Nierozgarnięta młodzież

Większość (żeby nie napisać „wszyscy” bo się jeszcze jakiś pseudo-inteligenty ciul się uczepi) Nikt nie wie na co iść po gimnazjum, lecą jak głupki do liceum( wyższego stadium gimnazjum) bo nie mają planów na przyszłość, jak to można nie mieć planów i nie znając swojego miejsca i celu w życiu ? No dobra, twierdzą że nie chcą iść do technikum i mają w celu szybciej o rok iść na studia więc ok rozumiem. Ale zwykle oni idą na jakieś kierunki humanistyczne w którym żadnego zawodu realnego nie otrzymają (przynajmniej w Polsce) np. politologia, filologia rosyjska(coś dla Wojtusia), europeistyka,kulturoznastwo, afrykanistyka, sztuka „jakaś tam”, socjologia, psychologia, historia. Bo to łatwiejsze i można wykuć i łatwo mieć wyższe wykształcenie i mieć „darmowego” magistra. Po co ? żeby na budowie się pochwalić ? Tam ci „robole” się was bardziej wyśmieją niż wy ich że zawodówki pokończyli. Dlaczego tak jest z tymi bachorami ? U mnie w klasie też nie jest lepiej, tylko ja się uczę z lekcji na lekcję (dobra nie uczę się, bo i tak wszystko wiem) profil technik informatyk. Każdy poszedł na ten kierunek u mnie „bo nie chce gotować” albo „lubię fejsa i grać” i co to za logika tej zasranej młodzieży ? Zamiast iść do technikum zrobić jakiś porządny techniczny zawód w czym jest dobry i zdać egzamin zawodowy i uzyskać tytuł technika i jak ta osoba chce to niech się przyłoży do matury i niech se idzie na te studia, ale najlepiej jakieś techniczne np. mechatronika, robotyka, informatyka. Coś co jest cel się uczyć ale jak dla was to za trudne to nie idźcie na żadne studia bo marnujecie czas jak macie zamiar studiować jakieś gowna, przez te 5 lat to możecie mieć już lepsze kwalifikacje w pracy po technikum albo po zawodówce nawet, i lepiej na tym wyjdziecie. Ale dobra jak nie chcecie słuchać moich rad tutaj, zresztą i tak większość tych mądrych wam to samo powie. Ale jak myślicie że wiecie lepiej róbcie co chcecie, wasze życie… Zresztą po co mam was jeszcze nastawiać żebyście byli lepsi ode mnie ? No właśnie, mnie to już zwisa co zrobicie…

64
136

Komentarze do "Nierozgarnięta młodzież"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jak mozna oczekiwac od dziecka w tym wieku,ze ma juz zaplanowane cale zycie?cos ci sie pojebalo

  1

  0
  Odpowiedz
 3. dobra wypierdalaj kucu

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja poszłam do liceum na biochem bo mam plany z pójściem na medycynę lekarską 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A myślisz że jak będziesz informatykiem to kokosy dostaniesz? Brakuje co najwyżej programistów, a i tych coraz więcej. Zwykłych informatyków masz na pęczki, roboty nie mogą znaleźć, widzę to chociażby po mojej korpo czy urzędach w których pracowałem. Poza tym statystyki pokazują, że nawet ludzie po gównianych kierunkach studiów zarabiają lepiej niż po zawodówce czy technikum.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Studia techniczne też nie gwarantują pracy. Nie w kraju ze słabo rozwiniętym przemysłem jak Polska. Mechatronika, robotyka fajna sprawa… Tylko ile w Polsce jest zakładów wykorzystujących taką technikę? Zbyt mało by zapewnić zatrudnienie wszystkim absolwentom takich kierunków. A z informatyką to uważaj bo 90% informatyków jeszcze nie dawno kończyło w szkołach jako nauczyciel informatyki. Poza tym tendencja się teraz zmienia i młodzież w skali całego kraju nie wybiera już tak chętnie liceum. Stan który opisujesz miał miejsce jeszcze niedawno ale to nie jest tylko wina krótkowzroczności młodzieży ale także szkół. Od małego w podstawówkach i gimnazjach wmawia się uczniom że ci zdolni powinni iść do liceum a leserzy do technikum (nawet punktacje tak ustalono że do technikum dostawał się byle debil a do liceum tylko najlepsi). Efekt był taki że większość uczniów w szkołach technicznych była tak zkretyniała że poziom nauczania trzeba było dostosować do nich (większości). Skutek tego był taki że np. w mojej miejscowości egzamin zawodowy na elektryka zdało 6 osób z 36 osobowej klasy. Kolejnym debilizmem szkół takich jak technikum są egzaminy praktyczne, które też zdaje się na papierowym arkuszu tak jak teoretyczne (kto ukończył w ostatnich latach technikum to wie o co chodzi). Obecnie nie ma złotego środka dla młodzieży i raczej prędko nie będzie… PS. Skoro tak ci zwisa co inni zrobią to po co piszesz taką chujnię?
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gościu, masz jakiś problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Żaden kierunek i żadne studia nie dają 100% gwarancji na dobrze płatną pracę. Teraz informatyka to nie to samo co 10 lat temu. Średnie stawki w tej branży równają do średniej z wszystkich innych. Słodkiego miodku więc już nie uświadczysz 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Młodzież w tych czasach, to tępe matołki osiołki. A kurwa nawet mi się nie chce o tym pisać

