Obuwnicza chujnia

Witajcie chujanie. Może niezbyt istotna chujnia, ale do szału doprowadza mnie, że nie mogę kupić żadnych porządnych butów w moim rozmiarze (41). Tylko te chujowe buty są akurat w rozmiarze, który mnie interesuje a ładne oczywiście kończą się przeważnie na 38. Śrut.

41
58

Komentarze do "Obuwnicza chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Może zainwestuj w OBCINACZ NO PAZNOKCI ? lub solidny sekator 🙂 Oczywiście żart 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Krzysiek Bęgowski vulgo Grodzki to ty?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. kup sandały z koziej pały

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ale masz kopyto!!!!!!!!!!! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 7. o kurwa jaka łapa 41 omg

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja bym się w takich okolicznościach pochlastał.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Niestety, droga Chujowiczko, albo pogódź się z losem albo wybierz się po zakupy tam, gdzie kobiety mają większe stopy. Ewentualnie mogę polecić sklepy z akwalungami – o, tam to na pewno mają płetwy!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Stopy prawdziwe giganty!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zwieksz masę buta

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10 Autorze lub Autorko tego komentarza wiedz, że on mnie rozjebał. Kurwa jak jest komicznie teraz. 🙂 hehe

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Noś buty jak wilk i zajec nu pagadi! Też miał wielkie giry!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Kupuj męskie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kup gumowe botki dla surferów.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem jak ja,to wtedy najlepsi szewcy sami przychodziliby do ciebie,by móc uszyć ci buty,ewentualnie stać by cię było na najlepsze i najdroższe buty od znanych projektantów,dla których zaszczytem byłoby szyć tobie buty.Niestety jesteś tylko śmierdzącym robolem,którego jedyną opcją jest kupowanie butów w z ropy naftowej w chińskich marketach.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Uuu. Masz stopy jak Umma Thurman wypas! Ciesz się, że nie masz 36. Gratuluję i pozdrawiam @4 debil.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. To sobie ZAMÓW ! Idź do szewca (prawdziwego) podaj mu swoje wymagania i kurwa zamów sobie buty ! Jak cię nie stać to kup sobie w biedronce, wypchaj wyborczą i nie pitol nam tutaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Koleżanko droga, kupuj buty za granicą. Bez łaski, kurwa i tego polaczkowatego pierdolenia i uśmieszków. czasem nawet taniej niż w pl. Komentarze po prostu zignoruj. To kraj idiotów, których niestety już coraz więcej. Ja robię tak od lat i nie muszę czytać takich zjebów ani oglądać tych głupich mord. Pozdrawiam

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Co zrobić, że jesteś ponad średnią. Kapitalizm jest i produkuje się/sprowadza buty dla większości. Twoi starzy obalali komunizm to im podziękuj hehe

  0

  0
  Odpowiedz
 21. dlaczego wy polaczki tak bez przerwy napierdalacie jeden na drugiego? zrzygać się można już ostatnio na tej chujni… ludzie co z wami się dzieje??

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @18 „Komentarze po prostu zignoruj.” Masz całkowitą rację. Poczytałem sobie komentarze pod tą chujnią i ich poziom to dno i metr mułu. Mam znajomą, która ma stopy rozmiaru 42. I w niczym nie zmienia to ani faktu, że jest bardzo ładną dziewczyną, ani tym bardziej tego, jaka jest. Trzeba być skończonym debilem, jak np. ten spod nr 7, żeby pisać takie komentarze. Ja bym się pochlastał, gdybym miał sposób rozumowania takiego przygłupa jak on.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @21 Bardzo się cieszę że mój komentarz okazał się godny twojej uwagi, pomimo twojego znacznie zaawansowanego autyzmu, który zasłonił ci ironię w nim zawartą, gdyż poruszany przez autora, czy też co bardziej prawdopodobne autorkę problem, u normalnie funkcjonującego człowieka na liście spraw ważnych jest pomiędzy plackiem ananasowym, a krostą na dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @22 No i właśnie przez takich polaczków zjebów w tym kraju jest i będzie burdel. Będzie się jeden z drugim kłócił do upadłego, wyzywał, autyzm zarzucał i cuda na kiju a sprawy ważne dla kogoś olewał i lekceważył – bo żeby pomóc to pajacowi w ogóle się we łbie nie mieści – więc zamiast lepszego życia mamy takie jałowe dyskusje… A raczej macie… papa..

  0

  0
  Odpowiedz