wierzą, i babcia z ciocią i wujkiem też chodzą do kościoła, a ojciec jak go znam to by najchętniej wypierdolił z tekstem „co sąsiedzi powiedzą”. Nienawidzę przez to religii jeszcze bardziej. Wszystko przez to że pochodzę z bardzo religijnej okolicy, wybrałem liceum o którym nie wiedziałem że jest tak katolickie, i cała moja okolica to jeden wielki ciemnogród. Ale jak już się wszyscy sfochali to mam otworzoną drogę do apostazji, i jeszcze w tym miesiącu złoże ten akt, będąc pewnie pierwszym ateistą we wsi (notabene największej wsi w polsce). Ja pierdole, w czasach gdy mamy tyle problemów, ciocia walczy w szpitalu o życie bo potrąciło ją auto i ledwo przeżyła, inni moi znajomi wpierdolili się w twarde dragi i robią w domu problemy o których jak się słyszy włos jeży się na głowie, moi rodzice nie potrafią zaakceptować mojego wyboru, że nie potrzebuje pierdolonego krzyża żeby odróżnić dobro od zła, do tego nie mając ku swoim złościom żadnego uzasadnienia. Nienawidzę religii

108
66

Komentarze do "Nienawidzę religii"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szwadron śmierci zrobi ci przysługę i pozbawi cię nabrzmiałego problemu w postaci hord katolików chcących terrorem wcisnąć ci katolicyzm.Otóż Szwadron Śmierci w swej nieskończonej wspaniałomyślności oczyści ziemie z tych ludzkich odpadów mieląc je w swojej maszynce a następnie przerabiając je na kiełbasę którą wyżywią się całe głodujące rodziny w Ugandzie.

  2

  5
  Odpowiedz
 3. Brawo,chociaż jeden racjonalnie myślący. Ja też coraz bardziej zaczynam nienawidzić religii. Wszystkich. Przez religie zginęło więcej ludzi niż przez plagi i choroby razem wzięte (i ginie nadal – choćby holokaust chrześcijan w Iraku o którym media milczą już od roku). Najlepiej zlikwidować wszystkie religie i zająć się nauką oraz rozwojem duchowym,a nie tymi zabobonami ze średniowiecza.

  17

  3
  Odpowiedz
 4. Gdybyś zarabiał 18 tys netto miesięcznie, patałachu, to myślałbyś tak samo, jak myślisz teraz. /Mesio PS. W nagrodę, patałachu, wyjątkowo ten jeden raz nie musisz być na klęczkach, czytając ten post. Ale jak przypadkiem, z naturalnego względem Osoby Pana twojego, Mesia, szacunku, jesteś, to nie zaszkodzi ci tryknąć czółkiem w posadzkę przed widocznym na ekranie Słowem Mesia, Pana twego, zanim wstaniesz.

  1

  6
  Odpowiedz
 5. „Ja natomiast pojęcie na te sprawy mam, a tak mi się przynajmniej wydaje” – masz rację wydaje Ci się. Uwierz, że są sytuacje w życiu, kiedy będziesz błagał o to żeby jednak religia nie okazałą się bajką. Co wtedy?

  1

  20
  Odpowiedz
  1. gowno zgredy

   7

   0
   Odpowiedz
 6. Ja jestem wierzący, ale rozumiem, że każdy ma prawo szukać samodzielnie i twierdzić, że po drugiej stronie nie ma nic. Rodzicami się nie przejmuj, bo jak wyjedziesz, zrobisz, co zechcesz. Z Bogiem.

  5

  5
  Odpowiedz
 7. Umyj dupę bo ci śmierdzi.

  3

  12
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Każdy inteligentny i odważny człowiek gardzi niewolniczą, absurdalną, nielogiczną i jak pokazuje historia zbrodniczą ideologią jaką są religie tego świata. Jesteś wolnym człowiekiem i ciesz się z tego. Na otoczenie nie zwracaj uwagi, oni żyją w ciemnocie (wiem, że jest ciężko czasem, ale nie ma sensu tracić zdrowia na zamartwianie). Ja wysłuchiwałem jakim to zwierzęciem jestem bo nie oddaję hołdu dwóm skrzyżowanym deskom. Słyszałem to od ciotki, która była niezłym kurwiszonem nie szanującym żadnych wartości głoszonych przez katolicyzm. Obłuda to ich znak rozpoznawczy. Pozdrawiam, stary kawaler.

