Ogólnie

Witam. Chcę się wyżalić z racji dość ***wego życia. 22 lata na karku, żadnych związków, studia zawalone na drugim roku
(ciekawy kierunek techniczny) z powodu dwóch niezbyt trudnych przedmiotów, wracam od października.
Wcześniej nie zdałem w swoim liceum, ponieważ również czułem się wyrzutkiem, jak wcześniej na poprzednich szczeblach edukacji, został ślad na psychice. W dodatku pokłóciłem się z ostatnimi znajomymi, których nigdy nie miałem zbyt wielu i którzy zawsze traktowali mnie jakbym był upośledzony umysłowo, tylko dlatego że byłem skryty i nieśmiały. Wszystko im szczerze wypomniałem, udowodnili ile byli warci. Było wiele historii których nie chce przytaczać. W podstawówce i gimnazjum zamiast zając się czymś produktywnym, wolałem się nimi przejmować i przez to mam totalnie zrytą psychikę.
Z wyglądem u mnie nie najgorzej podobałem się zawsze ładnym dziewczynom, ale jakoś zawsze przy bliższym spotkaniu zniechęcałem je do siebie, „pomogli” mi w tym moi pseudoznajomi którzy wygadywali jaki to jestem popiepszony..
Zawsze sam, prawie żadnych znajomych, jeden lub dwóch dobrych kumpli którzy nie zawsze mają czas i tak, sam na swojej studniówce,
wszyscy widza we mnie nieroba i nieudacznika od 22 lat, stale się porównuję z innymi… generalnie ten stan jest mi już obojętny ale najbardziej mi żal straconych lat, chociaż może wszystko nadgonie jakoś jeszcze, póki co chujnia i śrut..

55
115

Komentarze do "Ogólnie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pomimo tego, że sama jestem w dużej mierze podobna do ciebie, to współczuję ci na tyle, że aż chciałabym się tobą zaopiekować i się zaprzyjaźnić. Pokazałabym ci świat psychodelików i opiatów i już nigdy nie czułbyś się samotny. Nie zostawiłabym cię, pomimo mojej fascynacji i miłości do Mesia. Nie łam się, kiedyś się spotkamy. Jak nie w tym życiu, to następnym. I ciągle powtarzaj: nie jestem ofiarą.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 1. Syndrom czekoladowych ust. Witam Drodzy Chujowicze. To mój pierwszy wpis na chujni, choć czytam od dawna. Moja chujnia jest ciężka i wstydliwa. Trudno mi się z tym otwierać, choć może trochę łatwiej w anonimowym internecie. Może trochę mi ulży. Od wielu lat cierpię na bardzo rzadkie i słabo poznane schorzenie – syndrom czekoladowych ust. Ponoć w Polsce zidentyfikowano tylko kilkanaście takich przypadków. Otóż jestem normalnym facetem, ale do momentu, gdy zobaczę fekalia. Wpadam wtedy w szał, tracę świadomość, nie do końca wiem, co robię. Podnosi mi się tętno, ciśnienie, pocę się, mam gorączkę. Muszę te fekalia wziąć do ust i połknąć ze smakiem. Nie ma na to lekarstwa, jest jednak rada od lekarza – nie patrzeć w stronę ekskrementów. Zwykle się sprawdza, lecz nie udało się dzisiaj. Jestem z kumplami na obozie, na polu namiotowym. Dziś w latrynie z dołkiem, do którego wpadały fekalia, gdy załatwiałem tę większą potrzebę, właśnie to się stało. No i był szał. Wziąłem łopatę i zacząłem przekopywać się przez ziemię, aby dostać się do dołu. Ocnkąłem się, obudzony przez zarządcę pola namiotowego cały zlany potem i męczony, gdy już było po wszystkim. Siedziałem w dołku z ustami pełnymi kału. To byłoby pół biedy. Ale ponoć osoba, która zawiadomiła o tym zarządcę pola namiotowego, zesrała się mi prosto do ust. Ponoć, gdy skończyła usłyszała odłgosy: „Szatanie, mój Panie przyjdź po mnie”. Moi koledzy to radykalni katolicy. Gdy koledzy powiadomieni o sytuacji, przyszli w okolicę latryny, po prostu usiedli. Milczeli i słuchali opowieści zarządcy pola namiotowego. Nie wiem, co z tego będzie dalej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie przejmuj się. Weź kredyt i zacznij zarabiać na NASDAQ. Ja tak zrobiłem i niedługo będę milionerem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Witaj w klubie stary

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Załóż restaurację typu kebab, a będziesz bogaty, a do tego, gdy przyjdą twoi dawni znajomi, czyli te kurwy, dodasz im specjalnego „sosu śmietankowego” do kebaba albo dodasz trochę „curry” w mięso. Uwierz mi, wszyscy śmieją się, że jestem właścicielem kebaba i pracuje z szefem kuchni Arabem, ale nikt nie wie, jakie niespodzianki dostaje w kebabie za dawne zbrodnie i ile ja zarabiam. / Stary kebab nie rdzewieje.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tusk, to ty?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ad 1) właśnie, powtarzaj: „jestem zwycięzcą” (i ew. „jestem hardkorem”)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Poznam dziewczynę z 1 komentarza 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 11. powtarzaj: jestem przegrany, nikt mnie nie lubi..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Co to za chujowiec od tego doktoratu? Pewnie matka sprzątaczka, tania siła robocza robol i od tego synusiowi matołkowi pchełce malutkiej się jebie we łbie i pisze o DOKTORATACH, bo chciałby ale nie może mały szczurek

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Masz jedną pierdoloną schizofrenię zaburzenia emocjonalne proszę puść to na antenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 nie wiesz na co idziesz kolego.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @13. No właśnie, też miałem to mówić, że kolega leci na grzyba w cipce i hiv

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ogólnie stwierdzam, że jesteś nieźle pierdolnięty Autorze. Może powinieneś mniej żałować straconych lat, a zacząć coś robić patałachu

  0

  0
  Odpowiedz
 17. nie przejmuj się.. Mam podobnie he he ; p właśnie skończyłam ogólniak i teraz wielka nie wiadoma.. jeszcze nw jaki kierunek studiów wybrać.. wgl już mam dość ostatnio leczyłam się po rozstaniu z chłopakiem., nienawidzę mojego charakt też jestem nieśmiała i wgl.

  0

  0
  Odpowiedz