Niezaspokojone pragnienie

Dzisiaj miałem długo oczekiwaną wizytę u dermatologa – chirurga. Chodziło o wycięcie dwóch pieprzyków w rejonie kutasa, tuż przy nim. Oczywiście umyłem się itp. i myślę sobie -lekarz facet, nie muszę sobie zwalić przed wizytą bo nie ma obawy że mi stanie, w końcu jestem heteroseksualny. Druga myśl – lekarz to lekarz niejedno widział, to zwykły kutas mu nic nie zrobi. Wchodzę do gabinetu, a tam stoi zadbana, kształtna blondyneczka o niebieskich oczach prosto z moich snów. Lekarz mówi – pani pielęgniarka będzie mnie asysytowała. Co miałem zrobić, przy pierwszym kontakcie wzrokowym myślałem że się spuszczę w majtki. Ale pomyślałem sobie – trzeba się skupić na lekarzu to mi nie stanie. Kładę się na tym łóżku, lekarz mówi proszę opuścić spodnie i majtki do połowy. Pielęgniarka coś tam szperała naprzeciwko mnie w szufladach wypinając piękne okrągłe dupsko w obcisłym fartuchu. Ja patrzę na sufit, to na łeb lekarza który wstrzykuje mi znieczulenie, zaczyna wycinać i w połowie operacji bam staje mi kutas! Popełniłem błąd, przez parę sekund popatrzałem na usta pielęgniarki. Byłem tak blisko, że mógłbym się trochę nachylić i musnąć ją jęzorem po twarzy. Na domiar złego oparła sobie dłoń na moim twardym kutasie przy zakładaniu szwów. Patrzę na lekarza, widać u niego wyraźne strugi potu na czole. Pewnie myśli że mi stoi bo się na niego patrzę, a tak na prawdę to mam w głowie jeden obrazek – mój kutas w buzi tej pielęgniarki. Gdyby to była lekarka i pielęgniarka ok, ale to jest koszmar. Na koniec podziękowałem, wyszedłem z gabinetu, idę korytarzem a tam wyskakuje ona i z uśmiechem mówi „do zobaczenia przy zdejmowaniu szwów”. Miało być całkowicie inaczej.

57
33

Komentarze do "Niezaspokojone pragnienie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to faktycznie chujnia po całości. Teraz tylko pozostaje Ci jeszcze pójście na zdjęcie szwów i będzie gites 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Masz chłopie fantazję. 🙂

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Jesteś nadpobudliwy? Ostrojebiec? Idź do lekarza pierwszego kontaktu, da ci jakiś proszek. I bij konia systematycznie. Uporczywie…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Zmień pościel po tym mokrym śnie.

  5

  0
  Odpowiedz
 7. powinno się eliminować tak popierdolone jednostki ze społeczeństwa. ohyda. ale czego spodziewać się od mEnSzCzYsNy jak nie myślenia kutasem właśnie.

  3

  2
  Odpowiedz
 8. Przeczytaj jeszcze raz jak cię pożegnała i uświadomo to sobie, że flirtowała, przy ściąganiu szwów weź numer. Mam nadzieję, że pomogłem.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Łój rozrabiacza

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Strofuj fedaina

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Chłostaj wichrzyciela

  4

  0
  Odpowiedz
 12. Besztaj obrazoburcę

  4

  0
  Odpowiedz
 13. Osaczaj powstańca

  6

  0
  Odpowiedz
 14. Grom piekielnika

  4

  0
  Odpowiedz
 15. Potępiaj członka opozycji

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Łajaj dynamitarda

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Piętnuj prowodyra

  5

  0
  Odpowiedz
 18. Dawaj nauczkę judzicielowi

  4

  0
  Odpowiedz
 19. wygryw czy przegryw? w końcu rękę ci położyła i się nie spuściłeś

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Gościu nie przejmuj się taką bzdetą xD daj na luz i pośmiek się z sytuacji bo pooglądaleś sb i to żaden wstyd xp lekarz co se pomyślał to jego ale co z tego ?
  A z blondyną może coś jeszcze wyniknąć więc … 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Przepraszam za głupie pytanie, ale nie mogłeś się opanować i pomyślec wtedy o czymś innym np: o dobrym schabowym, albo ładnym aucie żeby się nie podniecić? Oszczędzilbyś sobie wstydu. Pisze kobieta.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. ” Oszczędzilbyś sobie wstydu” …!?
   – wstyd to by był, gdybu mu nie wstanął !

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Gdybyś była facetem, wiedziałabyś, że tego nie da się łatwo kontrolować.

   2

   0
   Odpowiedz
 22. Ach te wasze męskie fantazje!

  1

  1
  Odpowiedz
 23. Przecież ty nie masz kutasa tylko glistę

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Hehe juz nawet nie wazne czy ta historia jest prawdziwa, ale usmiech na twarzy mam

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Może pisz pornoopowieści dla jakiegoś portalu albo chociaż za datki na Patronite. Tylko musisz dodać więcej szczegółów o ustach pielęgniarki, jej dupie i delikatnym uścisku jej zgrabnych paluszków na twoim kutasie. Zamiast wstydu, będziesz miał zarobek.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Kurwa nienawidzę mężczyzn. Co za z was za chuje, kutas robi za mózg. Kurwa chyba zostanę lesbijką.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Tu Kasia……….juz jestes dawno lesbijka ty raszplo.

   0

   0
   Odpowiedz