Ogólnie chujnia

Dlaczego to życie jest takie pojebane??? Człowiek haruje jak wół całymi dniami, nikt Cię nie docenia, każdy ma cię w dupie. Studiuję dziennie chociaż i tak wiem, że i tak gówno będę w tym życiu miała. Nawet nie wiem czy ten kierunek jest kurwa dla mnie odpowiedni. Facet mnie wkurwia, kot mi umarł. Nie wiem czego chcę, wiem tylko, że życie jest chujowe i skoro już teraz tak jest to aż się boję co będzie dalej. Zycie się kręci wokół kasy, każdy tylko dba o siebie a resztę ma w dupie!!! Normalni ludzie uczciwie pracują, a inni jakieś pseudo gwiazdki pomachają dupą to na lodzie, to w jakimś innym tańcu a później robią z siebie chuj wie kogo. Mam dosyć. Tego życia, tego kraju, wszystkiego.

45
68

Komentarze do "Ogólnie chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiesz to są poglądy które ma większość z nas…dlatego ja w danym momencie kładę chuj na wszystko;)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czuje to samo!! ale jedno mnie napawa optymizmem, że już na dniach stąd WYPIERDALAM!!! i nie mam najmniejszego zamiaru dłużej siedzieć w tym kraju. Pozdro!! Wiedz że dasz rade!! Powodzenia. Chujnia nie trwa wiecznia!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam to samo. Praca, która zaczyna mnie wkurwiać. żadnych przyjaciół, dziewczyny. Żadnych widoków na poprawę tego syfu. Do tego chyba mam nerwicę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przeczytaj „Kowal” L. Staffa i strzel se w łeb skoro taka z Ciebie cierpiętnica. Ja pierdole weź się zastanów nad sobą, jaka to Ty pokrzywdzona nie jesteś kot Ci umarł? Ja pierdole znając polskie realia będzie żałoba narodowa!
  Jak nie wiesz co jest dla Ciebie odpowiednie to oznacza, że masz w mózgu siano, co więcej mogę powiedzieć.
  To, że Ty zapierdalasz za marne grosze, a inni zarabiają kasę za nic to nie jest ich wina, oni się wybili – Ty nie potrafisz. Zresztą z tego co piszesz to i tak się wcale nie dziwię. Wielka chujoza! Wręcz niemożebna!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A my nie :D. Życie jest zajebiste, koty to kupa, kup psa :D. Walnij piwko i zmień kierunek z turystyki na rekreacje 😀 papapa

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Koty nie umierają tylko zdychają- To po pierwsze.
  Dwa- Te małe kurwiątka tylko alergię przynoszą.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. „Mam dosyć. Tego życia, tego kraju, wszystkiego.” – to wypierdalaj jeśli masz odwage a nie żal się.
  „nie mam najmniejszego zamiaru dłużej siedzieć w tym kraju.” – Kolejny mądry się znalazł, tak samo, wypierdalaj do Afryki, to docenisz to co masz. Albo (jak jesteś moralną i inteligentną osobą) do Angli to się psychicznie wyniszczysz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dlaczego to życie jest takie pojebane??? bo tak go spostrzegasz. A tak nawiasem mówiąć, to rzeczywisicie jest pojebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. łączę sie z wami w bólu 🙂 ja juz jestem ponad tym 🙂 obojętność jest zemsta swiata wobec miernot – wprowadzam to w każda sfere mojego życia 🙂 lady_dark

  0

  0
  Odpowiedz