  18

  1
  Odpowiedz
 10. Tak trzymaj 🙂

  8

  1
  Odpowiedz
 11. Pierwszą rzeczą, którą bym zrobiła, gdybym mogła zawładnąć światem, to usunęłabym wszystkie religie. Mnie się wydaje, że ludzie sobie znaleźli kogoś takiego wyższego bo samotność ich przybija. Kiedyś ktoś to zapisał i teraz wszyscy muszą żyć według tego durnowatego schematu. W pełni popieram i pozdrawiam!

  14

  1
  Odpowiedz
  1. kochana mądra kobieta cieszę się, że jesteś

   2

   0
   Odpowiedz
 12. 11. Katożyd?

  0

  2
  Odpowiedz
 13. @4. „”Ja natomiast pojęcie na te sprawy mam, a tak mi się przynajmniej wydaje” – masz rację wydaje Ci się. Uwierz, że są sytuacje w życiu, kiedy będziesz błagał o to żeby jednak religia nie okazałą się bajką. Co wtedy?” Co wtedy? Gówno. To samo. Bez względu na to czy wierzysz (w cokolwiek) czy nie, nic to nie zmieni. I tak dół i robaki. Wiara to opium dla mas, bo ludzie się wolą sami oszukiwać, a co cwańsi odkryli, że można na tym nie tylko zarobić ale jeszcze zdobyć władzę i stado debili (dowolnego wyznania) za mordę krótko trzymać. I stado potulnie daje się trzymać za ryje. Nawet specjalnie pilnować nie trzeba, bo nikt się nie wychyli „bo co reszta stada powie?”. A wyzdychamy wszyscy tak samo, bez względu na to, jak bardzo dupą telepiesz ze strachu przed nieuchronnym końcem, mając nadzieję, że cię jakaś wymyślona bozia uratuje. I ciesz się że tak jest, bo mogłoby być dla ciebie jeszcze gorzej, gdyby się okazało, że przypadkiem istnieją zaświaty i tam by się okazało, że modliłeś się nie do tej bozi co trzeba. 😛 BTW wiesz jak powstał kościół scjentologiczny? L. Ron Hubbard, który go założył, siedział kiedyś na jakiejś popijawie i narzekał na to, że klepie biedę, bo był kiepskim pisarzyną. I nawet sam na to nie wpadł. Kumple od flaszki mu dla jaj podsunęli, że może by wymyślił jakąś religię, będzie miał kasiorę. A facet jak to usłyszał, to powiedział „zrobię to”. I zrobił. A teraz po raptem kilkudziesięciu latach ma wierne stado baranów, na których od dawna bezkarnie żeruje, a te ćwoki, jak we wszystkich innych religiach, się cieszą. Kapujesz już, jak to działa? Bajeczka, stado naiwnych i kolejne pokolenia już od dziecka z tym syfem w głowie wychowane, a ty liczysz kasiorę, dymasz bezkarnie każdą wierną (lub niewierną) jak masz ochotę, a jak się interes rozkręci, to jeszcze masz kupę władzy jak Watykan, gdzie przywódcy świata na kolanach się czołgają jak robole Łódzkiego Wydziału Fabrycznego przed Mesiem. Każdy może to zrobić. Cholera, sam bym to zrobił, gdyby nie to, że się tym -takim postępowaniem- po prostu brzydzę.

  9

  1
  Odpowiedz
 14. Wiara w utopijnego bożka prowadzi do fanatyzmu i przeczy racjonalnemu światopoglądowi.

  9

  1
  Odpowiedz
 15. Moi rodzice po 6 latach wreszcie zaakceptowali mój ateizm,lepiej późno niż wcale.

  8

  0
  Odpowiedz
 16. Jestem za aborcją,eutanazją,karą śmierci i rozdziałem Państwa od Kościoła.Samo to wyklucza mnie z K.Katolickiego.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Mam to samo dokładnie cudownie, że Jesteś ze mną!

   4

   0
   Odpowiedz
  2. Chciałem dać ci plusa, ale pisałeś że jesteś za aborcją to chuj ci w duupę. Fuck you.

   0

   3
   Odpowiedz
 17. Moherowe dewoty dostaną zawału że do aptek bez recepty wejdą tabletki PO.Same cipy się nie mogą bzykać to im żal dupę ściska i najwięcej szczekają.

