O braku tolerancji i zerowym intelekcie niektórych…

Codziennie odwiedzam Grono, słucham radia, gram w gry, wychodzę na dwór i się uczę. Przez cały dzień muszę oglądać bandę idiotów, nietolerancyjnych ludzi i totalnych debili. Wchodzę na grono i oglądam zdjęcia i tu już padam. Piętnaście zdjęć tej samej osoby tylko „kolorki” i przyciemnienie się różni. Następne zdjęcia od lustra… no do cholery po coś ma się ten powalony wyzwalacz w aparacie! Potem te beznadziejne obrazki typu JP i HWDP. To już idiotyzm. Policjanci, których wy tak nie lubicie tylko sprawują swoją pracę, muszą zarobić na żonę i dziecko, a wy tacy mocni. Jak już coś, to rządu możecie nie lubić. Wychodzę do szkoły i co słyszę? BRUDAS, METAL! No i co, że mam długie włosy? Może mi się to podoba? Nie znaczy, że muszę być metalem. Sami się myjecie raz w tygodniu. Chujnia, prawda?

22
49

Komentarze do "O braku tolerancji i zerowym intelekcie niektórych…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja już chyba twój komentarz na demotywatorach czytałem…:)
  No debile wszędzie…też mnie wkurwia stereotyp długich włosów ja kurwa metalu nie lubię folku słucham:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zgadzam się. a co do zdjęć to mnie też wkurwiają tępe szmaty, które nie wiedzą co to samowyzwalacz… albo te zdjęcia z pozycji robienia gały… tępe kurwy

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Debile i tyle. Nie ma się co martwić takimi pędrakami. Nie zniżaj się do ich poziomu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak zwane przyjeby Cię otaczają. Myśl jak myślisz teraz, dasz radę, gówno zawsze opada na dół, a wygląda na to, że Twoje otoczenie taką wielką kupą jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie przejmuj !Lubię facetów z długimi włosami.Żeby tak więcej ich tylko bylo. ;P

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Popieram z jednym wyjątkiem – policja.
  O ile byliby to normalni ludzie wykonywujący swoją pracę nie byłoby z nimi żadnego problemu. Najczęściej jest to jednak tzw syndrom Chucka Norrisa, ktoś jest bity, wyśmiewany całe życie w szkole i na podwórku to postanawia zostać policjantem żeby się dowartościować. Przez to obserwujemy patologiczne zachowania funkcjonariuszy nadużywających swoich praw a często nie mających pojęcia o tym co się dzieje dokoła.

  1

  0
  Odpowiedz