Parkowanie

Debile pod moim blokiem nie umieją parkować. Jest elegancki parking z kostki brukowej, wydzielone pasami miejsca, to przyjedzie menda jedna z drugą i uwali się centralnie na owym pasie, zajmując tym samym 2 miejsca. Wkurwiające jest to szczególnie wtedy, gdy nie ma innych wolnych miejsc. Następnym razem, gdy jakiś dupek stanie w ten sposób, zaparkuję przed nim, tak, że nie wyjedzie i pójdę w pizdu. Niech mnie kretyn potem szuka.

58
54

Komentarze do "Parkowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś, patałachu (uklęknij, czytając ten post), zarabiał 18 tysi netto i jeździł kiedyś mesiem W123 (wspominałem, że mi się przez jakiegoś patałacha w tico meś spalił?), to miałbyś willę za dwie bańki z garażem na 4 samochody, a nie gnieździł się z plebsem na jakimś parkingu pod wielopiętrowym szczurowiskiem. /Mesio PS. Patałachu, jakbyś widział jakieś ciekawe ogłoszenie, że ktoś chce sprzedać mesia W123, to daj cynk. Pan twój Mesio ci się odwdzięczy: da ci possać z połykiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. sprzedaj samochód i problem z głowy!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Następnym razem, gdy jakiś dupek stanie w ten sposób, zaparkuję przed nim, tak, że nie wyjedzie i pójdę w pizdu.” no i tym samym zatoczysz błędne koło polskiej głupoty i chamstwa. Zgłoś takich na straż miejską.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No to chyba logiczne i wynika to z rachunku arytmetycznego, że jak się uwalą jedna menda z drugą, to zajmują dwa miejsca.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mialem jednego takiego prostaka w bloku jak ty,tez szukal dziury w calym nawet jak ktos byl zmuszony tak zaparkowac bo inni stali jak cioty, po kilu godzinach cioty odjezdzaly a moje auto zostawalo tak jakby zaparkowal je down, ale wynikalo to z tego ze inni wczesniej tak zaparkowali i przesuneli linie tak jakby rozumiesz patalachu czy nie bardzo? Więc ten typek taki jak ty wlasnie idzie ze swoja zona i się do mnie sra jak prostak więc mowie mu grzecznie spierdalaj, ale nie dalej się telepie więc mowie chodz tu cwelu , i idzie wyobraz sobie leci twardo zona jego patrzy bedzie walka, wyplacilem mu raz z lokcia przytrzymalem za odstajace uszy wyjebalem z baniaka w nosa, po temacie, lezy , nos zlamany, stara zbiera go z ziemi, cwaniaczenie się skonczylo, teraz jak mnie widzi spierdala na druga strone ulicy, za to jego stara się do mnie usmiecha pod nosem, chyba będę musial ja posunac bo jest chetna, i w ten sposob ukaram go podwojnie, i tak się stalo, zrobila mi już nie raz z polykiem, a pozniej jemu dala buzi w domciu, także pilnuj się z tym zastawianiem auta pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A może trzeba parkować centralnie na tych liniach…?
  Nie, jaja robię, ale większe robią te palanty, co tak parkują. Trzeba dolepiać znaczek kutasa na szybie, taki, żeby nie mógł sobie tak szybko zerwać, a żeby widział, kim jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Są na allegro takie naklejki na szybę z karnym kutasem za złe parkowanie. Warto zainwestować w nie 5zł. Ja takie wożę w swoim aucie i przyklejam takim chujom na szybę.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. W ten sposób to parkują dresy/patusy/cebulaki,więśniaki/gorole/dziewki/tępe dziunie i inne słowiańskie ścierwa… w Japonii tak nie ma tam zawsze ludzie porządnie parkują.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Mnie strasznie wkurwia jak podjeżdżam na parking a tam 10 samochodów stoi źle (nie w liniach) i też muszę stanąć jak patałach. Kurwa mać, czemu ludzie nie używają mózgu? Stanie taki jeden skurwysyn źle i potem reszta musi tak jak on;/

  0

  0
  Odpowiedz
 11. karny kutas zalatwi sprawe

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ad1 Mesiu, parówczanie pierdolony mamy twojego mesia na sprzedaż. Igła, prawie nówka, mało bity, niemiec tylko do kościoła jeździł, dziadek płakał jak sprzedawał. Dalej, sto koła papierów do łapy i zaperdalaj do naszego Króla, nie będziesz żałował, umyj dupsko, może i trochę grosza dodatkowo zarobisz

