Pani listonosz

Czwartek przed południem. Jestem akurat w garażu, słyszę jakiś zgrzyt niefajny. Podchodzę do okna, mam w garażu takie małe okno na bocznej scianie, i co widzę? Pani listonosz swoim rozklekotanym golfem przy zawracaniu zahaczyła o mój płot, o furtkę konkretnie. Czyli że zamek w furtce znowu w pizdu poszedł i do naprawy albo wymiany. Pierdłem, wyszłem, trzasłem drzwiami bo chamstwa nie zniesę i powiedziałem głośno „Nosz kurwa co za głupia cipa!”. Pech chciał, że usłyszała, bo miała okno otwarte. A teraz chujnia właściwa. Następnego dnia pani listonosz przyjeżdża z paczuszką, dzwoni do drzwi, dzieńdobry, dzieńdobry, podpis srodpis, dziękuję dziękuję. Otwieram paczkę i oczom nie wierzę. Zamówiłem w sklepie internetowym taki tam bezpiecznik do instalacji elektrycznej, z twardego plastiku bądź co bądź. A ona przywiozła cały rozjebany w drobny mak! Nosz chyba musiała co najmniej swoim tłustym dupskiem go po drodze uklepać. Ja się pytam: nie wystarczyło jej że rozjebała mi zamek w furtce? Musiała jeszcze dodatkowo mścić się na bezpieczniku?

45
52

Komentarze do "Pani listonosz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zemściła się, ponieważ nie bekłeś oraz nie rzygłeś…q

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie wiem kto z was jest bardziej głupi

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zamek w furtce ci zniszczyla.. Ja bym sie z tego smial.. Chujnia z takich ludzi jak ty..

  0

  1
  Odpowiedz
 5. kobiety są bardziej prymitywne niż faceci, takich rzeczy nie wiesz? Kobieta walczy jadem, podstępem, bez honoru, facet mięśniami.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. dobrze ci zrobila sam jesteś cipa haha

  0

  0
  Odpowiedz
 7. opisać wszystko łącznie z furtką, zdjęcia zrobić i skarga ale do warszawy i do prasy, nie popuścić kurwie!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jesteś głupim wrednym i parszywym polaczkiem i śmierdzi od ciebie z metra

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pewnie chciała się poruchać, a nie wiedziała jak zagadać to w płot wjechała. A jak ją od cip wyzywasz to masz co masz. Ale nie dygaj, mądry polak po szkodzie!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Najeb gwoździ jak będzie miała przyjechać,jebać ją i jej szrotwagena.Nie trawię takich ludzi co są tępi i coś zniszczą.Następnie wielka obraza majestatu.Banda ciot.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jakbyś trzepał konia do głównego zbiornika i zarabiał 17 tysi, to byś zwiększył masę i kupił sobie sprzęgło do Żuka, a tak to jeździsz mesiem na taśmie u Kaliego.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. To ci dojebała 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Co chcecie od faceta. Baba wredna suka, bo powinna pójść i grzecznie przeprosić za zepsucie furtki czy tam zamka. Skoro tego nie zrobiła to zwykła pusta szmata i ja bym takiej nie popuścił. Jakby przyszła i przeprosiła to nic bym z tego nie robił i sam naprawił. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz