Oddawać dobranockę!

Witam. Włączam sobie TVP żeby obejrzeć swoje ulubione „Smerfy” a tu co widzę? Agata Młynarska i jej goście, czyli pseudo-celebryci z polskiego „szamba-biznesu” pierdolą jakieś farmazony. Co to jest do chuja walca ja się pytam? co z misyjnością telewizji publicznej? Od pewnego czasu dobranocka była systematycznie skracana a jej miejsce zastępowały reklamy, aż do całkowitego zdjęcia jej z anteny, oprócz emisji weekendowych. Mało tego życzą sobie płacić słono za abonament, który już niedługo ma być zastąpiony tzw. „opłatą audiowizualną” którą zapłacą wszyscy obywatele, niezależnie czy posiadają odbiornik, czy też nie. Wtedy telewizor i radio wypierdolę przez okno a niech mi jebną komornika to pozwię państwo polskie do sądu, że muszę płacić za to czego nie posiadam. Jak to nie pomoże to sprawa znajdzie swój finał przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Nie odpuszczę złodziejom, którzy okradają swoich obywateli. Dziękuję za uwagę.

103
55

Komentarze do "Oddawać dobranockę!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To w takim razie komputer, a nawet komórkę też będziesz musiał wyjebać razem z tym telewizorem, żeby w Strasburgu coś ugrać, bo to też są urządzenia multimedialne, zdolne do odbioru rtv.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Oglądasz dobranocki i płacisz abonament rtv? Ja pierdolę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa mać, jestem z tobą! Też tak zrobię wpizdu! wywale te pudło z chukiem i będe czekał na wezwania do sądu i tak huja leci w tej telewizji więc mała strata a z chęcią się ponaciągam z tymi złodziejami.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Że baba potrafi rozpierdolić kasę to prawda, mam w rodzinie taką zakupoholiczkę co nie zauważa u siebie problemu. Ale są też faceci co to zarobi ledwo 2 tys. na miesiąc i pierdoli wszystko, nie obchodzi go czy to wystarcza czy nie. Przyjdzie z pracy o 15 i pierdoli resztę przed telewizorem. A ty się męcz i gotuj kurwa ziemniaki pod 100 postaciami, i coś z niczego żeby napchać jego brzuszysko. Nie wiadomo na czym tak naprawdę polega chujnia tej rodziny. Znam i taki przypadek, że facet co zarobił, to było na jego potrzeby (fajki i wóda z piwem) a to kobieta musiała się zatroszczyć o opłacenie rachunków, jedzenie i ubranie 3 dzieci. Chujnia -chyba nie zaprzeczycie. Facecik kurwa wieczny kawaler i matka polka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do @4/5 Pojebało Cię?!? Czy ten tekst miał być odrębną chujnią? Zainwestuj w kurs czytania ze zrozumieniem. Dobranocka.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A teraz, Drogie Dzieci, pocałujcie Misia w dupę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. nie ma i nie bedzie bo ty tak chcesz. ja chce codziennie o 19.00 balet mongolski i gowno mam

  0

  0
  Odpowiedz