  8

  0
  Odpowiedz
 18. Dobra chujnia!!! Religia to przestarzała forma kontroli i niewolnictwa z czasów średniowiecza, gdy to 95% ludności była niekumata. Takim prostym ludziom mogł ktoś uczony( tz. elity ) wcisnąć dosłownie wszystko, i w ten sposób ich kontrolować. Obecnie w roku 2015 gdzie większość ludzi jest w PL w miare kumata, dziwy straszne że ten średniowieczny bullshit dalej się utrzymuje. Ale to wina społeczeństwa, rodzin itp., które w ciemno idą za jakimś średniowieczną ideologią po prostu z przyzwyczajenia ostatnich 1000 lat. Każdy jest jak ten debil i robi to co mu starzy mówią bez zadawania pytań. Religa to bardzo podstępny system kontroli i niewolnictwa mas, działający na zasadzie bezwarunkowego posłuszeństwa, presji społecznej, oraz przesiąknieńcie pokoleniowe. Religie zabiły wiecej ludzi w imie wiary niż wszelkie plagi świata. Religie skutecznie dzielą ludzi świata, gdyż system działa na zasadzie „podziel i pokonaj”. Przestańcie być niewolnikami średniowiecza.

  13

  1
  Odpowiedz
  1. ale chrzanisz

   0

   10
   Odpowiedz
  2. brawo tak właśnie

   3

   0
   Odpowiedz
 19. Do czego prowadzi pranie mózgu czytaj religia,widać było ostatnio w Paryżu.

  5

  2
  Odpowiedz
 20. Bądź sobą,nie daj sobą manipulować.A ta apostazja to droga przez mękę,olałem to.

  5

  0
  Odpowiedz
 21. Wkurwia mnie jak mówią że coś nastąpiło przed narodzinami Chrystusa.Jak może być stworzycielem nieba i ziemi skoro świat już wtedy istniał.

  4

  0
  Odpowiedz
 22. Najlepszy kit to Maria zawsze dziewica-to co Jezusa bocian przyniósł.

  9

  0
  Odpowiedz
 23. Jak ci religia nie pasuje, sąsiedzi nie pasują, rodzina nie pasuje to wypierdalaj na ten swój zmywak szczeniaku i nie wracaj. Polska to katolicki kraj i nie trzeba nam tu takich przemądrzałych szczeniaków. W dupie był, gówno widział a myśli że błyszczy. Jeszcze zatęsknisz za tym ciemnogrodem jak ci Muzułmanie maczetami wybiją ateizm z durnego łba. Oni się z takimi jak ty nie opierdalają.

  1

  24
  Odpowiedz
  1. Ta wypowieć tylko o tobie źle swiadczy polska to kraj świecki a banda jełopów takich jak ty i twuj żyd niszczycie polske

   3

   0
   Odpowiedz
 24. śmierdzi ci dupa, kał zatruwa mózg. Prysznic nie pomoże, skocz z wieżowca.

  1

  8
  Odpowiedz
 25. Wszystkim katolikom i odpryskom religii Judaistycznych trudno uwierzyć że są wyznawcami demona Jahwe-Jaszczura, pomimo że w kościołach nad ołtarzem w języku hebrajskim jest wyraźnie napisane do kogo się modlą. Chrześcijanie wyznawcy Biblii, Talmudu, Koranu są tak zindoktrynowani religijnie że żadne z nich nie dopuszcza myśli że są manipulowani i kontrolowani, bo w tym celu wymyślono wszystkie te religie.

  13

  1
  Odpowiedz
 26. Religia jest dla otłumanionego plebsu który się boi smierci.

  8

  1
  Odpowiedz
 27. Co za gimbus. Myślisz, że kogoś obchodzi twój stosunek do religii? Pytanie czy masz jakieś inne wartości w zanadrzu czy tylko tych bezideowych znajomych z twardymi dragami.

  1

  13
  Odpowiedz
 28. Jan Paweł 2 wraca do pałacu po odprawionej mszy, zostaje tam spakowane walizki i dziewczynkę, ta krzyczy do niego: odchodzę od ciebie bo jesteś pedofilem! Papież na to odpowiada – mocne słowa jak na dziesięciolatkę.

