Nieznośny wspólokator c.d

Koleś był teraz kilka dni w innym mieście ale oficjalnie napisał, że jak przyjedzie to zabierze swoje rzeczy i się wyprowadzi. No i właśnie dziś wrócił, przychodzę zjebana po pracy, a tu co?? Moja ostatnia paczka, która ma mi wystarczyć do wypłaty – OTWARTA!!! Piszę więc do niego: czemu otworzyłeś moją paczę? W ogóle jakim prawem dotykasz moich rzeczy? Widzę dziś moje fajki! I dostaję smsa – zapomniałem Ci napisać, sorki. KURWAAAA!! Jak tak można?!?! Jak przyjdzie nie będę miała litości i powiem, żeby zabierał swoje rzeczy i oddał klucze!

28
56

Komentarze do "Nieznośny wspólokator c.d"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Już dawno powinnaś to zrobić!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 2:1 że zostanie pasożyt jeszcze przez tydzień;p

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No nareszcie zaczęłaś myśleć. Ja już dawno wyjebałbym jego szmaty za drzwi. Albo zmienił wkładkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Powiem ci wprost+jesteś frajerką…
  Kutas ten nadużył waszej gościny…i to wybitnie;nie ma dla was szacunku co widać po postach i ogólnie czuje się jak u siebie.Czemu jeszcze nie nakładliście mu po ryju ewentualnie nie daliście kopa w dupę?W życiu stadnym:)obowiązują reguły których albo trzeba przestrzegać albo wypierdalać ze stada.Nie wyobrażam sobie że mógłbym się tak zachowywać w stosunku do gospodarzy.Nie wyobrażam sobie też że mając takiego gościa bym to tolerował-zajebałbym po drugiej(bo raz to się każdemu może zdażyć)krzywej akcji…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powiem ci wprost sam jesteś frajerem!, czy moich postów wynika, że ja toleruje jego zachowanie ??? jeżeli tak śledzisz moje posty. Może i ty nie wyobrażasz sobie, ze nie mógłbyś się tak zachowywać , ale to nie dotyczy ciebie i gówno mnie obchodzi Twoja opinia w tej kwestii. Chyba z moich postów wynika też , że jestem innej płci niż Ty, więc to się rozumie samo przez się, że nie będę ?nakładać mu po ryju?, z resztą on już się wyprowadził i nie musiałam do tego celu używać przemocy, po prostu powiedziałam: wypierdalaj!!! Chyba bardziej zabolało.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po raz kolejny powtarzam-wypowiadając się na jakimkolwiek forum publicznym licz się z krytyką, nawet bardzo dosadną i chamską. Już po twoim pierwszym poście pisaliśmy ci, że należy go wypierdolić bez mrugnięcia okiem, a nie pieprzyć się z zepsutym jajkiem.
  I za to skrytykowałem, nie lubię ludzi bez jaj i rozlazłych. Pozbyłaś się-no zobaczymy.

  0

  0
  Odpowiedz