Niezdecydowanie

Jaka ja jestem niezdecydowana! Byłam z facetem 3 lata! Zostawiłam go, bo miałam chyba jakiś dziwny kaprys! Związałam się z innym. Niby tylko dwa miesiące, a naprawdę się do siebie zbliżyliśmy. I co? Zostawiłam go, bo myślę o tym pierwszym! No kurwa nie wierzę! A oni? Oni są we mnie zapatrzeni jak w jakiś obrazek. Pierwszy nadal na mnie czeka chociaż za to wszystko co zrobiłam powinien mnie nienawidzić. Okazało się nawet, że przestał się spotykać z pewną dziewczyną jak tylko do niego napisałam! Zniszczył sobie szansę na nowy związek… No kocha mnie kurwa, a ja go bezczelnie zostawiłam! Mogłabym do niego wrócić, ale dlaczego tak się nie dzieje? Bo jest jeszcze ten drugi który wybaczył mi każde moje zachwianie i chce być ze mną mimo tego, że taką suką jestem. I chuj! Nie wiem co robić! Oboje powinno mi kazać spierdalać, żebym została sama!

25
38

Komentarze do "Niezdecydowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. i takie to życie niesprawiedliwie, Ty masz dwóch, a ja ani jednego.. nosz kurwa mać

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Oboje powinno mi kazać spierdalać, żebym została sama!”, wtedy jeszcze byś się cieszyła, bo cała odpowiedzialność za zniszczenie związku Twojego z którymś z nich spadnie na…któregoś z nich. Chcesz być odważna? Sama zniknij z ich życia i się tam nie pojawiaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dlaczego cały czas gadasz o tym, czego oni chcą? To TWOJE życie. TY decydujesz z kim jesteś i co robisz. Skoro obu ich rzuciłaś i teraz masz wątpliwości, do kogo wrócić, to znaczy, że Twoje pierwsze decyzje były słuszne, bo Ty żadnego z nich nie kochasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sama sobie odpowiedziałaś w ostatnim zdaniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ja peirdykam, mam prawie identyczna sytuacje! bron boze nie wracaj do tego pierwszego! będziesz tego żałowała!! Jeśli tego nowego nie kochasz, to po prostu bądź sama i go nie rań, ale kurcze nie wracaaj do tamtego kobieto! to będzie największy błąd w Twoim życiu… pewnie przypominają Ci sie dobre sceny z Waszego związku i wogóle, ale pomyśl sobie o tych złych, bez powodu go nie jebnelas.. pozdrawiam ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Też mnie jedna taka suka jak Ty zostawiła. Bo była niestabilna emocjonalnie. Po dwóch miesiącach z innym przyszła skruszona. Ja pomimo tego, że minął ponad rok, nie chcę jej, a Ona już kilka razy próbowała wrócić. Tylko ciota przyjmie taką sukę, która Go zrani, bo miała chwilę słabości. A później wracacie skruszone. Jebać takie kobiety- to może ktoś inny. Ja nie będę! Znam fajne dziewczyny, wierne, które doceniają swoich facetów i jestem taką osobą, która również docenia kobietę. Wierzę, że jest Was dużo tych fajnych dziewczyn. Po prostu dojrzałość emocjonalna to dzisiaj niszowa cecha. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które wiedzą czym jest miłość, a nie się naoglądały komedii romantycznych i szukają przygód miłosnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kocham jak szalony pannę, która mnie zostawiła pół roku temu. Cierpiałem i skamlałem, ale zacisnąłem zęby i przestałem cipkować. I już widzę, że powoli rozkminia czy dobrze zrobiła. Nie wiem co robi i czy kogoś ma. Prawdę mówiąc szaleję za nią, ale szanuję siebie. Nie wrócę do niej, a już na pewno nie, jeśli w międzyczasie ktoś ją miał.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zawsze będziesz miała chujnie z takim podejściem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dokładnie – powinni!!!!!! A TY jesteś niedojrzała emocjonalnie i basta. Żałosne.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Od autorki:

  1: w chwili pisania postu wolałabym jednak nie mieć żadnego

  2: Nie nie cieszyłabym się bo wiem, że wina była 100% moja 🙂

  8: na szczęście moja chujnia się już skończyła! Podjęłam słuszne decyzje których nie żałuję i jest naprawdę dobrze! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
  1. kogo wybrałaś?

   0

   0
   Odpowiedz