Pech

Mam 18 lat, od 9 lat gram w piłkę nożną. Miałem już 6 razy skręcony staw skokowy u prawej nogi i rekonstrukcję więzadła przedniego w lewym kolanie. Wczoraj po raz siódmy skręciłem staw skokowy i uświadomiłem sobie, że chyba pora zakończyć przygodę z piłką. Przypomniałem sobie jak pewnego razu ojciec powiedział: „Twój brat grał w piłkę do 18 roku życia. Potem koledzy, alkohol, odechciało mu się trenować i chodzić na mecze. Ciekawe ile Ty pograsz”. Niestety chyba również będę musiał zakończyć w wieku 18 lat, tyle, że ze względów zdrowotnych. Źle się z tym czuje, piłka to moja odskocznia, pasja i część życia, która napędza i motywuje do działania – chujnia i śrut.

69
64

Komentarze do "Pech"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sport to zdrowie…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kali lubić gra w piłka. Dla Kali być to odskocznia i część życia plemiennego. Kali szczególnie lubić po praca odpasać maczeta i odwiesić swoja chińska kałasznikow i kopać do upadłego odcięta głowa. Zdaniem Kali najlepiej kopać się głowa od czarnuchy Samburu. Taka głowa się mocno odbijać i starczać na dwa mecze. Kali kopać dobrze razem z koledzy i alkohol palmowy, dlatego Twoja ojciec być niemądra biała człowiek. Kali pozdrawiać Twoja i życzyć długie kopanie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Masz rację jebnij tym, z taką podatnością na kontuzje wielkiej kariery nie zrobisz a zostaniesz dziadem a jak nie chcesz oddalać się od piłki to zrób jakiś kurs trenerski a najlepiej od razu zostań prezesem !

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak czy tak będziesz musiał znaleźć inną pasję. Albo zrezygnujesz sam, albo w końcu położą Cię względy zdrowotne. Chyba że sytuacja się unormuje, czego szczerze życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zapisz się na kurs na sędziego piłkarskiego. Zrobiłem to rok temu i nie żałuję. B-klasa nie jest taka straszna.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To już masz dobrze rozjebany ten staw. Lepiej zakończ zanim ci stopa opadnie :/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I to jest chujnia a nie biadolenie. Współczuję CI kolego nie ma nic gorszego niż brak możliwości pasji która jest na wyciągnięcie ręki i nie potrzeba do nieej multum kasiory.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Piłka nożna to zajęcie dla młotków, jak to twoja pasja to jesteś kurwa młotkiem, prostakiem służącym do wykonywania prostych prac fizycznych. Piłka nożna nie wnosi niczego do życia ludzkości, jak ktoś widzi w tym korzyści zdrowotne to niech sobie gania za czym chce, ale żeby prezes związku debili tak myślących zarabiał na państwowej posadzie 50k miesięcznie w kraju gdzie średnia krajowa to 3k to jest kurwa nieporozumienie. Że niby ma go być trudniej skorumpować niż premiera czy prezydenta? Chuja prawda, każdego można skorumpować bo ile by taki chuj nie zarabiał to zawsze będzie mało. Na szczęście coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę stąd np. protesty w Brazylii przeciwko mistrzostwom debili 2014.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. i huj nie będziesz piłkazem

  0

  0
  Odpowiedz
 11. zawsze możesz ponapierdalac w fife na kompie..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Piłka nożna to durny i nudny sport, co więcej najprawdopodobniej nic nawet niewielkiego w tej dziedzinie nie osiągniesz. Znajdź sobie inne zajęcie kurwa i zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dam Ci odpowiedź na Twoje problemy: DOWNHILL – nie wrócisz już do żadnego innego sportu ;-] ja się dopiero rozkręcam a już nie wyobrażam sobie dnia bez zapierdalania z górki, to jest mega.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Z takim fartem masz przyszłosc w polskiej reprezentacji

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Tylko pojeby interesują się piłką

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Hej. @1 Nie „sport to zdrowie” tylko RUCH to zdrowie. Wile sportów jest cholernie kontuzyjnych a w śród nich jest ta cholernie głupia piłka nożna. Nigdy w to gówno nie grałem właśnie ze względu na kontuzje jakich doznawali moi koledzy, a ze ja nie chciałem mieć kontuzji…
  Drogi autorze, nie przejmuj się tym faktem, że skończysz z grą w piłkę, jest tyle innych fajnych niekontuzyjnych sportów. Masz 18 lat, całe życie przed tobą i chcesz wchodzić w dorosłe życie na wózku, czy choćby chodząc o lasce jak 86-letni dziadek?? A może balkonik?? Co wybierasz?? Wiesz mi laski na „laski” nie lecą.
  Zacznij biegać za dziewczynami, a nie za napompowaną szmatą w centki. To zdecydowanie mniej kontuzyjne i żyj z motto „ruch to zdrowie dziewczyny, więc się ruchajmy” :))

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zwal se konia na stopy – pofinno pomuc.

  0

  0
  Odpowiedz