No to jeszcze ja o patolni blokowej

Jest sporo chujni z bloków więc moja się podłączy. Co prawda admin ostatnio śpi ale chociaż w poczekalni będę może. Jest zjeb kolorowy maminsynkowy w mojej klatce lat 40, mieszka z matką. Koleś gdzieś tam pracuje za granicą przyjeżdża albo co weekend albo na urlop. Kolegów nie ma (może to i dobrze), baby już nie ma (2 rozwody czy jakoś tak), więc tylko mamunia pozostała. Ale chuj tam nie w tym problem. Problem jest taki że są alkoholikami, co przyjedzie to libacja, chlanie i kłótnie. Leżysz i całą noc (nie to nie przenośnia, oni śpią w dzień) słuchasz ich kłótni i przekleństw, trzaskania wszystkim. Byłem, prosiłem, zwracałem uwagę, ale pijackie mózgi nic nie przyjmują. Niby przepraszają ale efektu zero. Ileż to ja się przez lata przez te chujowiny nadenerwowałem, ile nocy nie przespałem. Innym też przeszkadza ale obsrani boją się uwagę zwrócić, bo synek choć nieduży to trochę przejawia takie agresywne zachowania. Mniejsza. Doprowadzili mnie do takiego stanu, że postanowiłem stąd wypierdalać, sprzedałem to mieszkanie w pizdu, stwierdziłem, że wolę wynajmować niż płacić kredyt za takie gówno jebane. Sęk w tym że wyprowadzka z różnych względów dopiero za kilka miesięcy, tak umowę podpisaliśmy z kupującymi. No i wczoraj kurwa nagle po latach ktoś się wkurwił i zadzwonił na policję. Czemu sam tego nie robiłem wcześniej – zapytacie. Nie wiem, nie chciałem jakiejś kosy, poza tym najkrócej ze wszytkich tu mieszkałem, więc myślałem ciągle sobie, że bez sensu, starzy lokatorzy nie dzwonią a ja świeżak będę wydzwaniał? Przyjechała policyja no i coś tam pogadali, słyszałem jak zjeb na nich darł mordę, śmiać mi się chciało, kiedyś to by go za takie darcie mordy do władzy wywieźli pod miasto i po piętach pałami najebali. Nie wiem czy dostał mandat czy upomnienie, w każdym razie pojechali, a chuja zdziałali, bo jak głośno było tak pozostało, a osoba która dzwoniła drugi raz już nie dzwoniła. No i dzisiaj rano schodzę a tu ten pijus i do mnie z ryjem, że jestem chuj, na sąsiadów donoszę, policję nasyłam, że kabel i że on mi dopiero teraz pokaże co to głośno. Ja jebie lata słuchania jego pierdolenia, lata „kurwa, spierdalaj, wypierdalaj, pierdol się” nieprzespanych nocy i zaciskania zębów. Sprzdaż mieszkania przez jebaną patologię i na koniec jeszcze mnie wyzywa od kabli i chujów, chociaż nawet to nie ja dzwoniłem. Powiedziałem typowi żeby się odpierdolił i że w takim razie teraz ja będę dzwonił za każdym razem. Kurwa koniec, dzwonię od dzisiaj nawet jakbym miał 5x w ciągu nocy dzownić że jest głośno. Ja pierdolę. Dodzy chujowicze, jak macie patologię koło siebie, to wiedzcie, że znam wasz ból. Takim ludziom to mandat powinine się od 1000 pln zaczynać.

46
2

Komentarze do "No to jeszcze ja o patolni blokowej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Konsolka. Pierwszy.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  3
  Odpowiedz
 4. POlska.. więcej 500 plus i innych zasiłków dla jebanej patologii…

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Polska to dziki kraj jak dżungla amazońska

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Nie porownuj kraju idiotow jakim jest polska ,,,do Amazonii.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Idź w masę ziom. Serio. Taki Pudzian zwiększył masę i nikt mu nie pierdoli że on kabel bo zaraz by zajebał w ryło alkusa. A tak serio to ja też zwiekszyłem masę i żaden patol m8 nie straszny. Poszedłem na kyokushin potem na krav maga i mam luz i pewnosc siebie.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Pudzian nie zwiększył masy. On schudł i zmizerniał.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Wszystkie te niby pseudo osilki to w rzeczywistosci krypto pedaly.Te miesnie i muskuly to dla zmylenia.Kicha stolcowa to 10 cm srednicy.

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Hej ,a nie możesz mu dać w zęby?

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Nagraj film jako dowód.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Nie mogłeś mu wjebać żeby był cicho ?

  1

  0
  Odpowiedz