Nigdy nie miałem dziewczyny cholera jasna a mam już 31 lat

jak w temacie…………………………………………………..

5
5

Komentarze do "Nigdy nie miałem dziewczyny cholera jasna a mam już 31 lat"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja również jestem w takiej sytuacji taki sam wiek. Kobiety patrzą tylko na dwie rzeczy wygląd i pieniądze dlatego jestem sam. Mam zamiar iść do prostytutki bo mam już dość bycia prawiczkiem.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. To znaczy że nie byłeś jeszcze jebany w dupę?

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Idź na dziwki. Doraźnie rozwiązuje to napięcie, a daje fajne obycie z kobiecym ciałem.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Nie chcę na dziwki, bo nie nie ma ciśnienia na seks i boje się chorób wenerycznych. Chciałbym mieć dziewczynę o ładnej twarzy żeby przebywanie z nią mi sprawiało radość. Jakieś wspólne zakupy, chodzenie do restauracji, kina, podróżowanie.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Normalne i ogarnięte laski są już raczej przysłowiowo „połapane”, chyba, że po przejściach jakieś i większość się tłumaczy błędami młodości, które jak chcesz możesz wychowywać – płacić. Tak czy owak szukaj, ale może być słabo. Co ci szkodzi na początek tylko postukać? Nie masz żadnych zobowiązań. Zakupy, restauracje, kina hmmm, stary życie to nie Noce i Dnie 😉

    0

    0
    Odpowiedz
 4. O Reni Grabowskiej przypadkiem nie zapomniałeś? Najlepsza baba to własna graba.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To idz na dziwki, wez wydaj kase na portale randkowe, jakos znajdziesz

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Same odpady na tych portalach randkowych. Ja bym chciał w realu znaleźć. W tym celu zapisze się w tym roku akademickim na studia podyplomowe ale mam obawy że nic to nie da.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Spotkasz tam dziewczyny, które po 10 godzinach w korporacji przychodzą na zajęcia z językiem na wierzchu i worami pod oczami będą próbowały zapamiętać główne hasła tematów, z których będą się przymuszały do nauki po powrocie na pokój w najętym mieszkaniu z trzema innymi „ambitnymi” psiapsiółami. To wszystko ze względu na możliwy wymarzony awans i podwyżkę o 900 zł brutto, która wreszcie pozwoli na otrzymanie trzydziestoletniego kredytu na warszawskie Białołęce. Twój miecz Twój wybór, ale ja staram się unikać nekrofilii.

    4

    0
    Odpowiedz
 6. Ja mam 34 lata,dziewczynę miałem, w wieku 20 lat. Po miesiącu poszła do innego. Żyliśmy bez seksu bo chciała po ślubie. Mi to nie przeszkadzało bo kochałem ją , za to że mam bliska osobę. Z następną byłem w akcie desperacji, wiedziałem że mnie zdradza, że jej stale coś funduję i ona z tego korzysta. Skończyłem te związki. Mija kilkanaście lat a ja już nigdy nie nawiązałem relacji z żadną kobietą. Jestem skrajnie nieśmiały i nudny. Interesuję się tylko elektronika, informatyką itp. nie mam „bajery”. Ciekawe jak Ty, Autorze chujni masz. Ale puenta mego przekazu do Ciebie będzie pesymistyczna… Będąc po 30stce znalezienie kobiety jest mało prawdopodobne. Zostały same dzieciate. Nie każdemu to odpowiada. Wychowywać cudze dziecko, geny poprzedniego, seksownego faceta którego dziewczyna wybrała jako reproduktora… Pozdrawiam, brzydki, łysy 34latek pracujący za minimalną krajową. Ale nie kurwa w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Echh

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Ja mam przesrane bo od 11 roku życia mam nadwagę. Teraz od kiedy regularnie jeżdżę samochodem jeszcze przytyłem z 95-100 do 125 kg przy wzroście 185 cm, mam wadę zgryzu, z którą nic rozsądnego nie można zrobić. W gimnazjum interesowały się trochę mną taka Kasia, Roksana i Magda. Dwie pierwsze mi się podobały, ale nic z tego nie wyniknęło. Od tego czasu już nic się nie dzieje w moim życiu.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Eutanatuj się! Kremuj się!

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Czy szukałeś już chuja do dupy? Brandzler

  2

  2
  Odpowiedz
 9. Jesteś przegrywem totalnym dla mnie

  1

  6
  Odpowiedz
 10. Jesteś chamem pozbawionym ogłady i kultury.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Jak zrobisz dobrej jakości MaSe pod moim czujnym nadzorem , to znaczy trenera Bogdana , to i dziewczynę znajdziesz .
  Bogdan ” The Trener „

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Hej spoko, szukaj wdowy. Niestety bedzie z przychówkiem ale taka ładnego nie szuka tylko takiego spokojnego co narawi graty w domu, raz na tydzień pukanie i do jej dzieci nie bedzie sie czepiał z renta po ojcu. Powodzenia

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Źle mi życzysz jak taki target mam celować.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. W zasadzie jedyne jakieś rozsądne rozwiązanie, ale niekoniecznie dobre 😉

    0

    0
    Odpowiedz
 13. Tak trzymaj. Już wygrałeś.

  0

  0
  Odpowiedz