Państwo żebraków

Wkurwia mnie totalnie naciąganie ludzi na cudze nieszczęścia i naszym kosztem załatwianie spraw często socjalno-zasiłkowych. Nie wystarcza 1 % naszych podatków na różne fundacje itp. Ciągle na ulicy, w sklepach jacyś ludzie ze skarbonkami, krzyżówkami, kalendarzami atakują nas, zawstydzają. Ja pierdolę, jestem odporna na takie naciąganie. Tym bardziej, że wiadomo jakie przekręty robiły fundacje, różne akcje itd.. Naciągacze żebrzą z psami, stoją pod kościołami, a prawdziwa Bieda siedzi po domach i zaciska zęby. Państwo czyli aparat ucisku DOI nas jak może i chce przerzucić koszty pomocy socjalnej bezpośrednio na nas, czyli obywateli, mimo daniny w postaci różnych podatków. A media w tym mu skutecznie pomagają, wiadomości to kronika wypadków i nieszczęść, cieszcie sie ludzie,że to jeszcze was nie dotyczy. Jest chujowo, no nie?

85
69

Komentarze do "Państwo żebraków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jest chujowo, ale zjesz kebaba i Ci się polepszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zapomniałaś o naczelnym naciągaczu RP, czyli Owsiaku, który rok w rok – mimo składek zdrowotnych, jakie płacimy wszyscy – wyciąga z naszych kieszeni kasę na dofinansowanie NFZ, czyli namawia do robienia tego, czym zająć się powinno państwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wydoilbym ci cycki na twoja frustracje jeśli bys miala zyczenie, pisze ci to ja Gienek

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ostatnio pod Kościołem kobieta z receptą na leki mnie zaczepiła. Z innego województwa i recepta po terminie chuj wie na co i na kogo? Pewnie wszystko fałszywe. Tak to wygląda. Z drugiej strony to przykre. Pałace ZUS i polityków a ludzie pracują za marny grosz i bieda w kraju. Może więcej prezesów, dyrektorów i ministrów nam pomoże. Podwieczorek w knajpie za 1300zł. Na dziecko niepełnosprawne 800zł na miesiąc (rodzic i dziecko) Może jakiś basen i pałacyk. Albo dom za granicą kochanego ministra. Może jakieś ranczo. Jak głosowaliście tak macie i chuj wszystkim w dupę, trochę muzy i grila, żeby było fajnie, miło i przyjemnie!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak wychodziłem z kościoła to jakaś pizda przykleiła mi do gajerka jakiś obrazek święty i gada ,,płać” 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mnie przy pensji wynoszącej ledwie półtora kafla wkurwiało niezmiernie, gdy byłem nagabywany o pieniądze dla chorych, niepełnosprawnych i bezdomnych. Jak mówiłem delikwentom, że nie mam z czego dać, to się patrzyli, złościli, odważniejsi klęli. Niestety, nic nie poradzę, że muszę w czystej koszuli przyjść do pracy i że dla nich wyglądam jakbym zarabiał trzy razy tyle. Ciebie, Autorko, też to wkurwia, więc nie pisz, że jesteś odporna. Wyraźnie widać, że próbujesz zagłuszyć wyrzuty sumienia. Spokojnie, w Tuskolandzie sumienie jest reliktem przeszłości, za jakiś czas zamrze do reszty i przestanie Cię to obchodzić, czego niniejszym życzę. Inaczej tylko zwariować.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kebabów kurwa nie jadam, doktorat dawno zrobiony, a Ty Gienek „łodpierdol” się synu pęknięto kondoma, erotomanie gawędziarzu

  0

  0
  Odpowiedz