nieoczekiwane pierdolnięcie negatywne

post krótki będzie ale za to treściwy. otóz gdy człowiek wraca z pracy po 9h to nie spodziewa się ,ze kobieta z którą mieszka uchleje się w trupa, uprzednio zostawi klucz od wewnętrznej strony w zamkniętych frontowych drzwiach co uniemożliwi otworzenie ich z zewnętrznej strony i nie będzie w ogóle słyszeć pukania, telefonu ani w żaden inny sposób kontaktować. nie spodziewa się ,że będzie musiał czekać dosłownie godzinę w deszczu i na wietrze na powrót sąsiadki, która umożliwi mu wejście do swojego ogrodu i z tegoż miejsca przeskoczenie przez płot (a raczej wspinaczkę po dachu altanki) celem dostania się do własnego ogrodu i wejścia do własnego domu od dupy (ogrodu) strony. i jeszcze poparzyłem się garnkiem nagrzanym od gazu gdy odcedzałem sobie makaron na spaghetti, którego notabene zapomniałem posolić i muszę go wpierdalać takiego mdłego bo posolenie teraz tylko spierdoli mi potrawę. nosz kurwa. przechuj śrut

14
42

Komentarze do "nieoczekiwane pierdolnięcie negatywne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No widać że nie wychowałeś kobiety.Przypierdol jej…A następnym razem niech ci sama robi spaghetti to jak przesoli to będzie kolejny powód.Ale poważnie-kobieta jak nie czuje bata na dupie to sobie pozwala.A wiadomo że jej miejsce jest w kuchni.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. jedynym dobrym wyjściem w tej sytuacji było wykorzystanie stanu upitej kobiety i oddanie niewielkiej ilości kapska na jej twarz. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a najebala sie przynajmniej sama czy z sasiadem…..??????

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jeszcze zapomniałem dopisać ,że to wszystko działo sie na naszej polskiej obczyźnie czyli w anglii…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a jak w anglii to kobieta jest rozgrzeszona za swoje powinności ;D

  0

  0
  Odpowiedz