Parkingowi

Mnie wkurwia wszędzie strefa parkowania. Dziady z urzędu miasta, żeby zarobić na biednych mieszkańcach, kłamią, że powiększyli strefę płatnego parkowania dla wygody i dobra kierowców. Kurwa jaka to wygoda płacić 2 zł za godzinę, kiedyś było za darmo w tym samym miejscu. Oż wy skurwysyny!

A jeszcze lepiej, że wysłali do sprawdzania czy kupiłeś pierdolony bilecik w parkometrze cały legion parkingowych cieciów. Zatrzymasz się na chwilę pod sklepem po bułki i już dziad biegnie do ciebie wypisać mandat.
Państwo dobrem wspólnym wszystkich obywateli urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej ? Taki chuj jak stąd do mostu!

54
9

Komentarze do "Parkingowi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To po to by miasto nie było zawalone samochodami

  0

  3
  Odpowiedz
  1. lepiej żeby było zawalone byczymi jądrami? no nie wiem

   2

   0
   Odpowiedz
  2. I ty w to wierzysz? 😀

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Jeżeli chcesz łatwiej rządzić ludzmi to wymyśl im jak najbardziej skomplikowane prawo do granic absurdu i wmów im że jest ono jest dla nich najwłaściwsze i najpotrzebniejsze a na pewno znajdzie się jelonek który w te brednie uwierzy,pozostali zaś i tak nic z tym nie zrobią bo uznają że nie wygrają z systemem i machną na to ręką godząc się z losem choć i tak od cierpień nie uciekną.

  8

  0
  Odpowiedz
 4. Witaj w społeczeństwie synu! Każdy walczy o lepsze życie jak zwierzęta a na miejscu marchewki jest mamona!

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Może Twój problem polega na tym, że próbujesz wjechać do sklepu po te swoje bułki? Rozważ taki pomysł – parkujesz 100m od sklepu i dalej idziesz piechotą ok 1 min. Da się zrobić?

  5

  0
  Odpowiedz
 6. Żebyś kurwa wiedział, co się dzieje w Warszawce. Tu jest dopiero chujnia, grzybnia i patatajnia. Władze walczą z kierowcami, likwidują miejsca parkingowe, a cieciostwo ze straży miejskiej, tylko patrzy, żeby założyć dyby na koło. Rzygać się chce. Najlepsze, że ludziom w ogóle to nie przeszkadza.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Warszawa to miasto robotników. Tu się nie da „mieszkać”, tu można tylko przebywać aby móc chodzić do pracy i zarabiać kasę. Wszyscy ci, którzy nie potrafią zarobić normalnych pieniędzy w tym mieście, są skazani na nędzę i wszechogarniające pijawki wysysające z nich ostatnie grosze.

   6

   0
   Odpowiedz
  2. Wróć na swoją wiochę, bo miasta najwyraźniej nie rozumiesz. Miejsca parkingowe likwiduje się właśnie po to, żeby Janusze nie przyjeżdżały swoimi kopcącymi rumplami do miasta.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Walnij się w sam środek mózgu, to może klepki Ci się nastawią na właściwe miejsce. Pewnie sam jesteś z jakieś wiochy albo Lublina. Spadaj kmiotku na Białołękę.

    0

    0
    Odpowiedz