Panienka smierdząca

Nienawidzę kurewek, które każdy facet pozna z daleka. Mężczyzna odnajdzie taką wszędzie. Miejsce wiek bez znaczenia. Potem bajerka poznanie bliżej przyjaźń damsko męską. Kontakty spotkania miło fajnie i przyjemnie. Bliscy sobie wzajemnie wiele łączy wspólnych chwil razem. Przyjaciel rycerz jeden, drugi, trzeci pięćdziesiąty. Namiary bracia i przyjaciele. Chcesz kurwiszona znanego wielu mężczyznom używanego bliżej przez różnych. Oddam za darmo. Inaczej mnie matka wychowała, inne były wartości obyczaje. Moralny upadek wszystkiego takie nasze są dziewczyny i matki polki. Żałosne.

40
54

Komentarze do "Panienka smierdząca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety prawda 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ty Stary… o co tu kurwa chodzi, bo pleciesz coś bez ładu i składu, chuj wie o czym!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a ja lubię takie kurwiszony, oczywiście w jednym tylko celu. pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Aha, no to na tyle, dowidzenia! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie ci jakaś dać nie chciała i teraz lamentujesz. Sama jestem dziewczyną i nie raz spotkałam się z chamstwem ze strony takich niedoklepańców jak ty, a to tylko dlatego, że nie byłam zainteresowana jego zalotami czy coś. No porażka.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no dokładnie stary, poćwicz pisanie bo ciężki ten Twój przekaz

  0

  0
  Odpowiedz
 8. nie ma to jak uogólniać. tak więc wszyscy faceci to złamasy, tępe chuje i dziwkojebcy. enjoy.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trochę żeś napisał bez ładu i składu,ale rozumiem.Wszechobecne kurestwo to problem globalny.Nie tylko u nas.Po prostu jest jedna zasada-każda kobieta to zakłamana kurwa.Mówcie co chcecie,tak to wygląda.Jak oswoisz się z tą zasadą,nic nie jest już straszne:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. rozwala mnie takie gadanie- dziewczyna ma byc dziewica i czekac na tego jedynego, tak? ale juz facet moze przeleciec kazda jedną i to jest ok? jak chcecie miec dziewice to nie pierdolcie sie z pierwsza lepsza, sami zmniejszacie ilosc dziewic, ot co

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Może grasz przez modem np. play online? Na internecie bezprzewodowym nie pograsz, za duży ping.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nosz kureeeewa! Ileż ja to się już nasłuchałam o tym waszych kurwiszonach. Nie chcecie to takich nie bierzcie i tyle. Niech sobie żyją. Takie zjeby jak Ty też mają prawo do życia. Dziewczyna otrzymuje tytuł kurwiszona z powodu waszej dumy. W dupie miała waszą nędzną bajere więc mówicie dla kolegi jaka to ona nie jest, kolega swojemu koledze, kolega kolegi dalej i tak to jest. Pewnie nawet w tym prawdy nie ma. Trzymajcie się dziewczyny 😀 chuj z wami

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ty chuju to co ?Ty kurwa czysty rycerz niepokalanej ???Zostan kurwa terrorysta i sie granatem wyjeb w zydowskiej pizzeri to bedziesz mial 77 dziewic w raju i zadowolony.

  0

  0
  Odpowiedz