Ogłoszenie

Ogłaszam, że dziś wieczorem odbędzie się szorowanie basenu Prezesa przed jutrzejszym przyjęciem. Ponadto, należy przystrzyc trawnik, uprzątnąć i wyszorować grill, zgrabić wszelkie liście, wyczyścić meble ogrodowe oraz kibel w garażu. Potrzeba 4 roboli. Chętni zgłaszają się po zakończeniu szychty o godz. 18:05 pod bramą, skąd na pace Dodga RAM (wnętrze było dopiero odkurzane) odźwierny zabierze ich na posiadłość Prezesa. W nagrodę jak zawsze – możliwość pomocy Prezesowi, możliwość zobaczenia na własne oczy luksusowej posiadłości oraz szklaneczka whiskey – Johny Walker Blue Label.

24
10

Komentarze do "Ogłoszenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. oczywiście mistrzu, już się zbieram

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Z nieba mi spadliście, jestem autorką chujni „w dupie mi się poprzewracało”. Zgłaszam się jako chętna do usuwania grzyba i tamponów z odpływu w basenie Prezesa. Macie wolne miejsce?

  10

  0
  Odpowiedz
 4. Mam pytanie. Czy byłaby możliwość zamiast szklaneczki Walkera, żeby porozmawiać z Panem Prezesem przez 5 minut? Słyszałem, że w zeszłym miesiącu umożliwił coś takiego. Pracujemy tak jak zwykle – czyli około 4 godzin?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Rozmowa nie wchodzi w gre

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Taka szklaneczka, dwudziestka piątka, to wartość około 20 zł. To raczej duży nietakt, że chcesz kupić czas Prezesa korporacji za taką cenę. Dobrze, że tego nie słyszy. Natomiast ja zrobię ukłon w twoją stronę i zorganizuję takie spotkanie 5-minutowe, ale dla waszej czwórki zamiast waszego whisky. Razem będzie wam raźniej i może wymyślicie wspólnie nawet bardziej inteligentne pytania, więc to sama korzyść. A praca – tak, raczej zajmie 4 godziny. Gdyby się coś przeciągnęło, to możecie zostać na nocleg na pace samochodu. Na 6 rano zawiozę was do zakładu. Oszczędzacie w ten sposób czas na podróże do miejsca zamieszkania i pieniądze na bilety, a także media w domu.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. widziałem że Prezes wyrzuca końcówki cygar. Czy można to pozbierać i zabrać do domu?

  5

  0
  Odpowiedz
  1. My Polaczkowie! jesteśmy wyznaczoną grupą w tym celu i nic Ci do tego!

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Już odpowiadam. Ulubione cygaro Cohiba Prezesa waży około 11 gram. Nie wiem, co masz na myśli jako „końcówki”. Kapturki, które obcina się przed paleniem, czy niedopałek – po twojemu pet? Jakby nie było, oba te elementy to pełnowartościowy tytoń wysokiej jakości z Kuby. Możesz odkupić w cenie 10 g/150 zł. To taka sama cena, jaką Prezes płaci za cygara. Będziemy ważyć i liczyć pakiety 10 – gramowe. Mniejszych nie obsługujemy.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Dobra fucha po godzinach a Ty narzekasz jeszcze…

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Chuj twojemu prezesowi w dupe . Drewniany . Z drzazgami . Moge mu sie odlac do tego basenu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ty masz konsole zamiast mózgu

  0

  0
  Odpowiedz