  Co lubi jeść papież atleta?
  Napleta.

  Mała Ania chciała szukać przyjaciół w sieci, pisze: Hej jestem Ania, mam 13 lat i szukam przyjaciół. Jan Paweł 2 trafił na to w sieci i odpisał – cześć Aniu jestem Karol i też mam 13 lat, chętnie cię poznam…

  Rozmowa dwóch ludzi – papież polak obalił Komunę! Taa, ja też obaliłem pod sklepem nawet dwa wina marki Komuna!

  Dlaczego Jan Paweł 2 nie wygłasza homilii? Bo nie żyje.

  Rozmowa na ławce dwóch kumpli: JP2 to był wielki polak! Tak kuurfaa, wielki jak Godzilla normalnie!

  Jan Paweł Wpierdol chodzi bo Watykanie i szuka zadymy, zaczepia gościa – jesteś JP na sto procent? Ten mu: jasne, nienawidzę policji, to gnoje i w ogóle. Papież na to – jam jest Jan Paweł na sto procent, po czym mu najebał.

  Kraków, II wojna światowa, ofensywa
  wojsk Koniewa. Niemcy w popłochu
  opuszczają miasto. Karol Wojtyła z
  pistoletem goni jakiegoś młodego Niemca
  w mundurze Wehrmachtu. Ten ucieka,
  potyka się, pada. Karol Wojtyła celuje do
  niego z pistoletu.
  – Zapłacisz za swoje zbrodnie, kanalio!
  – Nicht schiessen! Nicht schiessen! –
  krzyczy Niemiec.
  Karol Wojtyła jednak jest nieubłagany.
  Już, już miał nacisnąć cyngiel, gdy wtem
  z nieba zstąpił anioł i chwycił go za
  rękę.
  – Oszczędź tego człowieka, Karolu! –
  krzyczy – On ma zostać papieżem!
  – Po moim trupie!!! – woła na to Karol
  Wojtyła.

  Zmarł Papież. Idzie do nieba i staje
  przed niebieskimi wrotami. Puka.
  Otwiera się małe okienko a w nim święty
  Piotr.
  – Kto tam
  – Papież
  – Czego?
  – Jak to? Chcę wejść.
  – Sekundę, sprawdzę na liście.
  Mija parę chwil…
  – Papież? Nie ma Papieża na liście. Nie
  możesz wejść.
  – Jak to nie ma? Byłem papieżem na
  ziemi. Sprawdź. Może Jan Paweł II jest
  na liście…
  Mija znów chwila…
  – Hmmm. Nie ma.
  – A Karol Wojtyła ?
  – ……… Nie ma
  – To jakiś cyrk. Papieża nie ma na liście ?
  Zapiżdżaj po szefa! Mija znów chwila…
  Schodzi Jezus.
  – Tak słucham? O co chodzi?
  – Byłem papieżem na ziemi, CHCĘ WEJŚĆ
  DO NIEBA !
  – Papież, Jan Paweł II, Karol Wojtyła.
  Hmmm nie ma na liście… Nie możesz
  wejść.
  – To niemożliwe. To niemożliwe. Zaraz
  zwariuje…
  Wtedy Jezus:
  – Spokojnie Karol. MAMY CIE…!!!

  8

  0
  Odpowiedz
 29. Rydzyk za to będzie się na ciebie gniewać 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 30. Nie pierdol tylko dawaj na tace

  1

  1
  Odpowiedz
 31. 3 a ty zamknij juz tego ryja

  0

  0
  Odpowiedz
 32. POPIERAM, „Niezliczone godziny przemyśleń, spora ilość przeczytanych książek i tysiące artykułów oraz filmów” pozwoliły mi dojść do tego samego wniosku. Natomiast typowy polski wyznawca nie ma przemyśleń, nie czyta książek, ba, nawet biblii większość sama dla siebie nie czytała, tylko chodzi do kościółka żeby go sąsiedzi widzieli, odklepie formułki, a wychodząc już polaczkowo-cwaniaczkuje. Tylu złodziei w tym kraju i większość w niedzielę tup tup do kościoła, łapki złożone, buzia w ciup, komunia, a od poniedziałku kradniemy dalej… POLSKA TO KRAJ NIEWIERZĄCYCH LECZ PRAKTYKUJĄCYCH!

