Numerki w kolejce

Czyli to, czego w bankach, przynajmniej w tym, w którym byłem, brakuje. Godzina 16:00, stoję w kolejce do jednej z dwóch dostępnych sal. Nie mogłem pójść, kurwa, do innego oddziału, sprawa dotyczyła konkretnych ludzi, u których zakładałem biznes. Następnego dnia miałem wyjazd i zero czasu na cokolwiek, więc chciałem szybko i bezboleśnie załatwić. Także stoję w kolejce. Stoję, czasem smsa komuś wyślę, sprawdzam sobie dokument do złożenia, w książkę zerkam. No i obok mnie są dwie panie, siedzą na kanapie, a obok dwóch pań siedzi rodzinka: łysy gruby koleś w dresie, żona, synuś. Panie siedzą cicho, czekają równie długo jak ja. Rodzinka – nie wiem, bo to tatuś, to mamusia ciągle gdzieś wyłazi. Ojciec: sypie kurwami przy synusiu, dzieli się swoimi „poglądami” z resztą korytarza. Matka: robi zajebistą awanturę jakieś pracownicy, która opuszcza jedną salkę. I ojciec, i matka drą się na prawie cały korytarz, wygrażają personelowi. A ja stoję. Cicho, czasem z kimś pogadam, jak zechce. Jajka znoszę, gotuje się we mnie, ale mimo to kultura jakaś jest, nie drę ryja na nikogo. Przywykłem do czasu oczekiwania tutaj, w tym oddziale. Kwit złożyć musiałem koniecznie TEGO dnia, w TYM oddziale, bo inaczej po terminie i kaplica. Nie, wcześniej nie mogłem nic zrobić, kwit dostałem w tym samym dniu, kurwa. W końcu pracownica mnie grzecznie zaprasza, a państwo, którzy siedzieli przy sąsiedniej salce, też wchodzą i jadą po mnie, jak śmiałem się w ogóle wepchać do kolejki, chociaż oni jasno wskazywali, że idą do tamtej sali. Ja wkurwiony, pracownica też z ciśnieniem podniesionym, załatwiamy sprawę szybko. Państwo jeszcze na odchodne mnie „częstują”. Dodam jeszcze, że gdy mnie poproszono, było dobrze po 17:00… Numerki by się przydały, a nie przyłazisz i pytasz „Kto jest ostatni?”…

56
63

Komentarze do "Numerki w kolejce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie dość,że wpierdalasz się bez kolejki ze swoim podłym ryjem,to jeszcze tu na chujnię.Brak kurwa kultury.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Śliczne opowiadanie 🙂 Urzekła mnie twoja historia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. JP2 GMD 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobre. Znam to. Wyobraź sobie, że w moim mieście w wydziale komunikacji czyli typowym urzędowym burdelu pełnym petentów gdzie każdy obywatel praktycznie coś załatwia (prawka, tablice rejestracyjne) był kiedyś automat z numerkami, ale go zlikwidowali, bo jak mi powiedział znajomek, który tam pracuje: „ludziom nie pasowało”. To ja już sam nie wiem co z tymi ludźmi. Musiałem tam ostatnio coś załatwić, to chyba trzy razy przychodzilem bo za każdym razem tak nasrane ludźmi, którzy tłoczą się przy drzwiach, przy biurkach, bo pokój ciasny, ale każdy pilnuje swojej kolejki. W przeciwieństwie do ciebie, miałem chociaż taki przywilej, że mogłem olać sprawę, pójść załatwić coś innego i wrócić później, ale wyobrażam sobie twój ból. A co do wieśniaków – nigdzie nie spotkasz tak wielu wieśniaków jak w urzędach wśród petentów, no bo w końcu każdy obywatel musi załatwiać te same sprawy. W urzędach każdy jest równy, nieważne czy chłopek ze wsi czy Mesiu dlatego kontrast jest zawsze tak widoczny i ma się wrażenie, że urzędy to jakieś przeklęte miejsca.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jakiś gruby, spocony pedał.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zamiast stać w kolejce pójdźże na kebab do budki Habibi. Zjedzże kebaba od Araba.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ta chujnia mi się podoba. :)) Jebać mentalnych dresów!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz kurwa problemy. Nadstaw lepiej dupska bo wór mam pełny a żadna mi nie chce dać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Po chuj zakładałeś konto w PKO BP?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. swoją wypowiedzią udowodniłeś, że jesteś z PIS-u…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mega nudna chujnia, myslałem ze na koniec cos sie wydarzy a tu nichuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Trzeba było grubemu chujowi przyjebać z chleba, a jego kurwie z liścia. Dałeś dupy, a teraz żalisz się tu, na Chujni, pierdoląc coś o jakichś numerkach.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. KOMUNO WRÓĆ~~Please

  0

  0
  Odpowiedz
 15. „pcha się do kolejki bez kolejki i jeszcze drze mordę, że nie dogotowane”

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zmień chujowy bank na inny i po stresie.

  0

  0
  Odpowiedz