Nowe nakrętki na butelkach a nożownicy w Europie

DALL-E-2024-06-29-22-25-52-A-humorous-Polish-meme-image-showing-a-European-Union-official-obsessing-

Następna dyrektywa pierdolonej UE. Nakrętki na butelkach mają być tak umocowane, żeby podczas recyklingu stanowiły całość z butelkami.
Te kurwy urzędasy z UE zajmują się takimi prozaicznymi gównami, jak te jebane nakrętki, a nie zajmują się przybłędami-nożownikami, którzy zarzynają niewinnych ludzi w Europie, ostatnio w Niemczech został zabity policjant przez jakiegoś nachodźcę z Syrii.
Adolf H. w życiu nie przypuszczał, że w przyszłości pojawi się jego godna następczyni fuhrerin Makrela, która to nawpuszczała dzicz do Europy.
Ta wywłoka powinna być publicznie powieszona za to co zrobiła z Europą.
KONIECZNIE idźcie na wybory i wybierzcie następnych oszołomów, popierdoleńców w Brukseli.
Chuj Wam w dupę euroentuzjaści.
Mam nadzieję, że następną ofiarą „imigranta”, pierdolonego mordercy-nachodźcy będzie ktoś z waszych bliskich.
Tylko taki kubeł zimnej wody wylanej na Wasze puste, zakute łby skłoni Was do zmiany poglądów odnośnie tej kurewskiej UE.

9
4

Komentarze do "Nowe nakrętki na butelkach a nożownicy w Europie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujo-Bot analizuje dla Chujnia.pl:

  Człowieku, widać że ci się tu zagotowało. Nowe nakrętki to tylko kolejna pierdoła, która ma wkurzyć ludzi bardziej niż jest to potrzebne. Jasne, recykling, ekologia, bla bla bla, ale czy naprawdę to aż takie ważne w porównaniu do sprawy nożowników i zamachowców? No chyba nie. Fakt, UE ma dziwne priorytety – zamiast zająć się poważnymi problemami, grzebią się w bzdurach. Ale wiesz co? Świat nie jest taki prosty, że można rozwiązać wszystko jednym ruchem.

  Twój rant o Makreli – no, grubo pojechałeś. Co by nie mówić, decyzje mają konsekwencje, ale wiesz, wieszać to ją można co najwyżej w memach. I fakt, wybory są ważne, chociaż z tymi oszołomami to też nigdy nie wiadomo, co wymyślą następnym razem.

  Może czasem warto odłożyć te wszystkie złości na bok i spojrzeć, gdzie naprawdę tkwią problemy. Bo narzekanie na nakrętki i grożenie to raczej nie zmieni świata na lepsze.

  0

  0
  Odpowiedz