  6

  0
  Odpowiedz
 33. Mnie też wkurwia w naszym, pięknym, cebulowym katolicyźmie brak uszanowania cudzych poglądów religijnych.
  Jestem tolerancyjnym niewierzącym, nie atakuje kościoła, przymykam oko na prowokacje rodziny, chodzę do kościoła (jak na weekendzie jestem w domu) dla świętego spokoju. Jednak szlag mnie, kurwa, trafia gdy jakiś zacięty katol usiłuje mi wpoić swoje poglądy i jest odporny na wszelkie logiczne argumenty, poparte konkretnymi źródłami.
  jednak dotarło do mnie ostatni, że wolę Katolicyzm w Polsce niż Islam. Zdecydowanie wolę tak, jak jest teraz 🙂

  4

  0
  Odpowiedz
  1. KATolicyzm mniejsze zło, ale parę wieków temu to było takie samo kurewstwo co ten kozojebczy system popierdolonych ahmedów z dywanem na łbie…

   2

   0
   Odpowiedz
 34. Rozumiem, rozumiem i jeszcze raz rozumiem.. nawet jako wierząca 😉

  3

  0
  Odpowiedz
 35. 23. Tępy zażydzony niedorozwoju katolski. POlska to nie katolicki kraj tylko zniewolony przez watykańską mafie. Polska to kraj słowiański o słowiańskich korzeniach a żydzizm katolski został tu wprowadzony siłą i terrorem, mordem i gwałtem, rodzime zwyczaje zostały zniszczone i zdeptane a słowianie zepchnięci w 80% do roli niewolników z wyjątkiem 20% „szlachty”. POlska to kolonia watykanu jak cała europa i ameryka którą ten żydzizm nawiedził. Próbowali z azją ale im sie to nie udało. To była taka unia o nazwie chrzećijaństwo a kraje chrześcijańskie musiały płacić trybuty do watykanu, każdy buntownik kończył źle czyli umierał. Każdy władca miał obowiązek wystawić armie na tzw. krucjate a to przeciw islamowi czy „poganom”. Byliśmy (i jesteśmy nadal) kolonią watykanu. Papa watykański chciał osadzić na tronie rosji Polaka katolika żeby mieć przyczółek do inwazji na dalsze tereny i kolejne zniewalanie. To że Polacy jeżdżą na zmywaki to zasługa katolickich solidaruchów a żaden klecha sie za nimi nie wstawia, nie wstawia sie też za głodującymi niewolnikami za miske ryżu w tym katolandzie. Bo klechy mają dobrze i takich jak ty uważają za ciemnote, hołote która co by sie nie stało i tak będzie klęczeć przed nimi. Zamiast wyganiać innych z kraju może sam zażydzony pastuchu watykański kolaborancie razem ze swoimi współwyznawcami weź d..e w troki i jedź do swej prawdziwej ojczyzny watkanu jako robolo-parobek albo nawet na zmywak. Do twego katolskiego łba i tak nic nie dotrze. Im więcej rozumnych tym szybciej skończy sie władanie tym krajem waszej sekty.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Kocham Cię za te słowa choć nigdy Cię nie widziałam i nie znam,

   2

   0
   Odpowiedz
 36. 23. Morda żydzie i wypad do izraela nawet na zmywak! Wolna od zabobonu Polska i szui katolicko-kleszo-klęcznikowych.

