Odwieczny problem z brakiem pracowników

Witam wszystkich. Otóż mam odwieczny problem ze znalezieniem normalnych pracowników, wkurwia mnie to do tego stopnia że chyba zacznę zatrudniać ukraińców i rumunów, bo oni chyba nadają się o wiele bardziej do pracy, u nas wszyscy są po politologii i innych gównianych kierunkach a w głowie mają tak ciasno, że nie są w stanie zrozumieć najprostszych poleceń, wiadomo że dzisiaj studia np. zaocznie jest w stanie ukończyć każdy jeden debil który ma zero pojęcia o czymkolwiek, ale do kurwy nędzy żeby nie mieć pojęcia o rzeczach oczywistych to jest skandal, czy społeczeństwo jest aż tak tępe? Tutaj faktycznie nie ma ludzi na inne stanowiska niż zmywak w Anglii, rozumiem żebym płacił mało ale myślę że za pracę na miejscu 4000 zł netto na łape to do huja nie jest mało więc wymagam odrobiny wiedzy i zwyczajnej inteligencji a nie jebanego piwożłopa który w piątek już od ósmej rano myśli o tym że o 16 wypije sobie zimnego browaka, a wypłata najlepiej żeby rosła na drzewie, nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach można nie mieć pracy? albo zarabiać marne 2000 zł ? to trzeba być typowym nieudacznikiem z totalnym brakiem inteligencji, bo przecież inteligenty obrotny człowiek do tego nigdy nie dopuści, pracy w kraju jest pełno tylko mózgi nie te i trzeba wypierdalać do anglii na zmywak bo wszyscy poszli na politologie pedagogike i inne niepotrzebne nikomu gówna, do zawodówek nie było komu iść, wielce kurwa wykształcony naród baranów w którym za 10-20 lat nie będzie stolarza, elektryka, mechanika, budowlańca, dekarza, hydraulika i innych ważnych zawodów bo kurwa wszyscy poszli na politologie i bedą siedzieć i pierdolić jak jest źle a robić dalej nie będzie miał kto, chujnia i śrut wkurwiłem się niezmiernie mocno

70
94

Komentarze do "Odwieczny problem z brakiem pracowników"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech Pan Prezes poda adres mailowy lub link na stronę Pana firmy. Wyślę moje CV, jestem w trakcie szukania pracy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. hahaha To jest kurwa dopiero NIEUDACZNIK w kraju gdzie co 3-ci nie ma roboty nie moze znaleść pracownika . hahahaa ty tępaku żal mi Cię . pewnie masz dwie lewe ręce i chcesz sie wysługiwąc innymi

  1

  0
  Odpowiedz
 4. to czego te barany nie umieją zrobić? Daj jakieś namiary może bym się u Ciebie zatrudnił.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Lepiej powiedz jakie miasto i gdzie CV skladac.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopie, teraz milion komentarzy będzie od ludzi, którzy się będą wybielać w necie z myślą „a nóż widelec może ten ziomek mnie zatrudni”.
  Najlepiej zrobisz jak będziesz przyjmował osoby będące abstynentami, bo alkohol robi gówno z mózgów Polaków. Na wstępie rób ankietę: „oglądasz tvn?” Jeśli tak, do wyjebania. Pozdrawiam serdecznie, a od siebie powiem tylko tyle, że skoro jesteś pracodawcą, to może pomyśl o przyuczeniu osób z zerową wiedzą choćby nawet za darmo. Niestety edukacja wygląda jak wygląda, jestem w 4 technikum i mogę z całą pewnością stwierdzić że gówno umiem i mój ojciec po zawodówce to złota rączka. Żal mi jest obecnych zawodówek, bo przyjmują największą patologię zamiast osoby, które nie chcą mieć wyższego. Zamiast o studiach po technikum myślę o 2 letniej szkole coś w stylu zawodówka, a potem kursy.
  Gdyby więcej osób myślało tak jak kiedyś, to byłoby lepiej. Teraz liczy się tylko prestige i z dumą w głosie odpowiedź „idę na studia”. Ok, jak idziesz na medycynę czy jakieś ścisłe kierunki to jeszcze i tak fajnie (chociaż nie do końca), ale jak ktoś idzie na humanistyczne to ja kurwa czegoś tu nie rozumiem. Pozdrawiam!

