Patologia

Naprzeciwko mnie mieszka parologiczna rodzinka. Codziennie i regularnie wyzywają sie nawzajem, walą garami po kuchni, chleją na balkonie … Miałabym to w dupie, ale jest jeden mały szczegół… Maja kilkuletnia córeczkę i strasznie żal mi tego dziecka. Ciagle płacze i musi słuchać kłótni pojebanych rodziców. Dzisiaj usłyszałam : zjadłeś ostatnia kiełbasę i co ja dam dziecku na kolacje … Nóż kurwa ! Masakra i chujnia, co tu więcej komentować. Szkoda słów 🙁

82
5

Komentarze do "Patologia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie martw się. Jeszcze 40 lat spłacania klity w mrówkowcu na obrzeżach miasta i będziesz mógł się wyprowadzić. Sprzedaj na okres spłaty matiza w gazie i napierdalaj do ŁWF na drugi brzeg miasta w smogu na rowerze, w mrozie, śniegu, upale, deszczu, to spłacisz 5 lat wcześniej.

  10

  11
  Odpowiedz
 3. Wyrośnie kolejny smutas, niezdolny do relacji międzyludzkich jak ja…

  24

  2
  Odpowiedz
 4. „strasznie żal mi tego dziecka”

  Nie przejmuj się, patałachu płci odmiennej. Za jakieś 10 lat dzieciak w libacjach i kłótniach dołączy do swoich starych i nie poczuje krzywdy. Za to może ci jeszcze wpierdoli (albo okradnie) przy okazji. Jest to pewnego rodzaju marnotrawstwo, ale takie życie (patałachów w szczurowiskach). Patologia jest, była i będzie jej coraz więcej. /Mesio

  PS. Zapraszamy do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego (Wiadomo ile wpisowe, nie?). Odetchniesz na taśmie, w robolskich barakach będziesz mieć ciszę, a nawet trochę zieleni (na ścianach od grzyba). A raz na miesiąc „zaszalejesz” za minimum socjalne. I życie się toczy.

  15

  18
  Odpowiedz
  1. Przesadziles. Czasami pisales nawet do rzeczy ale dzis przesadziles. Jestes kurwa mesio, chuj ci w dupe cwelu bez empatii. Obys zdechl

   4

   4
   Odpowiedz
   1. E tam, patałachu. Prawda cię po prostu boli. A takie jest życie na tym padole. Nie lituj się nad patologią, bo to nie tylko nic nie da, ale jeszcze się źle skończy, jak ci ta patologia zdrowo wpierdoli. /Mesio PS. A w sprawie empatii idź do patałacha z chujni tuż powyżej. Widać kiedy ją rozdawali, on chytrze stanął w kolejce dwa razy, korzystając z tego, że Pan twój stał za bardziej przydatnymi rzeczami.

    7

    4
    Odpowiedz
    1. no nie wiem czy bycie wkurwiającym odpadem można nazwać bardziej przydatnymi rzeczami

     3

     0
     Odpowiedz
   2. Mesio napisał prawdę, zobacz sobie np. tego czerwonowłosego. Popierdolony pijak, narkoman i pies wie co jeszcze , narobił paskudnych sobiepodobnych bachorów 3 durnym babom i mimo, że udało mu się odnieść jakiś tam sukces to nadal jest patologią i nic tego nie zmieni.

    6

    1
    Odpowiedz
 5. Poczekaj, dorobią drugie, dostaną 500+, starczy na skrzynkę piwa i może dla dzieci na dwie kiełbasy zostanie?

  12

  0
  Odpowiedz
 6. No niestety, dziecko idzie na zmarnowanie. Tak to już jest urządzone, że do kierowania wózkiem widłowym na obesranym magazynie jakiegoś Janusza, musisz mieć uprawnienia, a dziecko może sobie spłodzić każdy dureń bez względu na stopień swojej głupoty i degeneracji, i nikt go o nic pytał nie będzie, ani niczego wymagał. Życie.

  25

  0
  Odpowiedz
  1. Wyborca korwina, widzę : )

   2

   7
   Odpowiedz
   1. Źle widzisz.

    7

    0
    Odpowiedz
  2. O dzieciach decyduje panbóg tylko kiedy sie urodzi i u kogo. No a że najczęściej „bukdał” patologii, ciemnocie i biedocie? Tak musi być bo ciemnota i biedota jest najbardziej religijna. Dzięki ciemnocie żyją rabini w czerni do tego chrzty, śluby, komunie i bierzmowania za „co łaska” i MEN IN Black walczący ze zgniłym szatanem w dobrobycie żyją w luksusach poświęcają sie dla nas przejmujące tego szatana na siebie.Biedota trafi do raju bo „królestwo niebieskie jest dla ubogich”.

   6

   1
   Odpowiedz
 7. Ostatnia paroweczka hrabiego Barikenta zostala pozarta na zagryche

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Na prawdę nie ma ratunku dla tej małej dziewczynki? Na prawdę jej los i życie skazane jest na patole? Czy ona jako dorosły człowiek nie może po prostu się od tego odciąć i żyć normalnie?! Nie załamujcie mnie. Kurna.

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Tak. Szanse na to, że stanie się inaczej są marne.

   8

   0
   Odpowiedz
  2. Ma szansę wyjść na ludzi, pewnie jedną do tysiąca, albo i mniej. A nawet wtedy będzie się borykać z całym dziedzictwem wyrządzonych jej szkód. To całe odcinanie się, to mit. gdyby to tak działało, to każdy by się odcinał od przeszłości i po problemie, a rzecz w tym, że to wszystko kształtuje człowieka jako osobę i części siebie nie odetniesz.

   12

   0
   Odpowiedz
 9. Zgłoś do mopr / mops. Niech się zainteresują!

  1

  2
  Odpowiedz