Nowi GŁOŚNI sąsiady

Nowi sąsiady, którzy zamieszkali pod nami w ogóle nie umieją rozmawiać!! Kiedy tylko się pojawią to drą rynek ile wlezie!!! Chamy przybyły że wsi i żyją wedle zasady wolność Tomku w swoim domku!! Była zwracana im uwaga, ale to nic nie daje. Uważają że nikt ich nie słyszy!!

19
10

Komentarze do "Nowi GŁOŚNI sąsiady"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ile razy można Wam pisać, co macie robić w takiej sytuacji. Przecież wyraźnie i jasno piszę. Ale podam Ci wskazówki co masz z tym fantem zrobić.
  Wal chuja – z jękiem, chodzeniem i trzeszczeniem łóżka oraz uderzaniem nim o rury centralnego ogrzewania. Wkładaj chuja między żeberka w kaloryferze i piłuj. Puszczaj pornole na kolumnach (polecam kategorię screaming). Ruchaj dmuchane lale i spankadoo. Chlej jabole i bekaj głośno przy rurach c.o. Kiedyś sąsiedzi mieli mnie za nic, obgadywali mnie, przystawiali boomboxa do podłogi (ich podłogi – mojego sufitu) i puszczali disco polo, pukali do moim drzwi i uciekali oraz traktowali moją skrzynkę na listy jako śmietnik. Teraz muszą bardzo uważać, by mnie nie urazić, bo mam bardzo długie plateu i mogę jęczeć nie godzinami, a całymi dniami.
  Zatem nie czekaj – do dzieła!

  10

  0
  Odpowiedz
 3. A co sie bedziesz pierdolil? Zrob tak jak sasiad z kilku chujni ponizej, zbuduj urzadzenie ktore po Twoim wyjsciu do pracy wydaje glosny pisk, jak bagiety przyjada wylaczaj pisk

  4

  1
  Odpowiedz
 4. Kolego też jestem ze wsi (i jak najszybciej chcę na nią wrócić), ale nie drę ryja i nie wycieram butów o krawędź schodów, nie napierdalam muzą, a dzieciaki napominam, żeby nie skakały i nie grały w piłkę w domu, także nie generalizuj. Większy syf robią zajebisci miastowi, plus ich ulubiona czynność – wystawienie śmieci na jebany próg, i parkowanie 2 aut na 3ch miejscach, bo on kurwa tu „mieszka dłużej”.

  3

  2
  Odpowiedz
 5. Nagraj ich jak drą japę o jakiś prywatnych, wstydliwych sprawach. Wrzuć na youtube. Podeślij im linka.

  2

  0
  Odpowiedz