PATRIOTYZM

Mam dość wciskania moim dzieciom miłości do tego rządu i kraju, skoro wszyscy widzą, jak jest na prawdę. Rząd nas okrada na wielką skalę, zwykłych ludzi ma za nic, ale żąda hołdów, honorów i miłości patriotycznej. To chore i bezsensowne!!! Moje dzieci już widza jak tu się ciężko zyje. Rządy w tym kraju to jakiś MATRIX jest.

95
65

Komentarze do "PATRIOTYZM"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. odmóżdżonym nacjonalistom nie tłumacz bo szkoda czasu. kopani po dupie wciąż niezłomnie z dumą będą odśpiewywać mazurka

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie pierdol serio?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Drogi użytkowniku chcę zaznaczyć że patrityzm to nie jest miłość do państwa ale do kraju. A więc z całym szacunkiem najwyraźniej pan/pani nie zna definicji patriotyzmu. Nie kochamy rządu który nas ciągle jebie, ale kochamy kulture, obyczaje, historie tym kim my jako naród jesteśmy, kim jesteśmy skąd pochodzimy to jest postawa patrioty.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie wiedziałem że patriotyzm oparty jest na miłości do rządu i polityków którzy go tworzą, zawsze myślałem że jest to postawa obywatelska polegająca na szacunku dla własnego narodu, kultury i tradycji, która w chwilach krytycznych manifestuje się zdolnością do poświęceń w imię tych wartości bez względu na nieudolność władz rządzących w danym momencie dziejowym.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nacjonaliści to akurat pierwsi są do walki o kraj przeciwko rządowi więc @1 nie pieprz głupot jak się nie znasz

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Masz rację, Chujowiczu.
  Powiedzcie, jak to jest, że w USA więźniowie pracują za swój pobyt w więzieniu, a tu z naszych podatków niewinni ludzie ich utrzymują, czy my jesteśmy tacy bogaci, że tacy dobrzy jesteśmy dla złoczyńców?! W ogóle to na każdym kroku są afery. Chociażby podręcznikowa, do chuja, zmieniane są z byle powodu, powinno się dodrukowywać to, czego brakuje np. w tym podręczniku, a nie od razu nowy wydawać. Albo ten pojebany system nauczania, wymyślał to ktoś, kto sam by się tego nie podjął. Taki jest ten kraj, zhańbiony, kiedyś także było do dupy, ale byli bohaterzy, nie można wmawiać, że teraz jest cudownie, teraz jest źle jak za komuny.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Własnie kurwa idioci , miłość do rządu?! To pedał jesteś no kurwa Jak można porównywać rząd do patriotyzmu trzeba być tępym.. Jestem patriotą i Kocham swoją Ojczyznę i Historię , a rząd to śmiecie!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. TO po co im to wciskasz takie głupoty?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ten kraj już dawno mam gdzieś głęboko. Przyjdzie wojna stanę po drugiej stronie barykady i będę łupić ten kraj z uśmiechem na ustach.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ad 9. Mam nadzieję, że takich jak Ty będą kiedyś wieszać na latarniach. Jebani zdrajcy!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak pod pojęciem patriotyzmy widzisz miłość do rządu, to wracaj do szkoły, bo chyba podstawówki nawet nie skończyłeś. Typowy błąd większości nie-patriotycznych Polaków w tym kraju. Wstyd.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Polacy są okradani nie tylko przez rządy PO ,największym dziejowym złodziejem są banki, którym nawet Tusk nie umie / albo się boi/ przeciwstawić. Ostatni gasi światło i tak będzie dopuki rząd nie zrozumie dlaczego jest mały przyrost naturalny, dlaczego ludzie kradną. W Polsce potrzeba zmiany prawa /egzekwowaniago / ,a przede wszystkim zmiany mentalności ,że prawo jest po to by je łamać .Moża już więcej kraść bezkarnie -rząd właśnie podwyższył stawkę ,więc o czym tu mowa = ryba śmierdzi od głowy =

  0

  0
  Odpowiedz