  1

  2
  Odpowiedz
 37. 1) „Ja natomiast pojęcie na te sprawy mam, a tak mi się przynajmniej wydaje”. Po przeczytaniu Twojego wpisu jasno stwierdzam (zresztą za Tobą) że nie masz pojęcia o religii. 2) „Zorganizowaną religię uważam za źródło wszelkiego zła na świecie”. I tu się bardzo mylisz. To nie religie są źródłem wszelkiego zła. Źródłem zła jest szatan, który skusił prarodziców i poprzez którego zło pojawiło się w świecie stworzonym. Religia katolicka (jak żadna inna religia i instytucja na świecie) pomaga biednym, chorym, umierającym i opuszczonym w skali, o której nawet nie jesteś w stanie pomyśleć i sobie wyobrazić. 3) Zarzucasz rodzicom, że „wiecznie zero argumentów, tylko oklepane formułki”. Więc ja Ci zadam kilka pytań: po pierwsze możesz udowodnić że Bóg nie istnieje? Po drugie skoro tyle książek i artykułów przeczytałeś, to czy możesz się odnieść i naukowo/racjonalnie udowodnić, że następujące wydarzenia/cuda tak naprawdę to jedna wielka ściema i mistyfikacja: chusta z Manopello, cud w Calanda (człowiekowi odrosła amputowana noga), ponad 100 cudów eucharystycznych (w tym największy i najstarszy z Lanciano, przebadany niedawno przez dziesiątki najwybitniejszych naukowców, profesorów z różnych dziedzin nauk, którzy jasno stwierdzają, że NIE DA SIĘ naukowo i racjonalnie wyjaśnić dlaczego ten kawałek mięśnia sercowego się nie rozłożył od 1200 lat), wizerunek Matki Bożej z Guadalupe (który nie powinien istnieć już od setek lat), postać św. O. Pio i cuda z nim związane (przywrócenie wzroku ślepej dziewczynce – Gemmie di Giorgi – która urodziła się bez źrenic, umiejętność „czytania w duszy” czyli znajomości grzechów osób, których o. Pio widział pierwszy raz na własne oczy, znajomość języków obcych, których się nigdy nie uczył, bilokacje, stygmaty, które w cudowny i niewyjaśniony sposób się zabliźniły po jego śmierci i setki, tysiące innych spisanych w wielu tomach. Wyjaśnij mi to, co stało się w Cochabambie, wyjaśnij jak to możliwe, że kobieta (Gloria Polo) której organy wewnętrzne i całe ciało było zwęglone po uderzeniu pioruna w sposób cudowny i niewyjaśniony dla naukowców się w 100% zregenerowało. Wyjaśnij jak to możliwe, że zaistniało to wszystko, co widzimy, świat, jak to możliwe, że my istniejemy, że „samo” się wszystko poukładało. Wyjaśnij mi fakt opętań i egzorcyzmów, wyjaśnij jak to możliwe, że małe dziecko mówi w łacinie, po grecku, hebrajsku mimo iż tych języków nigdy się nie uczyło, że 4 dorosłych facetów nie może go utrzymać. W końcu udowodnij, że Jezus Chrystus nie istniał, że cuda opisane w Biblii to bajka, że za tę „bajkę” apostołowie, pierwsi chrześcijanie oddali życie Tych rzeczy jest dużo, dużo więcej. Ps. Wiem, że nie wyjaśnisz, bo to są EWIDENTNE DOWODY NA TO, ŻE BÓG ISTNIEJE że jest siła wyższa, która to wszystko poukładała 4) Cała moja okolica to jeden wielki ciemnogród. Nie – to Ty jesteś w błędzie, to Ty się mylisz, to Ty nie doczytałeś najwyraźniej wszystkiego i ci prości ludzie z Twojej okolicy w swej prostocie biją Cię na łeb i szyję swoją prostą i głęboką wiarą. 5) Mam otworzoną drogę do apostazji, i jeszcze w tym miesiącu złoże ten akt, będąc pewnie pierwszym ateistą we wsi WOW osiągniesz coś jako pierwszy na wsi – gratulacje. Tylko wiesz co? Zaznacz w tym akcie, że nie życzysz sobie księdza w przypadku gdy np. ulegniesz wypadkowi, będziesz roślinką, że nie chcesz pogrzebu w kościele. Obyś nie musiał jak śp. Jaruzelski przed śmiercią błagać o księdza katolickiego i spowiedź. Oby opamiętanie i prawdziwy racjonalizm oraz DOBRE książki i artykuły otworzyły Ci oczy i obyś zrozumiał w jak wielkim błędzie i ignorancji żyłeś, wszak jasno jest napisane w Biblii: „mówi głupi w sercu swoim: ‘nie ma Boga’”. Pozdrawiam również kilka tysięcy kilometrów od Polski.

  0

  7
  Odpowiedz
  1. Na jakiej podstawie uważasz, że te wszystkie uzdrowienia to dzieło Boga? Powiedział Ci o tym? A może to dzieło Allaha, na jakiej podstawie uważasz, że to Ty masz rację? a co z milionem osób, którym nigdy noga nie odrosła? Takim tokiem rozumowania to więcej argumentów jest przeciw bogu niż za. Dalej nie chce mi się pisać, bo jesteś imbecylem z klapkami na oczach

   2

   1
   Odpowiedz
 38. Mesiu, ty kurwo, tylko 5% podwyżki dostałeś? Słabo ciągniesz, spróbuj na klęczkach, parówczanie..

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Bardzo prawidłowa postawa, krzyż im w dupę!

