Nierozumni ludzie

Wkurwia mnie szczególnie rodzina. Mam 20 lat i kończę szkołę średnią, już skończyłem. Do matury nie przystępowałem, bo wiem że nie zdam. Jedynie Technik mi został do zdania. Chce iść do byle jakiej roboty, zarobić na Prawo Jazdy kat C, C+E, plus przewóz towarów. I iść na TIRy. Niestety nie da się, a przez kogo, przez mamusię. W następnym roku mam przystępować do matury i koniec, a pracę znaleźć taką bez zmęczenia, żebym przyszedł i się uczył. No kurwa ciekawa jaka to praca ma być? Dodatkowo, kurwa ile ja to słyszałem że po studiach ledwo z pracą jest, ciągle przyjmują i po dwóch tygodniach zwalniają. Jakby były z tego jakieś korzyści. Ale nie, po studiach będę miał dobrą pracę i więcej pieniędzy. Mi zależy iść na kierowcę i jeździć w trasach, a nie iść na jakieś tam studia, jeszcze do tego płatne. Nic tylko iść i się zabić. Dość proste.

27
48

Komentarze do "Nierozumni ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hmm wytłumacz mamie, że ty chcesz to robić, to twoje życie.
  Ja własnie kończę studia i co… żadnych perspektyw na dobra pracę nie mam…

  ale maturę to możesz zdać, może kiedyś będziesz chciał studiować 🙂
  pozdr. i wytrwałości życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. człowieku pierdol mame! rób to co chcesz w swoim życiu nie patrz na innych

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja właśnie kończe studia i powiem CI jedno – pierdol studia! chcesz być kierowca, lubisz to to zostań nim. I na wstępie będziesz miał lepiej niż nie jeden magister od siedmiu boleści, plus będziesz robił to co lubisz. Pierdolenie starszej olej, jesteś dorosły, czyż nie?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie daj się matce

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ty dobrze myślisz, Twoja mama jest w błędzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Olej studia i matkę. W czasie gdy ja przez 5 lat będę zapierdalać jak murzyn na politechnice, ty zdobędziesz 5 letnie doświadczenie, które jest nieocenione w branży i będziesz robił to co lubisz, a po studiach kokosów od razu sie nie zarabia no i oczywiście łatwo wylecieć

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I dobrze myślisz chłopie. Jeśli nie planujesz mieć rodziny i bardziej wybierasz życie samotnika – idź na ciężarówki. Praca nie lekka co prawda, ale pieniądz jest, masa doświadczeń i świata zobaczysz. Ale do matury mogłeś podejść – nic nie traciłeś – zdasz, to zdasz, nie to nie. Matki się nie słuchaj – większość moich kumpli poszła na studia i co się okazało? Najlepiej wyszli Ci, co po gimnazjum poszli do zawodówki – kokosów nie mają, ale przynajmniej 1500 zł miesięcznie, a Ci po studiach nie mają nic.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Z tą maturą trochę zjebałeś. aż tak źle Ci próbne szły? wiesz, rób swoje, a mamusie sobie kochaj od święta. Nie wrzeszcz na nią, nie kłóć się, olewaj i rób swoje. Maturę zdaj, to nie boli, a przydać się może.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje! Rób to co kochasz! Nie słuchaj nikogo! Jak popełnisz błąd to będziesz miał tylko do siebie żal. Jak pójdziesz w to co mówi matka, będziesz miał żal do niej, że nie robisz tego co lubisz. Wiem co mówię, bo kilka lat zmarnowałem

  0

  0
  Odpowiedz