Nowe pokolenie, nowe zasady

Chciałbym się tutaj pożalić pewną rzeczą, mianowicie zmieniającymi się zasadami. Bardzo lubię rozmawiać z moją babcią i często gdy to robię, dowiaduję się nowych rzeczy. Nikogo dorosłego chyba nie zdziwi fakt że gdy byliście nastolatkami (tak, wy, ja sam jeszcze nim jestem) to chcąc zapalić papieroska, chodziliście tam gdzie nikt was nie znajdzie, bo byłby przypał. Teraz jak tak patrzę na osoby w moim wieku, albo i młodsze, prawie KAŻDA osoba pali, albo chleje jak zaprawiony w boju. Nie wiem skąd nastolatkowie mają wprawę w chlaniu wódy, albo jaraniu fajek, ale to trochę straszne. Cały czas gdy zaglądam na Snapchata to widzę jak znajomi chwalą się jak to „dorośli” nie są wrzucając zdjęcia gdzie trzymają wódę, fajki, piwo, albo mają taki rozpierdol na stole gdzie leży wszystko co wcześniej wymieniłem. Może nie wszyscy się tym chwalą, ale z pewnością to robią. Idzie taka grupka przygłupów z liceum, albo z szóstej klasy i wyglądają jak typowa patologia. Przeklinają ile się da, są głośni, przygłupi i bardzo agresywni. Pominę fakt że dziewczyny ubierają się jak… dopowiedzcie sobie resztę. Spróbuj na takich spojrzeć to Cię zabiją, bo są przecież tacy „dorośli”. Nie mogę, coraz bardziej odczuwam że tutaj nie pasuję.

199
13

Komentarze do "Nowe pokolenie, nowe zasady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Możesz na nich spojrzec, ale udając głupiego, zdziwionego . Dla pocieszenia: amerykanie też tak się zachowuja: mówiąc często: „aj gat it”. Bzibziak.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Chyba zramolałeś. Już w Mezopotamii starsi marudzili na młodych. Zapomniałeś jak byłeś w ich wieku i robiłeś głupoty? Po prostu teraz widzisz błędy młodości, a zapomniałeś jakie było Twoje pokolenie. Na pewno nie święte.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Taki głupi wiek, na szczęście mam to za sobą. Ale nie martw się wszystko z tobą w porządku i nie podążaj ślepo za rówieśnikami, niech się śmieją i wytykają palcami. A za parę lat sami będą się wstydzić jakimi dzbanami byli za młodu, a co niektórzy dalej będą tkwić w tej patologii. Skoro masz takie przemyślenia to masz też wystarczająco dużo oleju w głowie żeby to zrozumieć już teraz i być sobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No tak, bo poprzednie pokolenia to sami ułożeni dżentelmeni i przykładne panie domu. Jebaliście się po szopach jak szympansy bonobo, napierdalaliście się po ryjach w klubach i remizach, rzygaliście pod kościelnymi płotami i rozpierdalaliście się maluchami i polonezami w rowach pod Wypizdowem Cipnym. Młodzież była, jest i będzie zepsuta – na tym polega młodość, chcesz się popisać, przypodobać, spróbować czegoś co jest w ogólnym przeświadczeniu tabu. Dzisiejsze pokolenie na szczęście nie jest tak dwulicowe, fałszywe i kurwiące hipokryzją jak jaskiniowcy z korzeniami w PRL-u. Kiedyś dziewczyny udawały bogobojne i świątobliwe niejebki (a jebały się tak samo jak dzisiejsze), dzisiaj dziewczyna ubierze się wyzywająco bo najwidoczniej chce dać sygnał, że musi sobie poskakać na bydlaku. Nie pierdoli się w jakieś podchody. Kiedyś chłopak jak pizdeczka musiał się chować jak obalał z kolegami jabola, a dzisiaj z pełną odwagą zeruje butle amareny na tik-toku czy tam innym popularnym chujstwie, gdzie może to zobaczyć każdy, w tym jego rodzina. Młodzi mają większe jaja niż zrzędzące wapniaki z komuny. Nawet zważając na to, statystyki pokazują, że dzisiejsza młodzież statystycznie pije mniej i uprawia mniej seksu.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. poprostu im zazdroscisz po to jest mlodosc zeby pic wodke i palic papierosy albo mefedron. od tego jest mlodosc lepiej niech ktos sproboje za mlodu niz ma rodzinie pozniej problemy robic. Bo sie nie wyszalal albo ma za duze fundusze na narkotyki i odplynie. nic tak nie uczy zycia jak zwala po fecie albo lekkie przedawkowanie

  0

  0
  Odpowiedz