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Kolejny łaskawy byznesmen…”ja ludzi zatrudniam”. Skoro nie chcą robić za dobrą kase, to znaczyz że albo jesteś strasznym chujem jebanym albo robota i firma gówniana. Osobiście nie daje wiary tej chujni i uważam ją za prowokację. Byznesmen po ośmiu klasach się znalazł.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Zmień pieluchę

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Chyba napisałeś to w ramach darmowej autoreklamy, żeby przyciągnąć całe stado politologów.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak jestes z wielkopolski to daj jakis namiar bo ja mam ten sam problem tyle ze nie moge trafic na normalnego pracodawce.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jaka branża, bo się chętnie zatrudnię.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. widać, że zazdrościsz tym po politologii, bo inaczej wiedziałbyś, że piszemy chuj. Na studyjach się tego nauczyłem, żałosnych, tfu! zaocznych:)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Prowo mięsiąca

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Uważam, że ten pomysł ze stroną firmową jest bardzo dobry. Dobrze by było jakbyś go tutaj wstawił.
  Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Najlepsze jest to że tępaki bez żadnego tytułu przed nazwiskiem zazdroszczą owego tytułu i co drugi odważniejszy bez niego mówi że każdy może zdobyć tytuł inż. albo mgr inż. ale co do czego idzie to oblewają na pierwszym semestrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Pisać nawet prawidłowo nie potrafisz i ty kogokolwiek zatrudniasz? Myślę, że płacisz 400 zł, dlatego nie ma pracowników.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. nie obrażaj Rumunów ani Ukraińców-tak samo mówiono o Polakach po otwarciu granic. Będzie jeszcze gorzej panie prezesie jak Ukraina wstapi do Uni 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Słaba prowokacja albo jesteś debilem. Szukasz pracowników umysłowych czy stolarzy dekarzy itp? Bo jak bierzesz gościa po politologii i mówisz do niego jak ma lemiesze od pługa wyklepać to nie dziwne że nie rozumie. A jak szukasz pracowników umysłowych to na chuj ci gościu po technikum. W każdym razie pierdolisz głupoty. A pierdolić o 4tys. netto to sobie możesz komuś kto w życiu pracy w PL nie szukał, bo tatuś mu dał w swojej firmie. Uświadomić cię dlaczego tylu Polaków spierdala do Anglii. Bo wy pierdoleni pracodawcy w Polskim zjebanym kapitaliźmie jestescie żydami. W Anglii pracująć legalnie mniej jak minimum nie zarobisz. W POlsce nie ma żadnego minimum bo taki żyd może zaproponować umowę zlecenie i elastyczny czas pracy. Pierdol sie z tymi twoimi 4tys. Już zamawiam bilet powrotny do POlski bo dawno nie pracowałem w młodym i dynamicznym zespole do 80 roku życia.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Ja tam wolę robotę u Byczywąsa, bo przynajmniej dają popić coli za pół ceny i nie jest nudno, bo taśma zapierdala. I kibel jest za darmo.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Do autora:
  Święta prawda.
  Jestem po Politechnice Warszawskiej, studiach dziennych na kierunku Elektrycznym i Specjalizacji EAZ.
  Pracuję w zawodzie zabezpieczeniowca już ponad 5 lat.
  Pensja 7200zł podstawy ale z nadgodzinam oscyluję w granicach 11000zł /miesiąc do ręki.
  Praca ciekawa i odpowiedzialna, niestety z powodu częstych delegacji w domu tylko bywam w weekendy zazwyczaj.
  Po 5 latach pracy mam już 2 własnościowe mieszkania kupione na wolnym rynku za gotówkę bez kredytu.
  Ale to nieważne,dobrą kasę i w Polsce można zarobić, ale nie po gównianych studiach,albo gdy się ma 2 lewe ręce.
  Wszystkie te politologie, czy studia managerskie dają jedynie pracę na kasie w mięsnym za 1200zł.
  Mgr inż. – Możesz Gówno Robić i Nieźle Żyć.
  Pozdrawiam.

  0

  2
  Odpowiedz
 21. Trzeba być naprawdę jakimś pojebem bez znajomości polskich realiów, aby twierdzić, że te 2k na rękę jest „marne” 😀 Tyle zarabia szeregowy w monie, czy posterunkowy w policji i ludzie walą tam drzwiami i oknami. Skoro w czasie pracodawców, który mamy obecnie nie potrafisz znaleźć sobie odpowiedniego pracownika bo jesteś tępym chujem, albo po prostu marnie płacisz za zakres obowiązków, który wymagasz i pracownik ma cię przy chuju. W obu przypadkach nadajesz się na smar do rakiet.

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Nie będzie takich pracowników,bo wszyscy wyjadą,woląc włatwiej zarobić i nie urzerać sie z biurokracją na każdym kroku i brakiem poszanowania przez innych. Jak robić np: zakupy gdy ekspedientka naburmuszona i zeby tylko jeden dzien to ok,bo może miec gorszy dzień przeciesz,ale tak codziennie?I dlatyego ludziom się pewnych rzeczy potem odechciewa.A może u Ciebie są jakieś ujemne cechy,która nie chcą pozwolić aby właśnie to u Ciebie pracować?zastanów się i nadtym,przyczyna napewno gdzieś jest,poytaj w śród znajomych,bo samoocena moze być niewystarczająca. Zapytaj co myśla o Tobie inni i jakim jesteś pracodawca,bo czasem danie większej kasy to nie wszystko.Nie twierdzę,ze tak musi być w tym przypadku,byś mnie źle nie zrozumiał.Próbuję tylko pomóc,trzeba spojrzeć prawdzie w oczy z jednej strony i drugiej,a nie tylko jednej obrażając się na innych itd. Tak czy inaczej życze powodzenia w znalezieniu pracowników i obu stronom dobrze się współpracowało.Poszanowanie obustronne musi być!