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ten pode mną to chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Żadna chujnia, wypierdalaj stąd.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie każdy się interesuje informatyką albo mechaniką. Jestem dziewczyną-powinnam pójść do technikum? No to zostaje mi chyba tylko gastronomia albo hotelarstwo, na które idzie połowa ludzi, ale fajnie. Technikum jest po postu nie dla każdego.
  Poza tym czepiasz się nie wiadomo czego. Ktoś nie idzie do technikum-źle, bo powinien iść i zrobić praktyczny zawód, idzie-też źle, bo nie jest to jego wielką pasją? Może właśnie wybrał praktycznie, zamiast być kolejnym bezrobotnym po kierunku humanistycznym? Czepiasz się.. Czego? Tego, że ktoś ma inne hobby niż ty? Akurat na to, co lubimy nie mamy wpływu, nie każdy się urodził Tobą.
  Sama jestem w liceum plastycznym przy czym mam przedmioty ścisłe na poziomie rozszerzonym i uważam, że to był świetny wybór. Mam otwarte drogi na studia w różnych kierunkach i nie zamierzam poprzestać na jednym. No ale pewnie nie dostanę takiej dobrej pracy, jak autor wypowiedzi, pan dorosły (jak można rówieśników nazwać bachorami?).

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pieprze to jeżdżę widlakiem i pół mojej pensji mam na co chce jakieś 1k PLN. Więcej niż większość tatuśków mających 3-4k PLN. Kawaler. (Vindi)
  PS: mesio poza blagą i byciem „pawiem” często ma rację, tobie też dobrze życzę tępy chuju.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pisal to ZJEB

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ależ Ty jesteś zajebisty. Pozwól Wielmożny Panie, że Panu obciągnę. Pozdrawiam z połykiem, Roman.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To ty rafałek super-otaku? Bo na początku jeszcze jako tako z sensem coś było, ale pod koniec tej chujni to się czytać nie da, takie gówno, jak jakiś histeryk. Masz okres czy co? I się tak nie mędrkuj bo tobie widocznie miał kto powiedzieć co masz robić z życiem i jak ciebie wychować byś jakoś miał start w życie więc nie pierdol. Tak dla jasności, bo zaraz ktoś mi tutaj kurwa powie, że pewnie sam na humana zapierdalam, nie kurwa, jestem po tech. inf. Zresztą trollem zalatuje ta chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Mesio do Admina: co ty znów za jagodziankę na kościach przepita borygiem chlejesz, że coś takiego jako chujnię przepuszczasz???

