Niezdecydowanie

Moją własną chujnią i jednocześnie moim dramatem jest niezdecydowanie. Objawia się ono obecnie we wszystkich dziedzinach mojego własnego, także wg. mnie chujowego życia. Zanim cokolwiek zrobię muszę stoczyć wewnętrzną wojnę. Dla przykładu: Odkładałem kilka lat na wymarzony model samochodu i kiedy mam już kasę nie mogę się kurwa przemóc aby go kupić… Miałem, piękną i mądrą dziewczynę to sobie wmówiłem, ze chyba na nią nie zasługuję i chuj wszystko strzelił…Zanim wyjdę na miasto muszę sam sobie wmawiać, ze jest to uzasadnione wyjście. Nawet w pracy wszelkie moje posunięcia są poprzedzane wewnętrznymi sporami. Powoli mam już tego dosyć ponieważ takie niezdecydowanie przechodzi na coraz bardziej błahe sprawy… Niezdecydowanie jakie w sobie wyhodowałem doprowadza mnie, czuję do całkowitej destrukcji emocjonalnej, której w żaden znany mi sposób nie mogę zapobiec. Ogólnie jestem bardzo wkurwiony zaistniałą sytuacją i chuj mnie strzela jak znowu mam sobie tłumaczyć, że takie, a takie działanie będzie dla mnie dobre. Jedna wielka chujnia. Dziękuję, dobranoc.

89
72

Komentarze do "Niezdecydowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też mam ten problem z głową i kurwa nie mogę sobie z nim poradzić wszyscy na chujni widzę że mają pojebane w głowie ale przynajmnie wiem że nie jestem sam lol btw. idę do psychologa we wrześniu znowu tym razem bez mamy XD byle mnie nie zakną do szpitala jak jej sie wyżale.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Osobowość obsesyjno-kompulsyjna. To się leczy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. matrix na zewnątrz, a ego w głowie, to tak samo jak mówią nie chodź na boso bo się przeziębisz, jak w to uwierzysz to tak będzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Musiałeś bardzo długo się zastanawiać, czy to napisać…………….

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Piona! mam tak samo, jednego dnia mam milion pomyslow na minute na zycie a nastepnego uznaje ze to do dupy , pozdro!. Jak życ?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dobrze Cię rozumiem,też od lat jestem mało zdecydowany i m.in. z tego powodu nie mogę zmienić mojego chujowego życia.Jest tyle rzeczy do wyboru,że aż trudno wybrać tą jedną,przez co już ze 3 lata jak skończyłem studia tkwię w pie**onym marazmie decyzyjnym – pracuje w miejscu którego nie wybrałem i które mi się nie podoba,ale nie wiem gdzie znaleźć lepsze i mieszkam w mieście,które mnie wk***ia już od lat,ale nie mogę się zdecydować na wyjazd.Chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie jesteś sam. Mam podobnie. 5 gwiazdek.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zwiększ masę niezdecydowania.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Konopie Panie Janie, zacznij palić jednego lolka tygodniowo i nie będziesz miał sporów.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Widziałem kiedyś takie ogłoszenie „Kupię albo sprzedam opony do traktora”
  czy to ty je napisałeś ?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Daję 1 za bycie ciotą. Teraz kobiety nie mają w czym nawet przebierać. Same niezdecydowane pierdoły, które analizują wszystko na okrągło albo na drugim biegunie chamskie, prostackie macho mające się za nie wiadomo kogo, nie posiadające zdolności samokrytyki. Co się z wami dzieje faceci? Porażka na całej linii, jesteście tak tragiczni że żałuję, że nie urodziłam się lesbijką.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Mocne. Dobrze, że umiesz to sprecyzować .. Ale takie odczucia i zachowania są patologiczne i niszczące dla Ciebie i biorą się z czegoś głębiej – próbowałeś szukać pomocy?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Bo jesteś po części neurotykiem, poczytaj sobie o tym, taka już cecha i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zwiększ masę wora.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mówią żeby po prostu działać a nie myśleć nad działaniem, mówią że to proste, mówią ale co z tego jak ten „gupi łep” wciąż podsuwa nowe pomysły, że w końcu ciężko powiedzieć która opcja jest najlepsza… Nie wierze w stan chorobowy, nie wierze również że da się to zmienić, tacy po prostu niektórzy są, pierdoleni analitycy, do których też się zaliczam, niestety.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Idź do psychologa.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Idz do psychologa, masz problem. Z wiekiem bedzie coraz gorzej.Cos z toba nie tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Masz zaburzenie z grupy natrectw.Musisz sie leczyc, bo bedzie coraz gorzej.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. tylko nie idź do psychiatry, bo obydwaj będziecie mu płacić

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Tego typu przypadłość kończy się syndromem brązowej kredki, kolekcjonowania kału w butelkach lub też inną prokrastynacją. Najgorsze natręctwo to idiotyczne trollerstwo z wikipedią w tle. Przestań wypisywać te pierdoły i weź się chłopie za jakąż konkretną robotę, bo jakowejś hipochondrii się nabawisz i padniesz od tego wszystkiego. Chuj ci w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @11, jesteś chodzącą, oceniającą wszystkich chujnią, której nie zechce żaden normalny facet. Chuj ci w dupsko, że jedziesz po autorze z problemami. Gość wcale nie jest ciotą. Żyjemy w popierdolonym kraju, gdzie depresja to standard. Tutaj kurwa, każdy wybór ma tragiczne konsekwencje. Chuj do kwadratu.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 21@ – zgadam się z tobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. zjedz grzyby

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Nie powiedziałbym Ci o niezdecydowaniu , które mówisz, że tak Ci przeszkadza. Raczej moim zdaniem z tego co mówisz wynika, że bardzo cenisz to co udaje Ci się zyskać i nie chcesz tego stracić. Co za tym idzie stwierdzić mogę , że nie przelewało Ci się w domu i nauczony jesteś odkładać na później w obawie przed czymś złym.

  0

  0
  Odpowiedz