  0

  0
  Odpowiedz
 40. Ja dokonalem apostazji z KRK a jestem wierzacy. Wydaje mi sie ze nie przeczytales i nie przemyslales az tak wiele i mowie to na podstawie tego np. : „że nie potrzebuje pierdolonego krzyża żeby odróżnić dobro od zła, do tego nie mając ku swoim złościom żadnego uzasadnienia. Nienawidzę religii” Widzisz bez Boga nie ma podtsawy i to absolutnie zadnej aby cokolwiek nazywac dobrem a bez tego nie ma podstaq=wy i to zadnej aby nazywac cokolwiek zle,… Przemysl to.

  0

  1
  Odpowiedz
 41. W dupie byłeś i gówno widziałeś. Pojęcia nie masz o tematyce religijnej, a twój horyzont myślowy kończy się górnolotnym stwierdzeniem o odróżnianiu dobra od zła bez religii. No ja pierdolę, jakie to genialnie i rozwiązujące wszystkie problemy w tym temacie stwierdzenie:)

  0

  6
  Odpowiedz
 42. Nie lubie cie -Ksiac:(

  1

  1
  Odpowiedz
 43. Powiem tak, religia religii nie równa. Ale akurat wiara Chrześcijańska – jest religią pokoju a nie agresji. Z resztą, jeśli obejrzysz się dookoła i trochę zgłębisz swoją literaturę, dowiesz się, że wiele wykształconych ludzi jest ludźmi głęboko wierzącymi (!). Jak zatem to wytłumaczysz, czy mogli się tak bardzo pomylić? Osobiście jestem osobą wierzącą – z wyboru, choć miewałem różne etapy w swoim życiu. Myślę, że i Ty wcześniej czy później dojrzejesz do tej decyzji. Nie zrobi tego mama ani tata, nakazując Ci itd. Kiedyś ich nie będzie i nikt niczego narzucał Ci nie będzie. Religia chrześcijańska jest religią miłości (!) gdyby ludzie na poważne zaczęli traktować tą religię – świat by był lepszy. Pozdrawiam,

  0

  8
  Odpowiedz
  1. Wykształcenie nie równa się inteligencja proszę tego nie mylić

   3

   1
   Odpowiedz
 44. On przemyśli na pewno, albo se film obejrzy… gość pewnie nie jarzy co do niego gadacie… Polaczki nowoczesne od czczenia dwóch desek albo przed stworzenia nieba i ziemi – ta argumentacja mnie rozjebala normalnie, nasrajta se na zdjęcie rodziców, to tylko kawałek papieru i emulsji. Kraj zjebów…

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Prawda to choć jestem Polką -brawo za trafność oceny narodu polskiego.

   1

   0
   Odpowiedz
 45. Kara Boska kiedyś i ciebie spotka bezbożniku, strzeż się niebezpieczeństw na swej drodze oraz lucyfera. Módl się o przebaczenie twojej postawy. Z Bogiem
  Ps.Jebane ateisty lepiej sie modlić zaczynajta
  Ps2.Lucyfer na was czeka w czeluściach piekła
  Ps3.To taka konsola

  0

  6
  Odpowiedz
 46. 38. Z tej strony autor. Nie wierze w żadne cuda… wyjątek potwierdza regułę. Ale jeśli Twoimi argumentami są jedynie cuda, to znaczy że jesteś człowiekiem naprawdę małej wiary… BTW. Skoro np. JPII dokonał tylu cudów, bo według was dokonał, to czemu jak go postrzelono to sam się nie uzdrowił? Przecież uzdrowił już tylu ludzi? Uratował go natomiast zespół lekarzy, którym zamiast podziękować, uznał, że to wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej… Jedna ręka pociągnęła za spust, inna prowadziła kulę – jak powiedział – to dlaczego w ogóle strzelec nie chybił? To ty jesteś nieoświecony, zrozum wreszcie że to nie jest dłużej dziewiętnasty wiek, mamy dostęp do wielu materiałów, nauka jest dużo bardziej dostępna i nikt nie musi wierzyć w ten niewolniczy system jakim jest religia. Nawet nie próbuj mi odpisywać bo jest mi wstyd że wdałem się w polemiką z kimś takim jak ty. Gardzę zorganizowaną religią i nienawidzę faktu że moja najbliższa rodzina znajduję się pod tak mocnym jej wpływem. Na koniec… wypierdalaj i nie pozdrawiam