  0

  0
  Odpowiedz
 19. To zdaj swojego techniczka informatyka a potem idź do korpo hr wyjebie twoje cv do kosza bo nie bedziesz mial wyzszego wyksztalcenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Liga Kebab Mistrzów: najlepsze drużyny, najlepsi twórcy kebabów z całego świata, najlepsze sosy i mięso. Jeden cel. Puchar Kebabów Mistrzów. Oceniani przez nieomylną Lożę Kebaba składającą się z: Jana Byczywąsa, głównego sponsora imprezy, który promuje w ten sposób Coca-Colę jako najlepszy napój do spożywania kebaba (to dla niego ważne w dobie następującej kebabizacji Europy), Miszel Kebabiniego, Sashy Grey (ponieważ niejedno miała w ustach), Władimira Putina, Baracka Obamy, Angeli Merkel oraz zwycięzcy Kebaba Mistrzów z lat ubiegłych, którzy zobowiązali się do nie przystąpienia nigdy więcej w tych zawodach, a także wysocy rangą zakonnicy z Bliskiego Wschodu. Zasady są dość proste. 32 drużyny, przystępują do rywalizacji. Najpierw liczone są punkty za smak, jeśli smak jest wystarczający, aby pokryć surowe kryteria na ocenę 5/10 stanowiącą średnią z głosów Loży Kebaba, drużynie zaczyna liczyć się punkty. Drużyna otrzymuje także kary lub premie za czas. Od 10 do 15 minut nie otrzymuje się żadnych punktów. Powyżej 15 minut są punkty ujemne, a za szybkie zrobienie kebaba dostaje się dodatkowe punkty. Premiowane są także styl, piękno wykonania, choć jak wiadomo najbardziej punktowany jest smak. 32 drużyny są dzielone na 8 grup, 4 zespoły każda. Rozgrywane są 3 mecze. Zawodnicy w zespołach po 4 wspaniałych artystów kebaba, muszą zdobyć jak najwięcej punktów. Wyposażenie kuchni oraz piękne pomieszczenia zapewniane są przez Lożę Kebaba, jednak składniki, mięso i przestrzeganie higieny muszą zapewnić same zespoły. Z fazy grupowej przechodzi się do fazy pucharowej, gdzie również należy otrzymać największą liczbę punktów. W razie remisu decyduje dogrywka na falafle. Ostatnim wielkim triumfatorem było Real Kebap Club, które niewątpliwie ma wielkie tradycje kebabowe, pamiętające jeszcze czasów Arabów na Półwyspie Iberyjskim. Ich wielkim lokalnym rywalem jest Kebatico Madryt oraz Kebab Club Kebabona z Barcelony. Niestety polskie kluby ciągle nie mogą dostać się do fazy grupowej i odpadają. Ostatnio w eliminacjach odpadła Legia Kebaba, z powodu wprowadzenia nieuprawnionego zawodnika, który w poprzednich meczach rzucał resztkami ze stołu w przeciwną drużynę. Niestety nasze polskie kluby kebabowe w skutek korupcji straciły bardzo dobrych Arabów raptem w ciągu kilkunastu lat. Emocje zaczynają się znów w tym roku! Kebab niech zwycięży!
  /Hymn Kebaba Mistrzów
  Oto najlepsze kebaby
  Oto najlepsze kebaby
  Główne wydarzenie

  Mistrzowie
  Najlepsi
  Największe zespoły
  Kebaba!

  Wielkie jedzenie
  Wielkie wydarzenie kulinarne
  Główne wydarzenie

  Oni są najlepsi
  Oni są najszybsi
  To są mistrzowie

  Kebaby
  Najlepsze
  Najlepsze kebaby
  Mistrzowie

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Dzień dobry. Tu gorąca linia psychiatryczna. Jeśli twój problem to impulsywność, walnij w klawisz z cyfrą 1.
  Jeśli masz kompleks niższości, niech ktoś lepszy od ciebie wciśnie za ciebie klawisz 2. Jeżeli masz rozdwojenie jaźni, wciśnij klawisze 3 i 4 jednocześnie. Jeżeli cierpisz na manię prześladowczą, naciśnij 5, ale skąd wiesz, co się wtedy stanie? Gdy twój problem to schizofrenia, głosy same ci podpowiedzą, który klawisz należy przycisnąć.
  Jeśli zaś cierpisz na psychozę maniakalno-depresyjną to i tak nikt z tobą nie będzie gadał. W pozostałych przypadkach zostaw wiadomość na taśmie.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wal się, poprostu nie każdy interesuje się jakimiś kierunkami technicznymi, nie każdy to czuje, nie każdy jest z tego dobry, np. jak ja. Nie zamierzam 5 lat traciś na studia, które będą nudne,więc jeśli nie jesteś w stanie pojąć, że ludzie mają różne aspiracje, marzenia i talenty to się nie wypowiadaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. ci kurwa matke wyrucham potem chapnie z dypy do pyska i tyle 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Do 5@ Tu autor: Wiesz kurwa ile ofert pracy widziałem jako PROGRAMISTA PHP ? MASA w chuj i trochę, nawet jedna była oferta która nie wymagała ani doświadczenia ani wykształcenia. A zarobki to kurwa 4000 ponad brutto. A w anglii też tyle samo tyle że funtów a jak masz pracę zdalną i w polsce mieszkasz to żyjesz tak dobrze jak Mesio.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. W IT się liczą kurwa umiejętności a nie papierek. Co z tego że jakiś ciula ma studia a gówno mniej potrafi niż ja ? To ja Rafał przyszły programista kuźwa…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. A teraz komentarz: Popieram Autora i daję 5 gwiazdek. Nie lubię studiów, uważam to za złą ideę i stratę czasu stworzoną dla kujonów, imprezowiczów i alkoholików. System edukacji jest tragicznie UTOPIJNY, mamy tylko 40% wpływu na to do jakiej szkoły dostaniemy się po gimnazjum. Pozostałe 60% decyduje za nas państwo – jest to socjalistyczna niewola w wolno rynkowym kraju. Ministerstwo edukacji to pasożyt który decyduję o naszej przyszłości i jednocześnie pierzę umysły kartką papieru („papierem”) czyli wyimaginowanym nie istniejącym sukcesem, napisanym drukiem który propagandą zgorszenia doprowadza do skraju samobójstwa. Pozdrawiam ciepło, 3maj się, również informatyka 😉