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ad. 5. Typowe Polaczki z blokowiska.Chamy, dresy, Mariany „eeee ku.wa chuju jak parkujesz a ty ch.ju parkujem jak kcem zara ci jeb,e. Cho ku.a na solo” Tępe debile które powinny pieszo chodzić a nie taki matoł posiada 3 rzęchy rocznik 98 na raty bo „niunia” jeździ, ty głąbie jeździsz, twój tępy synalek jeździ. takie jaja tylko w Bolandzie. Samochód na pokaz u każdego buraka blokersa i dlatego jest ten parking zastawiony w takim stopniu że miejsca brak. Te parkingi nie są przystosowane na tyle samochodów. Rozumiecie to polaczkowe matoły?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 15. eż mam częsty problem z parkowaniem. Mojej loszce często się zachciewa w czasie jazdy, bo jej się w zasadzie bezustannie chce. Noi trzeba znaleźć ustronne miejsce. Tu nie chodzi o to, że loszka się czegoś wstydzi – wręcz przeciwnie, uwielbia gdy inni widzą ją w akcji, ale kiedyś przypałętała się policja i że zgorszenie itd. A panowie mieli chyba problem z orientacją, bo gdy loszka klękła przed nimi i zaproponowała lody, zamiast wyjąć faje zaczęli się rzucać i zrobili mi przeszukanie wozu, kurwa co za ludzie…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Polacy nie dorośli do samochodów. U mnie normą jest parkowanie na całym chodniku, mimo że obok jest parking! Albo pod sklepikiem osiedlowym parkują utrudniając ruch, a naprzeciw jest w chuj parkingów. Kiedyś załatwiłem takiemu chujowi lusterko, następnie będzie gwóźdź. Skoro sam mogę się ustawić prosto i na parkingu to czemu ktoś nie może? Prawko kupione?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Do autora (czytaj fiuta) nr 1:
  Gdybyś, patałachu (uklęknij, czytając ten post), zarabiał 18 tysi netto, to byś tu kurwa nie pisał lamusie, tylko byś pracował. Widocznie tak tylko sie przechwalasz, jako nieudacznik, żeby sie troche dowartościować piździaku z gównem w kieszeni

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Potraktuj go gwoździem po całości.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 12. „Ad1 Mesiu, parówczanie pierdolony mamy twojego mesia na sprzedaż.” Patałachu drogo się ceniący i mówiący o sobie w liczbie mnogiej. My, Pan Mesiu, którzy, w odróżnieniu od ciebie, z racji wysokiego urodzenia jesteśmy uprawnieni do określania się liczbą mnogą, raczymy w swej łaskawości podziękować ci za włożony wysiłek i oznajmić, że Pan twój Mesio nie jest frajerem, który płaciłby taką kapustę za mesia, gdy rynkowe ceny takich pojazdów w perfekt stanie chodzą za mniej niż połowę z tego. Jednakże, swoim zaangażowaniem oraz nikłymi i nieudolnymi ale jednak zaistniałymi talentami handlowymi, zwróciłeś na siebie naszą uwagę. Dlatego proponujemy ci wzięcie w łapy 3 stów, wazeliny oraz CV i zgłoszenie się do naszego Biura Rekrutacyjnego w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Jeśli przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną, zrobimy cię handlowcem. Będziesz wciskał naszym drogim klientom, że sperma ładowana przez naszych roboli do głównego zbiornika, jest aromatyczną wanilią zbieraną przez czarnuchów na Madagaskarze. Kosił za to będziesz oszałamiającą dla cebulactwa kasiorę: 950 zł miesięcznie, plus premia w postaci karnetu na darmowe dymanie w naszym przyzakładowym burdelu w Sosnowcu pod Łodzią. Uwaga: ilość dymań uzależniona jest od osiąganych wyników, przy czym jeśli zadowalających wyników nie będzie, to ty będziesz tam dymany. Reguły są więc jasne, nie zwlekaj więc. Umyj dupsko i przyjeżdżaj, bo taka okazja już może ci się nie trafić.

  0

  0
  Odpowiedz