  0

  1
  Odpowiedz
 23. z jakiej branzy jestes? za 4 tysie netto i nie ma chetnych? nie uwierze.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Haha, @7 ci dobrze napisał.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. No to dużo płacisz.Zamiast mongołów po studiach zatrudnij ludzi z zawodowym lub podstawowym – dasz 2 tysie netto i będą zapierdalać 24/7. Mam podstawowe,zdobyłem trochę uprawnień,nauczyłem sie obsługi dużej linii produkcyjnej.Mam odpowiedzialność materialną i system trzyzmianowy.Szef mi ufa.Robię przy zamówieniach 7 dni tygodniowo i z nadgodzinami wyrabiałem 2900 netto.Zmęczony & zadowolony tyle powiem.Firma to mój dom i moje życie.Nie jestem szczurem żebym musiał do UK spierdalać i nie mam tytułu politologia czy inna spierdolina.Jestem robol & jestem z siebie dumny.Dawaj pracę takim jak ja i mnie podobnym.Pierdol inne nacje,nie wszyscy Polacy to tępe kutafony po byle jakich studiach /które niczego odnośnie pracy nie uczą/.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Za 4k to chetnie popracuje dla Ciebie. Potrafie zarobic na swoja wyplate. Pozdrawiam
  Szwagyer

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Teraz uswiadom sobie,ze gdyby nie Ci co zarabiaja marne grosze, to:
  Nie zrobilbys zakupow w sklepie, nie zatankowalbys paliwa, nie dostalbys zastrzyku w dupala przy chorobie, obserwowalbys otoczenie z nieskoszona trawa, ze smietnikami z ktorych kipi, nie poszedlbys do fast foodu, nie mialbys u kogo zamowic piwka w lokalu, nie mialby to Ci dostarczyc np pizzy… ech nie chce’mi sie dalej pisac, ale zycze Ci przede wszystkim szacunku do innych, comza tym idzie takze do samego siebie. Oceniasz sie patrzac w lustro?Daj sie poddac ocenie innych… pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 28. @27 czyli jakby nie było biedy to było by chujowo? Oto wyjaśnienie teorii spiskowej dziejów. Gdyby nie bieda to ceny większości usług by podrożały a niektóre znikły by całkowicie jak np. prostytucja. Dlatego bogatym ludziom zależy na tym żeby bieda istniała bo bieda stwarza mozliwości.

  0

  1
  Odpowiedz
 29. Witam
  ja również poproszę podanie miasta i adres na jaki przesłać cv.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Pierdolnęło cię w dekiel? Jak kurwa tak płacisz, to NIKT nie będzie dla ciebie pracował! Aby obecnie zostać w Polszcze i pracować, trzeba zarabiać minimum 7-8 koła na miech w zależności od kosztów dojazdu, aby nie trzeba było wyjeżdżać za granicę za godnym życiem i godziwą zapłatą za dobrą robotę.Uświadom sobie,że ludzie nie wyjeżdżają „na zmywak”. Takich na zmywak nikt za granicą już nie zatrudnia. Wyjeżdżają natomiast ci, którzy mają znajomość swojego fachu, znajomość języka i trochę oleju w głowie. A i mają dość spierdolonych polskich pracodawczyków, którzy robią wodę z mózgu swoim potencjalnym pracownikom, swoim aktualnym pracownikom, oraz robią gnój swoim byłym pracownikom. Już teraz nie ma i nie będzie stolarza, elektryka, mechanika, budowlańca, dekarza, hydraulika i innych ważnych zawodów bo kurwa trzeba było ich szanować jako ludzi, którzy mają prawo do własnego zdania, do jakiegoś przeziębienia (po którym od razu nich pozwalniałeś), i do godnego życia. A tak frajerstwo teraz użala się na brakiem pracowników, a wcześniej przypomnij sobie, co z ludźmi porobiłeś? Dobrze ci tak, bardzo dobrze. Teraz nawet gdy zaczniesz płacić po ludzku, to i tak nikt do ciebie już nie przyjdzie, bo już jest przyzwyczajony do „innego świata” za granicą. I znowu będziesz MUSIAŁ wykształcić sobie nowych pracowników, których znowu pozwalniasz z byle błahostek. To jest schemat działania barana pracodawcy w obecnej polandii. A potem trzeba pierdolić, że nie ma pracowników. Chciałeś się wysługiwać pijakami – nie dało rady. Chciałeś z nietechnicznych zrobić technicznych – nie dało rady. I BARDZO DOBRZE – teraz zamykaj interes i spierdalaj „na zmywak”. I tak w Polsce nikt nie będzie cię już szanował, bo i ty nikogo nie uszanowałeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. A ja kurwa nie mogę pracy znaleźć , bo to jest taki jebany kraj , że wymaga się nie wiadomo czego !!!

  0

  0
  Odpowiedz