  @15 – ładnie się nam przedstawiłeś…

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Domyślam się, że to marny, ‚nierozgarnięty’ troll, ale odpowiem jakby to było na poważnie, bo wiele innych przygłupów myśli tak jak ty. Tak więc: Ty jebany bambusie, jakby każdy był programistą i informatykiem bądź innym cwelem po polibudzie, to nasz kraj składałby się z samych programistów i informatyków, bądź innych cwelów po polibudzie. Niekażdy sprowadza swoje życie do zapierdalania jedynie dla pieniędzy, tępaku. Ja parę dobrych lat temu poszłam na historię sztuki i filozofię i jebać cię w dupę, bo poszłam tam z przyjemności, ciekawości, z chęcią rozwijania horyzontów, a jakoś się udało i zarabiam z pewnością przynajmniej 3 razy więcej niż cała twoja rodzina razem wzięta pracując w zawodzie. Widzisz przygłupie, zapamiętaj sobie na całe twoje marne życie co powiedziała twoja Pani – rzecz nie w wykształceniu, tylko w potędze własnego rozumu, którego ty na twoje nieszczęście nie posiadasz. Wypierdalaj i nie troluj tu więcej, bo ci zrobię z dupy realia bezsennej nocy jak Roman. Nie pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Oj kolego zobaczysz jak ci się odmieni po szkole jak zaczniesz szukać tej swojej świetnie płatnej pracy. Radzę ci zejść na ziemie, bo jeszcze zapewniam cię, że zmierzysz się z szarą rzeczywistością. Ale w sumie to po co ci to pisać i tak to do ciebie nie trafi, aż do czasu jak nie wyjdziesz ze świadectwem ukończenia szkoły z zakończenia roku szkolnego. Ja też jak chodziłem do technikum nie miałem zielonego pojęcia o polskim rynku pracy i każdy mógł mi wcisnąć kit jaki tylko chciał. Pozdrawiam, absolwent technikum ekonomicznego.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Zajmij się sobą, serio. Teraz nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać po przeczytaniu tego jakże mONdrego elaboratu. Go kill yourself.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Znalazł się znawca rynku pracy od siedmiu boleści. Widocznie Ci nie zwisa skoro wylewasz tutaj żale. Spierdalaj na drzewo i niech cię nie interesuje co kto robi. Pilnuj siebie i swojego tytułu technika, którym możesz sobie dupę wytrzeć dzisiaj. Chujnia to Ty jesteś i Twoje super chujowe rady dla innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. zrób laske korwinowi

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Większość patałachów studenckich to kupa gówna prowincjonalnych chamów,którzy by chcieli opanować duże miasta.Ni chuja,każdy wieśniak będzie tęperowany przez odpowiednie organy jeżeli będzie zatruwał życie miastowym.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. @27 Głupia przemądrzała pizda. Skąd wiesz ile zarabia jego rodzina, że tak się prujesz. Myślisz za pewne, że zjechałaś w komentarzu jakiegoś małolata to jesteś ostrą suką ? Wyjebie cię jakiś fagas w dupkę jeszcze i narobi dzieciaków to zostanie ci siedzenie w domu wypatrywanie frajerów na portalu randkowym. Bo dotychczasowy dawno o tobie zapomni. I nikt cię nie będzie chciał. Takie pseudo odważne pizdy często tak kończą. Jebana locha od filozofii się znalazła i będzie kozaczyć. Chcesz nam powiedzieć, że jesteś ekskluzywną panią co zarabia 10k siedząc na chujni i wypisując takie wulgarne komentarze. Głupi zakłamany piździelec. Do garów jebana spasiona locho.

  1

  1
  Odpowiedz
 35. @34 Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

  0

  0
  Odpowiedz
 36. Ogarnij dupe ty ktöry to pisałeś

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Ale wy wszyscy to jebane uliczniki

  0

  0
  Odpowiedz