Otwarcie marketu

Witam, to znowu ja czyli aspołeczny geniusz, autor chujni pt. „Prawda o życiu”. Opowiem wam coś co mnie rozjebało. Ostatnio otworzyli u mnie na osiedlu sklep, jakiś market biedny i były promocje, od 6 rano chyba z 500 sztuk hołoty koczowało, jak otworzyli to całe to bydło się wjebało na jana, tratowali się kurwa, jeden po drugim deptał. Ja pierdolę, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Jakiegoś dziadka wyjebali na glebę, matka z dzieckiem po nim przebiegli, wrzaski, krzyki, kurwa ja pierdolę. Nie chce mi się nawet tego komentować, mentalność polaków mnie rozpierdala na strzępy po prostu. Jak małpy w zoo.

73
57

Komentarze do "Otwarcie marketu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak niestety jest w naszym kraju, ale czasem się zastanawiam, czy do takiego zachowania nie przyczynia się sytuacja finansowa polaków?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 100/100 jak na onecie !!!! Matka wszystkich chujni wg mnie !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Patologia, dżungla i małpy

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jebana hołota. zagazowac i po problemie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A jesteś zły, bo stałeś na końcu kolejki?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo żyjemy w takim gównianym kraju, w którym bieda piszczy a pseudointeligencka chołota jak ty to wszystko komentuje i wyśmiewa. Brak słów..

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Autorze chujni pt. „Prawda o życiu”. Nie utkwiłeś mi w pamięci więc twe chujnie nie są warte jakiejkolwiek uwagi. Ty stałeś pewnie, milordzie z lampką szampana przed drzwiami sklepu i cichutko ale w egzaltowany sposób komentowałeś karygodne zachowanie plebsu. Żal dupę ściska

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Z tym geniuszem to trochę na wyrost chyba… Masturbacja własnym ego nie wpływa na poprawę jakości spermy jedynie tworzy iluzję doskonałości w efekcie samogwałtu. Odnośnie marketu – ot Polska, kraj promocji i kościołów.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Czyli rozumie, że tylko Polacy się tak pchają ? O ile mi wiadomo to jest tak w każdym kraju -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bydło, jest WSZĘDZIE. Nasza bieda, sprawia, że przecena 10% to już jest COŚ. W krajach CYWILIZOWANYCH promocje się rzeczywiście opłacają. We Francji kupiłem w dniu promocji Lustrzankę Olympusa E-5 za 500E, z obektywem. U nas, w „PROMOCJI”, kosztowała 5500 PLN. Inna sprawa, to podatki w cenach produktów. Najwyższe w Europie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Widziałem takie coś w moim mieście. Wszyscy wychodzi ze sklepu z zestawem wiadro + miotła – chyba taka promocja była… Pomyślałem, że dobrze zrobili, że otworzyli ten sklep bo sobie ludzie w chałupach posprzątali…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 Gadasz jak polityk, albo fanatyk semantycznego samogwałtu. Dużo pseudologicznego bełkotu zbudowanego ze zgrabnie połączanych wyrazów. Zero treści, zero logiki, zero informacji, za to słuchacz popluty śliną werbalnego onanisty.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. No niestety do tego doprowadzono że Polak musi się kurwić i upodlić… no bo jak według standardów chujnii europejskiej ponad 60% Polaków żyje w biedzie, a ceny jak na zachodzie to potem tak się dzieje. Póki masz ciepło, szame i względny luz finansowy to możesz się tak mądrzyć ale jeśli masz przeżyć za 1500 to cofasz się do pierwotnych instynktów (czytaj przeżyć bez względu na cene)

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No i chuj. Kazał ci ktoś tam przychodzić?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Bo wiesz, ludzie nie mają kasy.Słyszałeś o tym z tv jak dzieci były zagłodzone? I zabrać te dzieci m chcę. A ja pytam: GDZIE BYŁA OPIEKA SPOŁECZNA? Oni nic ne pomogą, tylko dzieci odbierać potrafią.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jesteś zjebany i nie pisz więcej.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Jest to żałosne, ale bieda również jest…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @15 opieka społeczna to nie całodobowa niańka! ludzie sami sobie gotują taki los.

  0

  0
  Odpowiedz