Oby to była klima

Jechałem do pracy. Dojeżdżałem do czerwonego, ja hamuje auto jedzie, dup! Cebulowóz stuknięty brudny jak ziemniaki na pokładzie i chyba nic mu nie jest ale okup opłaciłem na miejscu żeby smrodu nie zostawić i jakoś zrekompensować udział w zdarzeniu wąsatej gębie. Za to mój obrotowiec jak po dachowaniu przodem: maska w trójkąt, pas w rozsypce, reflektory pozrywane chłodnica cała ale coś się leje z niego ciężko powiedzieć co bo mechanicznie sprawny pojemniki z płynami w normie także nie wiem, trochę kilometrów już cichaczem zrobiłem coś by się działo, ale i tak lipa bo jak trzeba się przeprowadzić to ostatnie co jest potrzebne to takie wydatki. Zaparkowałem tam gdzie zawsze, od 30lat 10-12 miejsc równoległych, wręcz tradycja ustawia tam auta sąsiedztwa. Nie kurwa, teraz jest zakaz zatrzymywania i postoju bo droga pożarowa, jak MPO zbiera śmieci śmieciara rozjeżdża przechodniów i tak jadąc pod prąd aut przybywa, miejsca parkingowe jednak się likwiduje bo jebać ludzi. Nikt tu nigdy biletu nie dostał pomimo tej zmiany, chyba że masz trójkątną maskę… trochę ją udomowiłem przecież na tę okazję, tak że auto prezentowało się całkiem sprawnie ale ktoś musiał sprawdzić czy da się mnie okraść z akumulatora, chuj jeden, no i jednak się doczepili. Kasa leci wartkim strumieniem a jeszcze nawet u mechanika nie byłem, maska, cały przód, lakiernik, tarcze klocki przewody, coś co się leje i na bank jakaś niespodzianka dojdzie. Żeby chociaż nie padało ale leje tak bardzo że doliczę randkę z rudą szmatą i zamiast do nowego mieszkania wprowadzę się na stałe do auta.

15
21

Komentarze do "Oby to była klima"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zezłomuj albo sprzedaj handlarzowi (on to doprowadzi do stanu używalnego, jeszcze licznik cofnie i sprzeda po cenie rynkowej) i kup sobie lanosa 1.6 w gazie. Polecam.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Na takie przypadki polecam pewien skuteczny dodatek do auta. Tradycyjnie już, mam na myśli taki zegarek z takim niebieskim podświetleniem. Ten taki zegarek poinformuje Cię głosowo z wyprzedzeniem czasowym, że należy zacząć hamować. Gdyby jednak ten manewr się nie udał, to wbudowany moduł odtwarzacza mp3 oznajmi miłym kobiecym głosem: „Hahaha, ale przykurwił!”. Najważniejsze jest to, że wmontowanie takiego zegarka z takim podświetleniem do samochodu może wykonać byle tereszczuk pospolity albo inny chmyś. Przynajmniej tak im się wydaje, bo obaj dopiero co nauczyli się lutować.
  Pozdrawiam wszystkich kretynów którzy sądzą, że jedyny słuszny kolor podświetlenia to kolor niebieski oraz wszystkich pedałów, którzy mają taki sam stosunek do koloru różowego (pisząc „stosunek” nie chodzi bynajmniej o to, że mają go w dupie).

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Daje łapkę tylko za poprawienie mi humoru 😀

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Kurwa, podziwiam,że takie pierdoły chce ci się pisać!

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Zapierdala młody gniewny, hamuje na ostatnią chwilę i ma co chciał. A teraz ból dupy, że auto rozbite i kasy nie ma. Dobrze Ci tak, ciulu, może nauczysz się jeździć ostrożniej. Szkoda, że na mnie nie trafiłeś, bo jeszcze byś miał mandat z pięć stówek za spowodowanie kolizji drogowej, a ryski na zderzaku bym sobie z Twojego OC spolerował w najdroższym ASO ever, jakie bym tylko znalazł. Pamiętaj, młody Kubico, że lepiej stracić sekundę z życia, niż życie w sekundę.

  9

  5
  Odpowiedz
  1. Bardziej mi chodziło o to że ludzie jak już widzą że ktoś leży to jeszcze podbiegną go kopnąć, nigdy nie byłem dobry w pisaniu ale jest! Cebulak jak na zawołanie 😀 gratuluje wąsów pozdrawiam Twojego passata b5 1.9tdi montuję sportowe tarcze, zaciski, klocki, jak mi kiedyś taki Janusz wjedzie to będę go tyrał jak szmatę jak napisałeś… Nie, nie będę bo nie jestem chujem.

   1

   2
   Odpowiedz
  2. Hahah od kiedy za wjechanie w tył ma się mandat 500 zł i to ty decydujesz o wysokości mandatu? Brawo jełopie,to żeś się popisał 😀

   0

   2
   Odpowiedz
   1. Spowodowanie kolizji drogowej, art. 86 Kodeksu Wykroczeń, mandat w kwocie do 500 PLN. Dokształć się.

    2

    0
    Odpowiedz
 5. A wiecie, że Mesio teraz siedzi na wkurwiamnie? 😀

  5

  0
  Odpowiedz