Opinie

Drodzy Chujanie/Drogie Chujanki,
powiedzcie mi, po co staramy się być jak inni, ci „przebojowi/lubiani/kochani/znani/sławni/bogaci/inne”? Czy opinie innych mają jakiekolwiek znaczenie? Przecież to tylko ich subiektywne opinie. One nic nie znaczą. Ich wartość jest równa wartości psiego gówna na trawniku. Najważniejsze jest to, jak My o sobie myślimy. Bo tylko to może realnie wpłynąć na nasze działanie (lub jego brak), które przynosi jakieś owoce.
Kto powiedział, że inni ludzie są „bardziej wartościowi” lub są „lepszymi” ludźmi? Bo oni sami tak myślą? XD I to ma być przekonujący argument? 😀 Mój pies może myśleć, że jest ptakiem, ale czy to oznacza, że nim jest? No nie :-b Czy prawdą jest to, co twierdzi społeczeństwo bądź jakaś konkretna grupa osób? Oczywiście, że nie. Dziś mówią tak, a jutro inaczej. Niektórzy ludzie są podatni na sugestie. Są jak owce, które podążają za innymi. Opinia powielana przez milion ludzi nie staje się prawdą, lecz nadal pozostaje opinią. Kwestionujcie swoje negatywne przekonania o sobie samych; podważajcie autorytety ludzi, którzy Waszym zdaniem pieprzą bez sensu choć są sławni; odetnijcie się od ludzi, którzy Was nie wspierają tylko podkopują Waszą pewność siebie, by sami się poczuć lepsi. Oni robią tak, bo sami toną w tym syfie, który każe udowadniać swoją wartość światu. A będąc zmęczonymi bądź czując, że im to nie wychodzi, starają się Waszym kosztem wypłynąć na powierzchnię.
Kochani, pamiętajcie, że jesteście wszyscy bardziej niezwykli niż Wam się wydaje 🙂 W chwilach zwątpienia, gdy jakiś głos Wam będzie pieprzył, że jesteście do niczego, bo coś tam, powiedzcie mu soczyste „wypierdalaj” i dajcie kopa w dupę albo wyobraźcie go sobie, jak leci w pizdu wystrzelony z armaty 😀 Ten głos to też tylko opinia. Trzymam za Was wszystkich kciuki w drodze do uwolnienia 🙂

38
8

Komentarze do "Opinie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurczę, ehh no wiesz, masz rację. W dupie mam twoją opinię. Nara.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. „Są jak owce…” – BINGO! Człowiek jest stworzeniem stadnym, to jest odpowiedź na Twoje pytanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdolisz że głowa boli. Fakty są takie że ilość pięniedzy, ilość pracowników jaką zatrudniasz, czy masz największą posiadłość w promieniu 30km, czy zarobiłeś swój pierwszy 1-2-5-10mln zł świadczą o tym że masz znaczący wkład w rozwój społeczeństwa.

  Jesteś oczywiscie ważniejszy, lepszy z racji faktów. To nie jest gdybanie. Większość ludzi mogłaby nie istnieć, nie mają wpływu na nic, nic nie zmieniają.

  Więc więcej pokory jak mówisz o tych którzy dają Ci jeść, gdzie spać bo bez nas byś dalej spał w jaskini.

  Świat jest zbudowany przez samców Alfa i dla samców Alfa. Ty się ciesz że możesz życ w pobliżu.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. ale ci łebek zjebało…jutro druga zmiana?

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Pal mniej zioła bo opowiadasz głupoty biedaku.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dobra nie strasz bo sie zesrasz.
  Co Ci doktor przypisał, że takimi emotami plujesz i taki pozytywny/a jesteś.
  Myślisz, że czuje sie wyjątkowy ? Chuja prawda.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wilki nie przejmują się tym, co o nich sądzą barany.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No faktycznie tak jest kurwa mać

  0

  0
  Odpowiedz
 9. TAK! MASZ RACJĘ!!! Wokół jest pełno takiego gówna,które żerować MUSI na otoczeniu by móc istnieć i jakoś to swoje istnienie uzasadnić.Guano bez innego celu w życiu,jak gnoić innych by budować siebie-tragedia!

  1

  0
  Odpowiedz