Ogarniamy się z przekeństwami… (sic!)

Z czym Wy się ogarniacie dzieci? Od życia dostałem solidnie w kość. Solidnie do tego stopnia że większość z Was, którzy tu nieustannie stękacie obesr…. by się pod kolana. Co to ma do rzeczy? Wiele. Czytam tekst zdołowanej panienki… Co drugie słowo kurwa. No i? To ma zachęcić jakiegoś fajnego gościa? Chyba tylko skończony idiota zwiąże się z dziewczyną, która z byle powodu rzuca kurwami na lewo i prawo. A bo to dlatego że życie jest ciężkie… Jest, ale to nie powód żeby z ust robić kibel i to od dawna nie płukany. Na co dzień otaczają mnie młodzi ludzie. Jadę autobusem; „I wiesz kurwa, co ona na to?!”, „Jurek u mnie wczoraj był. O rany najebałam się jak smok!” itd. itd. Czasami zdarzają się wyjątki, jednak wiele z Was reprezentuje co najwyżej poziom dawnego furmana, a jednocześnie marzy się Wam poukładany świat. A bo jak poznam kogoś fajnego to przestanę, zmienię się. Gówno prawda, ale jak to Cię leczy żyj dalej w złudzeniach.

Buzia wielka.

51
71

Komentarze do "Ogarniamy się z przekeństwami… (sic!)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po pierwsze dublujesz temat bluzgów, po drugie „gówno prawda” to też niezbyt elokwentne. Ale po trzecie to się z Tobą zgadzam w 100%.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. co ty masz do furmanów. przyczep się do lekarzy nauczycieli policjantów bo furmani mają niejednokrotnie więcej kultury od nich.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja też sie zgadzam. Sam staram się nie przeklinać jako facet, ale jak kobieta jedzie z przekleństwami to coz, dla mnie odpada 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @2 – znasz ty jakiegoś furmana? Może masz na myśli taksówkarza? Mieszkam na wsi, ale furmana z furmanką to dawno nie widziałem. Jedynie sąsiad kupił sobie nowego Lexia ..w zasadzie nie ma wielkiej różnicy pomiędzy nim a furmanem. Szkoda tylko samochodu. Furman przynajmniej dba o konia, a ten chuj – kurwa w dupę zajebana jego mać – gazuje jak idiota. Przejście dla pieszych przy przedszkolu, parking przy sklepie, mniej niż 120 to chyba jeszcze nie jechał. Raz chujowi zwróciłem uwagę, to odpowiedział – A co ty mi kurwa możesz zrobić chuju jebany!? Ot wiejska elokwencja.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Po to jest ta strona żeby sobie poprzeklinać. To, że ktoś tu kurwuje nie znaczy, że mówi tak na codzień. Kiedyś opisalam moją chujnie i sobie po bluzga łam ale na codzień wulgaryzmów nie używam. A ewentualne wolę wyla ć z siebie tutaj. Więc nie rób z siebie starej ciotki i nie uogólniaj oburzając się czytanymi przekleństwami.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ty prezentujesz taki sam poziom jak ci ludzie o których piszesz i daruj sobie te pouczenia

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Cóż zrobić.. tyle lat równano do dołu, że społeczeństwo schamiało, ci którzy powinni zostać u siebie w stodołach na kresach czy na wschód od Wisły doznali awansu cywilizacyjnego i do tej pory są w szoku 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jak ludzie chcą niech sobie przelinają. W końcu nie ma w tym nic kurwa złego !

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co Ci przeszkadza, że ktoś rzuca kurwami. Ja rzucam. Nie dla szpanu i nie dlatego, że życie jest ciężkie. Rzucam, bo lubię. Jak trzeba to tego nie robię. I mimo uwag będę rzucać dalej. Bo jak napisałAm lubię. I ch** Ci do tego

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Słuchaj dziadziu.. To jest kurwa portal,kiedy gdy się wchodzi i pisze jakiś post to NAJCZĘŚCIEJ jest się już trochę wkurwionym. Po drugie wkurwienie się wzmaga w czasie pisania(bo sobie zaczynasz przypominać całą chujnię), i po trzecie do cholery jasnej to NIE JEST portal poprawnej polszczyzny i konkurs pisarski TYLKO kurwa portal chujnia.pl stworzony po to właśnie, żeby ktoś wyrzucił z siebie jakąś tam chujnię i żeby potem było mu lżej.A nie,że w czasie pisania będzie zastanawiał się „czekaj..ja chyba o jeden raz słowa KURWA użyłem za dużo”. NOSZ KURWA! Chuj Ci w czoło przemądrzały i przewrażliwiony frajerze! Wypierdalaj z tego forum, bo o takich jak Ty to możnaby kolejną chujnię napisać.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No i proszę. Sam się prposiłeś, o kogoś takiego jak 11@. Po prostu daj sobie spokuj, bo tu przeważnie spotykają się zwykłe debile”. Nie muszę chyba więcej dodawać. xdd

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @12 i chuje – prawdopodobnie zapomniałeś dodać 😀 Wracaj do garów! Pfff

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wyskocyłeś spod 11@ na 13@ i łamiesz sobie łepetynę. Nie, nie zapomniałem dodać. To zostawiam takim tępakom jak ty, a teaz won do garów!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. zjebane poloczki… w tym kraju nigdy dobrze nie będzie…Autorze, szkoda pyska otwierać…

  0

  0
  Odpowiedz