Od pierwszego

Znam ją już kilka lat, poznałem ją jak była z jednym znajomym, potem rozstanie i znowu związek, tym razem z moim bliskim przyjacielem. Po kilku miesiącach rozstanie. Ja nic do niej nigdy… ona do mnie też, ale spotkaliśmy się w ostatnio na weselu wspólnego znajomego. Po kilku godzinach ona lekko piana, ja również, tańczyliśmy, objęcia, pocałunek. Rozmowa niedopieszczonych ludzi: dawno nikt Cie nie pocałował? Ja dawno nikogo nie pocałowałem. Poszliśmy do niej ze wspólnym postanowieniem: to nie ma być seks, to było by za dużo, po prostu zaśniemy razem blisko siebie. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli i było wszystko to co miało i nie miało być. Chujania jest w tym, że nie jestem w stanie potraktować tego tak lekko jakbym chciał, wpadłem w jakąś aberrację sercowo-umysłową, a właściwie to jej pocałunki wywołały jakieś oddzielenie się mózgu od materii, przenosząc mnie w jakiś dawno zapomniany metastabilny stan, a nie taka była umowa.

60
77

Komentarze do "Od pierwszego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pizda jesteś i tyle

  0

  0
  Odpowiedz
 3. to będziesz miał dupę po wszystkich znajomych , chujnia , nie ma co:)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kup kompresor do penisa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To wszystko przez to że godzinę wcześniej miała w buzi chuja twojego kolegi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Oż, kurwa, wzruszające wyznanie. Tak jak w tytule – lepiej postaraj się, żeby ci starczyło do pierwszego. Prędko – trzy stówy do łapy i zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Człowieku zakutasiłeś sobie i tyle!
  A jak masz jakieś skrupuły to możesz oskarżyć swoją niedojebaną przyjaciółke
  do której chciałeś się tylko przytulić o gwałt.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie bądź pizda. Naprawdę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nie no wszystko fajnie tylko później będziesz miał dziewczynę, którą miało dwóch Twoich znajomych, a Ty jako trzeci 🙂 zastanów się czy warto, bo może to z dziewczyną coś nie tak? „Z jednym kolegą nie wyszło, z drugim też nie to może z trzecim wyjdzie” i tak to później będziecie mogli sie wymieniać informacjami jaka jest w łóżku 🙂 warto?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zmniejsz masę.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zwiększ mase

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dasz radę Ziom. Idź w masę!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. to trzeba było baranie spisać umowę -teraz mógłbyś wystąpić o odszkodowanie:))

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Poczytaj tutaj o pindach, szczegolnie tych po intensywnym obiegu jak rozwalaja zycie facetom to ci sie odrazu stan odmieni. Znajdz sobie inna kobiete, bez wysokiego przebiegiu. Sa takie a jak nie mozesz to wal konia. Taniej, zdrowiej i wygodniej.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Tego kwiatu jest pół światu!! Nie warto, naprawdę. Po co psuć relacje ze znajomymi dla dziewczyny. Znajdziesz inna, lepsza. A to uczucie tylko dlatego, jak sam napisałeś, dawno nikogo nie calowales. Zastanów się czy fajnie zbierać resztki po przyjacielu i znajomym. Przeszłości się nie pozbędzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Masy nie oszukasz, zwiększ masę!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Pobądź z nią ze 2-3 miechy i grzmoć ją na potęgę co najmniej 2 razy dziennie. Po owych 2-3 miesiącach zakochanie Ci albo przejdzie albo bardzo znacznie zmaleje jego siła. No i pogrzmocisz sobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. koledze wspolczuje, bo pewnie ma mętlik w glowie a to jest chujowe….ale ludzie!!! mega!! uwielbiam wasze komentarze..zawsze sie smieje jak glupia do monitora..j’adore!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Naucz się pisać.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Cipka jesteś. Po co o tym piszesz w necie?. Daje to korzystaj aż Ci się znudzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. No ale o co chodzi? Napisales to na chujnie zeby sie pochwalic?

  0

  0
  Odpowiedz