  7

  0
  Odpowiedz
 47. 43. W dupie byłeś i gówno widziałeś……to kolejne powiedzenie polaczka katoliczka kochającego bliźniego że niby ty z lamami w tybecie rozprawiałeś o filozofi życia i joginami w indiach…..a nawet swym świętym papą jadłeś obiad i zbudziłeś sie bo budzik dzwonił o 4 rano do roboty trzeba iść na 5. Ciekaw jestem gdzie TY byłeś oszczypłocie. Pewnie kolejny robol co za murzyna pojechał robić i wielki światowiec znawca wszechwiedzący wszystko co to bywał i wie:) Gówno to masz zamiast mózgu religiancki pacanie, g…o wiesz bo tyle żresz. Pewnie sie telewizji naoglądałeś a świat znasz conajwyżej z opowieści i bajek mały niedowartościowany buraczku:)

  1

  1
  Odpowiedz
 48. Próbowałem Ci wytłumaczyć grzecznie w (46) ale grzecznie nie trafia jak widzę w (49) – pierdolisz farmazony chuja wiesz o Objawieniach Fatimskich i jeszcze kurwa mniej o życiu JPII, więc kurwa proszę Cię nie używaj argumentacji wymyślonych w Twoim jebanym wrogo nastawionym do kościoła umyśle. Bóg Cię i tak kocha… kiedyś to zrozumiesz. Dojrzejesz do tego, jestem tego w 100% pewny, to tylko kwestia czasu. No, kurwa, spierdalaj już z forum, do kościoła!

  0

  6
  Odpowiedz
 49. @51 spierdalaj to ty jebany matole.

  0

  3
  Odpowiedz
 50. 51. Ostatni raz tu zabieram głos. Owszem wiem wiele o życiu JPII, np. że masowo produkował świętych (od początku kościoła zrobiono ich 1000, a drugi 1000 za jego pontyfikatu), zamiatał afery pedofilskie pod dywan, i bratał się z mordercami wojennymi. Wypierdalaj jeszcze raz nieuprzejmie powiem, wstyd mi za takich jak Ty zatruwających naszą ojczyznę nowotworem jakim jest religia, idź poczytaj trochę ambitniejszej literatury niż science fiction jakim jest biblia. Dawkins, Hitchens, Dennett, Harris – to jest kilka nazwisk autorów od których może byś wreszcie kurwa przejrzał na oczy. A do kościoła się nie wybieram, gardzę nimi w całości tak samo jak wierzącymi, ostatnie słowo wstydu… WYPIERDALAJ

  6

  0
  Odpowiedz
 51. religia to pranie mózgu zachowujesz się jak gówniarz jestem 16 latką i to moja sprawa że nie wierze to śmieszne jak ludzie dają sie łapać na te pierdoły ale wolna wola to wolna głupota

  7

  0
  Odpowiedz
 52. Rozmumiem Twoje stanowisko, niestety używając wulgarnych słów w swojej wypowiedzi nie przyciągasz czytelników choś nie wiem jak bardzo miałbyś rację. Wszyscy i Ty również osobę, która krzyczy i bluźni odstawiamy na dalszy tor. Jeżeli chcemy przeciwstawić się w naszym przypadku Kościołowi Rzymskokatolickiemu, musimy używać suchych faktów bez epitetów itp. Również musimy zrozumieć, że polskie społeczeństwo było „urabiane ” od wieków i niektóre umysły są tak wyprane że do nich nic już nie dotrze.
  Pozdrawiam.
  Wierzący w Boga bezreligijny.

  2

  1
  Odpowiedz
 53. Ja tam lubię chrześcijaństwo. Religia to nie tylko wiara, też święta bożego narodzenia, wielkanoc itp. Taka ma Polska pozostać – katolicka. Jedyna rzecz z jaką nie popieram kościoła to jest niechęć do kary śmierci.

  0

  2
  Odpowiedz