Ogłoszenie

Witam. Jestem wkurwiony na obsranych frajerów za komputerami, przeglądających oferty pracy, i składanie im własnych propozycji. Dałem ogłoszenie, że zajmę się ogrodem, za nie duże pieniądze, tak, żeby sobie z nudów dorobić, i co dostaje, propozycje spędzania czasu-spacery i kawa, i że jakiś zboczeniec szuka miłej pani która będzie sprzątać jego mieszkanie w seksownej bieliźnie (pomijając fakt, że jestem mężczyzną i widnieje to w ogłoszeniu). Kurwa ich mać jebana, człowiek pisze, WYRAŹNIE czego szuka, i czego oczekuje, ale musi być ktoś mądrzejszy, i napisać swoje. Jebać ich w dupe, i pozdrawiam wszystkich normalnych, którzy traktują ogłoszenia poważnie.

47
43

Komentarze do "Ogłoszenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moja loszka nie musi dawać ogłoszeń. Sam podaję jej drąga do polerowania, i ona to z rozkoszą robi…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Chyba zbyt prosto jaki opierdole ogródek napisałeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To pracodawca określa warunki, a ty decydujesz czy je przyjmujesz czy nie, do mnie to nawet kominiarz musi przyjść w damskiej bieliźnie erotycznej, jak chce mi wypucować komin i najlepiej żeby był rodzaju żeńskiego, z cycami jak melony.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kup se fajną kieckę,walnij make-up.w ogóle wystylizuj się na Conchite W.i zasuwaj do roboty u tego faceta,aha i nie zapomnij o sexi bieliźnie.Bo on i czytał i pisał ze zrozumieniem,he,he,he!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Raz w dupę to nie pedał, a potem prosto do Palikota, czy PO zastanów się, czy nie jednak nie posprzątać tego pokoju.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz