Odkurzacz

Kurwa kupuje odkurzacz, jest używany, ale chuj tam z pewnych rąk. Podłączam pod kontakt, najpierw wypierdala mi wszystkie korki, potem buczy jak traktor. Myślę sobie coś tu kurwa jest nie tak, rozkręcam go patrze a tu worek jest napełniony. No to już myślę sobie masz usterkę, wymieniam go na nowy. Nadal nie zbiera śmieci. Wkurwiłem się rozkręcam silnik, żeby go naoliwić, ale nie potrafiłem go ni chuja złożyć. Poszedłem z nim do kumpa, jebnąłem go w przedpokoju i zażądałem zwrotu kasy. Powiedział mi żebym się pierdolił, bo kasę już zainwestował. Kurwa teraz pozostaje mi jedynie kupić odkurzacz marki paszczak. Chujnia i śrut.

62
104

Komentarze do "Odkurzacz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. głupiś to cierp

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Zainwestował….hehe .. o kurwa .. to ile tego było? 100tyś?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybyś zarabiał 17 tysi na sekundę tak jak ja…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ja pierdolę, ale żal… jak można kupić używany odkurzacz? papier toaletowy też kupujesz używany?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Hahahaha, kuhwa. Zjebało Cię? Zanim kupisz coś używanego sprawdź czy działa.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Gdybyś zarabiał 1 milion euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA, to wiedziałbyś, że tylko patałachy kupują używane rzeczy. Przykładowo, czy kupiłbyś patałachu używanego kondoma? Oczywiście, że nie. Tak samo z każdą inną rzeczą. Ma być nowa. Za kobietę pewnie też sobie wziąłeś prostytutkę, bo lubisz używane? Za to JA, mam zawsze najlepsze towary w mieście, gdy widzą silnik V12 691 KM, to każda jest już praktycznie moja, a jak jakaś inteligentniejsza to pokazuje jej moje dyplomy z University of Princeton. A ty czym patałachu możesz zaimponować? Używaną Skodą z instalacją LPG, kupioną po znajomym Januszu, który woził w niej kartofle na siedzeniach i swoją rozpasioną żonę z tłustym dupskiem, której nawet nie tknęliby moi pracownicy z mojego rozkazu, a jej sadło pociło się na te używane siedzenia, które tak przecież kochasz?
  A może dyplomem Wyższej Szkoły Zarządzania Polem Namiotowym i Administracją Wiadra z Mopem?
  Plebs nie nauczy się nigdy, że na tanie rzeczy ich po prostu nie stać. Lepiej kupić raz, drogo, a porządnie. Widziałeś może patałachu, aby kiedyś Lamborghini trzeba było naprawiać? Dlaczego się taki urodziłeś? Twój ojciec również był oszczędny oraz głupi i masz to zapisane w genach. Chciał oszczędzić na gumach i wyszedł kolejny patałach. Ale to nic nie szkodzi, po prostu złóż podanie do fabryki Coca-Coli w Tyliczu lub też do fabryki mojej męskiej prostytutki mesia, której płacę 17 tysi miesięcznie i daję pojeździć moim starym mesiem W212. I nie zapomnij przynieść w zębach trzech stów. Twoje życie odmieni się na lepsze. Kto wie, może nawet załapiesz się na darmowy okres korzystania z toalety jako prezent na święta? Pamiętam ostatnie święta. Pozwoliłem pracownikom zrobić sobie 5 minut przerwy, w czasie, której mogli skorzystać za darmo z ubikacji, a nawet napić się wody z kranu. Dodatkowo dostali po jajku. Stalowym prętem.
  Pozdrawiam, Jan Byczywąs, kierownik fabryki Coca-Coli, gdzie walimy konia do głównego zbiornika, a klienci myślą, że to aromatyczna wanilia, zbierana przez murzynów na Madagaskarze, gdzie praca wre, a norma produkcyjna wynosi 410,9012 %, gdzie 100% to średnia norma w roku produkcyjnym 2013.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. To po chuja kupujesz uzywany cieciu !

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Naoliw to se chuja jak będziesz go wsadzał swojej loszce, to może nie będzie tak darła japy

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ale masz kolegów lamusie. Tylko pogratulować.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Chuj z takim kumplem!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ojciec! Ssac?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No i to są te Twoje pewne ręce, tak? Swoją drogą wpierdoliłeś się do kumpla od tak na ostro? No to nie dziwota trochę że tak a nie inaczej zareagował. Mogłeś to na spokojnie załatwić.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Używany z pewnych rąk mówisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Moja loszka używa swoich słodkich ustek do ssania, a ciągnie lepiej niż nie jeden odkurzacz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tacy już jesteście plebejusze. Dymacie sie sami wzajemnie we wlasnym gnojowniku. My tylko wami kierujemy w jaki sposob macie sie dymac. Jednoczesnie jestescie naszym plebsem sluzebczym. Pozdrawiam. Mason

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Przyznaj się lepiej patałachu, że fiuta wsadzałeś w rure i się odkurzacz spierdolił…Mesio po wazektomi.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Silnika się nie oliwi patałachu.A tego kumpla to pierdolnij w dupę,bo to chuj nie kumpel.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 15 jak mozesz tak ponizać swoją dziewczyne chuju kutasa dajesz jej do ust pojebani jesteście oboje ty bo jej to dajesz i ona bo to ci robi jesteście obrzydliwi oboje zresztą wszystkie pary hetero są obrzydliwi kobiety zeby z takimi obleśnymi smoluchami chodzą z ustami jak brzegi nocnika a fuj!!

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Kumpel za ten bezczelny wałek zasługuje na wpierdol i to porządny.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. hehe śmiechłem 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 22. pisz uwerturę…

  0

  0
  Odpowiedz
 23. nowy odkurzacz – kosztuje grosze, więc po co kupować stary, ciekawe ile zapłaciłeś za niego… ?! Teraz zapłacisz podwójnie, tak to jest jak się oszczędza na samym sobie… ja bym za stary nikogo nie kasował, trzeba sumienia nie mieć…

  1

  0
  Odpowiedz
 24. rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Nie łam się ziom. Zawsze możesz sobie rure do dupy wkładać na pocieszenie. Przynajmniej będzie jakiś pożytek z zakupu odkurzacza.

  1

  0
  Odpowiedz
 26. „Poszedłem z nim do kumpla, jebnąłem go w przedpokoju” – jebnąłeś kolesia czy odkurzacz?

  2

  0
  Odpowiedz
 27. O kurwa, ale z ciebie dureń do kwadratu… To nie mogłeś sprawdzić tego odkurzacza gdzy go kupowałeś, u sprzedającego?

  0

  0
  Odpowiedz
 28. @25 jebłem ahahhahahahhahahah

  0

  0
  Odpowiedz